Ровери, самокати та інша колісна техніка

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем levandivka, 23 Вересень 2008.

  1. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Так, @fantazerka, я б теж сказала швидше оті мотоцикли пластмасові від Оріону. На них при великому бажанні можна років до 4 їздити, бо толокари вже трохи не те для 2-3 річних
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. varschavcka

    varschavcka Well-Known Member

    [​IMG]Ми малому купили такий на 2роки, то ледь ногами діставав, а зараз в 3.7 р. гонить як шалений.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    наш сусід трирічка ще досі на толокарі гонить. .. Рома тількт інколи сяде поїздить.. Треба дивитись по дитині
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Fast

    Fast Well-Known Member

    і мене це цікавить :)
     
  5. fantazerka

    fantazerka Well-Known Member

    А де саме на Городоцькій розташовані веломагазини, про які тут часто пишуть? І чи бувають там у продажу велобіги Puky?
     
  6. fantazerka

    fantazerka Well-Known Member

    Сама і відповім. Ці магазини - біля Мотозаводу. Немає там біговелів цієї фірми, в жодному магазині. В основному представлені біговели українських виробників.
    Ну і запитаю ще: де у Львові продаються біговели фірми Puky?
     
  7. Fish

    Fish Well-Known Member

    [QUOTE="fantazerka,
    Ну і запитаю ще: де у Львові продаються біговели фірми Puky?[/QUOTE]
    Не знаю про біговели, але дитячі ровери цієї фірми були минулого літа в магазині Бумеранг на Героїв УПА. Спробуйте подзвонити запитати.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    а ми купили малому біговел, в він йому шось не дуже цікавий( бачу, шо йому не дуже подобається, шо його треба постійно тримати, шоб не падав. тепер думаю, що краще б якийсь такий мотоцикл взяли, на тому би точно їздив
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Почекайте ще, пізніше може зацікавитись. Ми сину на 3 роки купили беговел. Він теж його не хотів, бо тримати треба (до того возився на простому пластмасовому від Технок, він сам стоїть). Недавно, в 3,4 роки перепросив новий беговел. Тепер без нього на вулицю не виходимо:girl_smile:
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. tuti

    tuti Well-Known Member

    колись знаю були в Команчеро на новому львові. можете запитати там. але ця фірма не дуже щось у Львові популярна
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Raven

    Raven Мама малятка

    Дівчата,а де можна подивитися велобіги дитячі крім мотозаводу, можна і б.у., маєм маленький, дитина з нього за сезон виросла. Не хочеться ще на сезон щось дороге купувати.
     
  12. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Хто підкаже - коли дітки починають вчитися їздити на 4-колісному велосипеді?
    Чому питаю...
    Нам 2 з половиною буде. І велосипеда ми ще немали. Ніякого. Задумуюсь над купівлею трьохколісного звичайного, без ручки. Але от не можу знайти для себе аргументів для чого він нам потрібен. Бачу, що ті з ручкою мами використовують в якості засобу транспортування дитини від точки А до точки Б)))Нас такий варіант не цікавить. Кататись на звичайному біля дому? Але гуляємо ми в теплу пору року по всьому місту - сідаємо на трамвай(маршрутку) і можемо їхати гуляти в інший кінець міста. А якщо йдемо на наш майданчик, то нам треба йти хвилин 10 вгору в ліс, я точно той велосипед з собою не буду брати, бо малий стільки часу не потягне виїхати вгору. Одним словом я збентежена))) Бо не купити дитині велосипед - то якось з категорії " що я - мачуха якась", а купити - теж не можу зрозуміти для чого. От і питаю чи то може почекати вже на 4-колісний. Коли то вчаться на такому, в 3?
    ПиСи Толокар, мотоцикл, беговел малий не сприймає зовсім, щось сяде пару секунд покрутиться і злазить. Не тягне його до транспорту. Ще є в когось такі "їздуни"?)))
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  13. KUSJ

    KUSJ мрійлива

    а самокат не розглядаєте? його можна із собою взяти. Ми каталися на 3-х колісному велосипеді, зараз малому 5 то будемо купляти з колесиками, але великого ровера , колеса "20". Велосипеди з колесиками є від 12 і до 20 розмір кола, тому ровер завжди можна буде підібрати.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    я щось бачу, що на самокатах катаються старші трошки за нас дітки. А так-то я б напевно спокусилась на такий варіант)
     
  15. KUSJ

    KUSJ мрійлива

    3-х колісний дивіться, мені здається то якраз на такий вік самокат.jpg
    --- дописи об"єднано, 11 Квітень 2017 ---
    візьміть малого з собою в магазин, щоб попробував поїздити.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. Raven

    Raven Мама малятка

    Моя мала з 1,5 року на самокаті каталась. То не показник, залежить від дитини.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    з 2 років вже запросто можна пробувати. Мені дуже подобалися отакі від Оріону, (там поворот за рахунок нахилу руля що вважається простіше і зручніше)
    [​IMG]
    але на той час вже були подарували родичі Владу такий стрьомний металевий двоколісний (з тих найдешевших - жахливий і дуже не зручний :sad: ), то інший вирішили не купувати поки...
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. MakarOnka

    MakarOnka хлопчача мама :)

    Згідна з @Akina той Оріонівський самокат дуже добрий, я ним задоволена і ціна на сайтах до 500 грн. Малому купили в 1,5 минулого літа, то тоді трохи обережно пробував їздити, а того року розсікає на ньому що перехожі дивуються. Ніразу! з нього не падав, він дуже стійкий за рахунок передніх коліс. Висота регулюється в трьох положеннях і витримував навіть старшого сина, який із задоволенням на ньому катався.Так що покупка не на один рік. Старший мав той двоколісний металевий, то не до порівняння.

    Надіслано від мого ASUS_Z00VD, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    @Dominika, про три колісний. купили в 2. під тиском бабусі. зараз 4. не катається взагалі. може просто лінь, може не цікаво)
    і в трьох колісному - так тяжко трохи то крутити. певно вже й переросли його
    самокат -не цікавий взагалі теж.
    підозріваю, що не розуміє ще задоволення від того.
    хоча на біговелі -ганяв як вітер.

     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Fiancee

    Fiancee Well-Known Member

    Побачила я в просторах інтернету таке чудо.
    Що скажете? Може хтось мав, бачив? Варте уваги? [​IMG]