Ровери, самокати та інша колісна техніка

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем levandivka, 23 Вересень 2008.

  1. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Ми пробували посадити малого (1,5 р.) на такий в магазині на Південному. Здається, джеобівський. Мій ще напевно замаленький, щоб повністю сам їздити, і сидіння не регулюється, а ножками ще не дотягується повністю. Так з вигляду, надійний ніби. Чоловіку моєму сподобався. Хоч ми вирішили взяти самокат/беговел з ручкою, але на майбутнє, якщо малюку "піде" всілякий транспорт, можна купити.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Fiancee

    Fiancee Well-Known Member

    Так, то geoby.
    Я думала в інтернет магазині купити, але видно треба спробувати дитину посадити.
    А який зріст має Ваш малюк?
    А може Ви запам'ятали в якому магазині Ви його бачили і в яку вартість?
    Ага, і ще, самокат з двома колесами спереду, а не ззаду певно стійкіший, знавці, що скажете?
     
  3. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Ріст приблизно 82 см.
    В тих ТЦ не орієнтуюсь, але вхід був майже навпроти РікАвто. Відразу перший магазин зліва. Там ще є машинки-автомати. Загалом на першому поверсі знаходяться магазини з дитячими товарами.
     
  4. Kapitoshhka

    Kapitoshhka Well-Known Member

    не раджу взагалі(
    сестра має : ще на сидінні їздити можна, а на самокаті практично нереально.
    Дуже незручно дитині :бо місце для ножки маленьке і потрібно дуже нагинатись. Моя на самокаті їздить практично із прямою спинкою, а у сестри малий трошки проїде і каже що вже його плечики болять
     
  5. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    Отако, з досвіду мами чотирьох дітей... Оті всі 2 в 1, 3 в 1, з батьківською ручкою і тому подібні, то маркетинговий хід виробників і така ф...ня!
    Для малої дитини добре пластикові толокари, ролоцикли, мотоцикли : покатався - і викинув/віддав. А потім купити нормальний самокат, біговел, велосипед, ролики. Краще вже б/у, але річ, яка буде використовуватися за своїм прямим призначенням, а не для задоволення амбіцій батьків, і не відіб'є в дитини бажання до активного проведення часу, бо "незручно", " тяжко", "не їде".
     
    • Подобається Подобається x 6
  6. Fiancee

    Fiancee Well-Known Member

    Я от власне думаю, чи купити зараз малому отой пластиковий ролоцикл, а згодом, як навчиться їздити, біговел puky, чи одразу puky. Просто не знаю чи малюк одразу освоїть біговел, чи зразу зможе тримати рівновагу. Чи хай спершу повчиться на тому пластиковому, а тоді пересяде на доросліший...
    Малюку 2,3.
     
  7. MissO

    MissO Well-Known Member

    А що можна взяти ще для 1,6-1,9-річної дитини на літо? Бо на мене всі сусіди дивляться, як на якогось жлоба, що шкодує своїй дитині, бо я не купую той триколісний велосипед з ручкою, а возимося у візочку. Маємо машинку-толокар, то на ній вміє їхати тільки назад, бо вперед бачу, що їй не зручно, чи ще просто не навчилася. Любить кататися на електромобілі, але то не щоденна забавка, бо то мені треба помічника, щоб виволокти машину з хати. Може якийсь триколісний велосипедик, бо для біговела ми ще ж малі, правда? Доня часто падає при ходінні, то на біговелі наврядчи втримає рівновагу.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    Всі діти різні :), але як надумаєте купляти щось пластикове, то дивіться, щоб висота відповідала зросту дитини, бо буде незручно. То ролоцикл, мабуть, вже запізно, тоді мотоцикл, він вищий, але стійкіший за біговел. І ідеально було би декілька раз спробувати біговел, щоб визначитися.
    На триколісному дитині тяжче, ніж на толокарі і біговелі, тому, як купите, то хіба для сусідів :).
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  9. Raven

    Raven Мама малятка

    Мала спочатку самокат освоїла, а потім той пластиковий велосипед оріон. Там є дві моделі, вища і нижча. Ми маєм трьохколісний. Вже другий рік катаємось, бо мамі страшно, як пересяде на нормальний беговел. На тому розвиває велику швидкість, а на нормальному - то капці будуть.
     
  10. Inglor

    Inglor Well-Known Member

    Дівчата, а поговоріть ще зі мною. Нашим хлопцям 3,7. Думали купити їм велосипеди триколісні. Але тепер сумніваюсь. Мають біговели від Оріону. Минулого літа ще не вміли крутити педалі. Пробували сідати на сусідський, то тягнули як біговели. Цього року вже думаю зможуть. Але суть в тому, що мені не дуже хочеться купляти на один рік. Отже, я не знаю, чи краще почекати ще рік, і купити чотириколісний. Чи все ж купити трьохколісний? І взагалі, до скількох років діти +/- катаються на таких роверах?
     
    Останнє редагування: 23 Квітень 2017
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. MissO

    MissO Well-Known Member

    Я ще не дуже спеціаліст в тих питаннях, але минулого літа сусідський хлопчик Вашого віку вже пробував їздити на двоколісному з причепними боковими колесами, а інший сусід вже в віці+-4 роки добре їздив на двоколісному, без додаткових коліс. Тому тут дуже індивідуально. Є дітки, які з року на толокарах ганяють, а моя ще не вміє чи не хоче, кожному своє.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. Inglor

    Inglor Well-Known Member

    Та я то розумію, але маю сумніви власне через те, що минулого року не могли крутити педалі. Розумію, що того року вже старші. Але, чи будуть діставати до педалів на чотириколісному? Мабуть треба десь приміряти.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    у мене дівчатка і обоє не мали трьохколісних велосипедів, одразу сіли на двоколісні в районі 4-5 років. Старша один пару днів поїздила з додатковими колесами, а потім сама попросила їх відчепити і поїхала уже без тих коліщаток. До того був самокат .
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. Inglor

    Inglor Well-Known Member

    Напевно, я таки правильно думаю, що краще ще рік почекати, і купити більший (тим більше, що мені купляти треба одразу два). Мають того року ще біговели, нехай катаються на них. Але ще приміряємо напевно чотирьохколісні, а вдруг піде їм ще цього літа.
     
  15. MissO

    MissO Well-Known Member

    А з якого віку катаються на біговелах?
     
  16. Inglor

    Inglor Well-Known Member

    Ми їм купили минулого літа. То було їм 2,5 роки. Але, як ми гуляли на стадіоні, то їм ще й двох не було, як вони вже сідали на чужий, і катались. Десь, в 1,10 вони вже самі давали раду. Але не купляла, бо в зимі і так би не катались, тому покупка була відкладена.
    --- дописи об"єднано, 23 Квітень 2017 ---
    Це я про той пластиковий, від Оріону говорю.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Inglor

    Inglor Well-Known Member

    @olenkastar, а підкажіть ще мені який ви брали діаметр коліс?
     
  18. MissO

    MissO Well-Known Member

    [​IMG]Дівчата, хто мав такий біговел? Дітки катались, чи то безтолкова покупка?
     
  19. gladiolys

    gladiolys Member

    Скажіть хтось має самокат фірми Globber, як враження?
    Хочемо самокатдля доні, але максі мікро зараз понад 3000, чи варте воно того не знаю.
    П.с. Можливо хтсь знає де на Іскрі є вибір самокатів, мені казали що там э два магазини, але де саме?
     
    Останнє редагування: 21 Травень 2017
  20. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    Вибираємо біговел. Вагаємось між kinderkraft 2 ways i kettler. Хтось мав біговели цих марок, що скажете?