Ролики

Тема у розділі 'Спортзал', створена користувачем La esposa, 10 Серпень 2010.

  1. La esposa

    La esposa Moderator

    Цього літа стала страшенною фанаткою роликів. "Підсадила" на це ще й чоловіка. Сама колись раніше каталася, але минуло близько 10 років, довелося вчитися знову :) Тепер програма-мінімум в мене така: шорти для схуднення+ролики+хороша музика, і так 2-3 години. В своє задоволення. І вітер у вухах :girl_yes2:

    А хто як до того ставиться? Чи хотіли би навчитися? Чи маєте ви ролики? Як часто катаєтесь?
     
  2. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Ролики

    всьо кльово - тільки шорти викинь. Як не знаєш чого то я тобі розкажу :)

    а де ви катаєтесь? Я правда більше по скейтах, а на роликах тільки двохрядних каталась. Але дуже би хотіла навчитись.
     
  3. Annjutka

    Annjutka Well-Known Member

    Відповідь: Ролики

    Дуже хочу, але поки що тільки спостерігаю. Як би була компанія з ким кататись - не вагалась би. Хіба почекати поки доня трішки підросте...
    Чоловіка "присаджувати" на це дещо небезпечно - в нас у Львові і так погані дороги, а з його вагою та на ролики...:girl_haha:
    п.с. теж в дитинстві каталась на двохрядних)) А що про шорти?
     
  4. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Ролики

     
  5. Annjutka

    Annjutka Well-Known Member

    Відповідь: Ролики

     
  6. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Ролики

    Ми катаємось біля аквапаркку, там арсенівськ стоянка завжди порожня. Маріє, приєднуйся! Навчу-покажу-розкажу :)

    А про шорти - візьму до уваги. Тре задуматись. Дякую :)


     
  7. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Відповідь: Ролики

    Я з дитинства катаюся на роликах) Обожнюю відчувати швидкість! Кататися вчилася на літніх канікулах в Одесі, де живе мамина рідня. Там є траса здоров'я, яка простягається уздовж моря від Лузановки до Аркадії. Дуже прикольно там кататися.
    А у Львові, на мою думку, не так класно кататися...Немає підходящих трас, або я просто не знаю про їх існування. Каталася тільки у Шевченківському гаю, там мала територія для катання, але якраз проходять курси. Я спостерігала, як малюток вчать кататися, і собі підточувала майстерність. Дітки таке виробляють там! Фантастика!
    І ще в парку культури можна покататися.
    Але все одно...з Одесою не порівняєш):girl_nea:
     
  8. Annjutka

    Annjutka Well-Known Member

    Відповідь: Ролики

    А малюток то якого віку приблизно? Може то можна моїй Ксенії спробувати (їй чотири з хвостиком)? Заодно і я з нею..
     
  9. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Ролики

    Знаю, що починають вчити діток з 5-6 рочків. Принаймні там, де я катаюся, деколи приходять мамочки з такими дітками :)
     
  10. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Відповідь: Ролики

    Думаю, що можна! :girl_yes2:Там були дітки з трьох років. Але вже каталися краще багатьох дорослих)))
     
  11. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Ролики

    мене чоловік намагався присадити, але я боягузка ще та - з роликів високо падати :))
    маємо з чоловіком повне обмундирування, а іздити вже будемо певно з дітлахами.
     
  12. Anaid

    Anaid New Member

    Відповідь: Ролики

    Я в свій час і на роликах наїздилась:girl_yes2:,зарас би вже не спробувала би.
     
  13. Krapochka

    Krapochka Member

    Відповідь: Ролики

    дуже люблю ролики))в дитинстві багато каталась. навіть більше, ніж ковзани люблю..жаль, що у Львові немає ролеродрому. я на такому каталась в Луцьку..дуже круто. може найближчим часом і відкриють)будемо чекати!:girl_in_dreams:
     
  14. Aurora

    Aurora New Member

    Відповідь: Ролики

    Дуууже люблю ролики, з дитинства. Але переважно нема з ким покататись. Та найбільша проблема - нема де. В парку культури мені якось місця мало, нема де розігнатись :girl_blush2:
    Де ще у Львові можна гарно покататись(крім нічної автотраси=))?
     
  15. Bursukanja

    Bursukanja Well-Known Member

    Відповідь: Ролики

    Біля нас на Погулянці в парку багато катається...не скажу, шо там покриття супер, але траса немала, і гірка пристойна:) От все хочу роликами обзавестись і почати кататись, але я вже на велосипеді накаталась...вимогла в чоловіка ровер, два рази проїхалась та й закинула:))) Типерка малий їздить в селі...
     
  16. Kofein

    Kofein New Member

    Відповідь: Ролики

    Люблю кататись на роликах і коньках. Раніше постійно кталась, а зараз десь їх запхала і знайти не можу:girl_cray: Коньки теж маю, але щось на каток подружки недуже люблять ходити.
     
  17. mamulja

    mamulja Member

    Відповідь: Ролики

    Я теж шалено люблю кататись на роликах, і партнера маю.
    Інколи з сином виїзжали до стрийського парку, а так по Сихову ганяли, правда дороги жахливі, але головне бажання і компанія.
    А чоловіка так і не поставила на ролики, не піддається.:girl_nea:
     
  18. MADLENKA

    MADLENKA Well-Known Member

    Відповідь: Ролики

    Тепер можна класно покататись і перед 46 школою на стадіоні. Сама ще не пробувала, бо тільки нещодавно купила собі ролики,але бачила, що діти там ганяють.
     
  19. Sonne

    Sonne Well-Known Member

    Відповідь: Ролики

    Чому немає -є! На Бузковій, там де гуртовні, відкрили спортивно-розважальний центр Апекс. Ми там на картах каталися, але роллердром теж був помічений. Зараз на Гай і Погулянку трохи не сезон, а там саме воно. Є прокат, я думаю свої ролики притарабанити. В будні дешевше, точно не пригадую, здається 12 грн.-30 хв.
     
  20. Bursukanja

    Bursukanja Well-Known Member

    Відповідь: Ролики

    Оооо! Та це ж розчудесно! А я якраз думаю, куди ж нині податись...поїду на развєдку:)) Обожнюю ролики!!