Родимки - це безпечно?

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Ann, 12 Січень 2010.

  1. Ann

    Ann New Member

    Я почала зауважувати, що й моєї доньки, якій 6 років, інтенсивно почали з"являтися родимки. На обличчі, на руках, на шиї... Читала в медичній літературі, що це може бути небезпечно. Хто стикався з таким явищем? З чим це може бути пов"язано? Нехочеться дитину тягати по лікарях...
     
  2. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Родимки - це безпечно?

    Мені онколог казав так: якщо не турбує (не болить, не свербить, не збільшується сильно), то краще того не чіпати. А родимки можуть від сонця з"являтися, в нас в сім"ї є схильність до того - не веснянки, а саме родимки :) Так що будьте здорові :)
     
  3. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Родимки - це безпечно?

    Я не так давно видаляла родимки в онкологічній лікарні. Були деякі з народження і почали змінювати колір. Тоді лікар і просвітив, що поява нових чи їх ріст - це не дуже добре. Але щоб знати чи дійсно небезпечно - треба показати їх лікарю (але не косметологу звісно).
    Найкращий варіант - це випалювати, щоб запобігти їх переродженню.
     
  4. Ann

    Ann New Member

    Відповідь: Родимки - це безпечно?

    В Настусі родимки не так стрімко ростуть, хоча збільшуються. Колір не міняють. Але появляються все нові і нові. А до якого лікаря краще звернутися? До онколога?
     
  5. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Родимки - це безпечно?

    Так, до онколога. Вони відразу по своїй спеціалізації бачать чи є привід для хвилювань. А косметологам треба хіба аналізи робити.
    Але Ви не хвилюйтесь зайвий раз. В діток може воно не дивно, що з"являються ще нові.
     
  6. мамочка

    мамочка Well-Known Member

    Відповідь: Родимки - це безпечно?

     
  7. Ann

    Ann New Member

    Відповідь: Родимки - це безпечно?

    Згідна, що до 25 років з"являються нові родимки, а після 40 років зникають. Але не в такій кількості))))
     
  8. Tutuka

    Tutuka Well-Known Member

    Відповідь: Родимки - це безпечно?

    А у мене більша частина родимок змінила колір і форму після того, як я поправилася, особливо у місцях з розтяжками, вже років 10 минуло. Тоді я нічого про небезпеку не знала, тому і не переживала, та й зараз не особливо: з того часу вони більше не міняються. Тим більше, що під час вагітності проходила дерматолога, та звернула увагу, перепитала, чи останнім часом нічого нового не повилазило, і відпустила з миром.
     
  9. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Родимки - це безпечно?

    Ну то для заспокоєння покажіться лікарю. Але сподіваюсь все обійдеться. Того Вам і бажаю.
    До речі, бувають такі маленькі утворення (папіломки чи що), схожі на родимки. Це вірусне захворювання, яке дуже швидко переноситься по тілу рушником. Власне тому, що воно швидко переноситься його треба скоріше прибирати.
     
  10. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: Родимки - це безпечно?

    а в сім"ї у вас нікого з родимками нема????
    наприклад у мене в сім"ї всі родиньчасті :)
    права рука моя просто всіяна родимками, є на ногах трішки, на грудях, навіть і інтимних місцях були замічені, але вони мене зовсім не турбують, з віком підростають, але не чешуться.
    ще у мене веснянок купа. ви подивіться по родичах, по дитині, по типу шкіри.
    boro, а як ви зрозуміли,що щось у вас не так??? як вони колір змінювали? інтенствно?
     
  11. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Родимки - це безпечно?

    Родимка була на голові, але коли зачісувалася то бачила її. Завжди була темною, а тут раптом стала зовсім світлою. Не можу сказати за скільки часу, бо не розглядала щодня. Просто побачила і звернулась до лікаря.
     
  12. Ann

    Ann New Member

    Відповідь: Родимки - це безпечно?

    Я би несказала, що родимчасті всі)))))
    Принаймні незауважувала, щоб у когось з нас з"являлися нові.
     
  13. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: Родимки - це безпечно?

    а старенькі є???
    з"явиться стільки, скільки має бути :)
    я особисто родимки рахую досить гарненькою прикрасою жіночого тіла (по-іншому думати просто не маю права :) )

    мені здається,що у мене й досі з"являються,я просто не зауважую і не рахую,а деякі просто зникли.
     
  14. Ann

    Ann New Member

    Відповідь: Родимки - це безпечно?

    Дякую)))


    У мене таке було перед першими пологами. Після пологів одразу акушер їх видалив. І по сьогодні.... тьху-тьху-тьху....))))
     
  15. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Родимки - це безпечно?

    якщо є схильність до родимок, то бажано не попадати під пряме сонячне проміння і обов'язково користуватись сонцезахисними засобами (кремами, парасольками), це для літа актуально в наших широтах, але знати не зашкодить :)
     
  16. Tutuka

    Tutuka Well-Known Member

    Відповідь: Родимки - це безпечно?

    Моя ровесниця вашої, я також звернула увагу, що у неї почали проявлятися родимки, до того була тільки одна маленька. Але оскільки і я, і чоловік, маємо повно родимок, то я якраз дивувалася, що у малої їх нема. :)
    Не переживайте так, видно, просто вік такий.
     
  17. Ann

    Ann New Member

    Відповідь: Родимки - це безпечно?

    Чому звернула увагу? Бо на свята донька була в бабусі тиждень. Личко було чистеньке. А сьогодні зранку снідали...дивлюся, а на щічці 4 родимки, на чолі 2, на шиї.... Спочатку думала, що замурзалася чимось. Тру, тру (як та темношкіра снігуронька в рекламі), а воно невідтирається)))))
     
  18. Gala

    Gala Well-Known Member

    Відповідь: Родимки - це безпечно?

    А у моєї старшої доні на пальці появилась бородавка,зараз вона стала тверда.Літом мастили чистотілом,казали,що допоможе,але вона так і не зникла.Бачила в рекламі показували якись такий крем ,що заморожує бородавки і через 10 хв,вони відпадають,але щось не ризикую на дитині...
    Може хтось мав таку гадість і як їх позбулися?
     
  19. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Родимки - це безпечно?

    от бородавки є двох видів - плоскі і ще там якісь, з досвіду - проходять з віком. В мене з"явились в 7 - пропали в 18, всі до одної (а до того чим не мастила). Це вірусне, здається, і ніхто не знає, що з ним робити, крім як видаляти, але видалення не гарантує, що нові не з"являться.
     
  20. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Відповідь: Родимки - це безпечно?

    я виводила спеціальною рідиною - здається так і називається "чистотіл", але з нею треба дуууже обережно - вони виїдає бородавку, типу кислоти, щоьс таке. Купляла в аптеці.
    щодо родимок - я вся у них :sad:. Особливо спина :sad:, спочатку трохи переймалась тим, а тепер махнула рукою - то не найгірше, що може бути. Причому вони в мене й далі з2являються, і на руках, і на ногах....І яка я в старості буду ?..............