Робота вдома

Тема у розділі 'Бізнес-леді', створена користувачем Юкола, 27 Травень 2009.

  1. Oleksandrochka

    Oleksandrochka Well-Known Member

    не впевнена, що це саме те, але мій вітчим купив відеокарту для того, щоб видобувати ці біткоіни і потім скидати гроші на вебмані. То було рік назад, і вже наче втратило актуальність, бо китайці там з такою потужністю видобувають, цілі ферми роблять, що з 2-3 відеокартами нічого не заробиш. Якось так. Але я мало що знаю про то)))
     
  2. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    То напевно не то, бо я перелядаю різного роду рекламу, оновлюю сторінки і вводжу капчі, за це мені нараховують сатоші.
     
  3. Oleksandrochka

    Oleksandrochka Well-Known Member

    а, ну то я щось переплутала, соррі. називається "чув дзвін, не знаю де він"))))
     
  4. Oeenia

    Oeenia New Member


    Я заробляю в інтернет проекті Експрес карєра, який співпрацює з компанією Оріфлейм. Навчати онлайн своїх новачків робити теж саме. Навчатися самостійно. Безкоштовно. Дохід залежить від товарообігу всієї команди, тому чим більша структура тим більше ви отримуєте грошей. Продукцію не продаємо. Просто працюємо дома в інтернеті. І якщо ви так впевнені що всі працюють в Оріфлейм. То скажіть будь ласкільки ви своїх знайомих знаєте тут?? сестра? брат? мама? тьотя? подруги?
    --- дописи об"єднано, 13 Червень 2016 ---


    От у вас у всіх таке і враження про компанію. Бо нічого крім як працювати консультантом на знижці не знаєте. А середина там дуже широка та глибока. Люди заробляють у $.
    --- дописи об"єднано, 13 Червень 2016 ---

    ну та каталог 10 грн. Треба скидатися двом. ахаха.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. superdetka

    superdetka Well-Known Member

    Я співпрацюю з компанією оріфлейм у проекті Клуб ідеального бізнесу. Це не піраміда. Що таке фінансова піраміда? У людей беруть гроші, обіцяють їм космічні проценти. Потім ця організація збирає гроші і закривається. Тобі пропонують вкласти 100дол., привести 100 людей які теж вкладуть по 100дол,, а ти ортимаєш по 30дол. з кожного. Такі фінансові піраміди довго не працюють, тому що не приносять ніякої користі - немає реального товару. У косметичних компаній бізнес будується на створеному товарообізі. В цьому бізнесі кожен отримує відсоток від суми , на яку його структура придбала товару.
    --- дописи об"єднано, 19 Червень 2016 ---
    Чому? А що зараз люди перестали митись, малюватись?????
     
    • Креативно Креативно x 1
  6. superdetka

    superdetka Well-Known Member

    Ви не про те говорите. Звісно є консультанти, які заробляють на різниці цін, дешевше купили - дорожче продали. Та це немає жадного відношення до бізнесу, який пропонують у соц. мережах. Ми будуємо бізнес на особистому споживанні, ми нічого не продаємо. Всі ми миємось, купаємось, чистимо зуби. Правда ж? Ми просто користуємось продуцією і шукаємо людей , які зроблять те ж саме. Так утворюється структура, структура стврює товарообіг від якого компанія виплачує %
     
    Останнє редагування: 20 Червень 2016
  7. superdetka

    superdetka Well-Known Member

    Так років 8-10 назад консультанти збирали замовлення по каталогах і заробляли на різниці цін каталожної і дистрибюторської. Зараз у часи інтернет технологій, люди будують бізнес онлайн не напродажах. І чому ви вважаєте, що продукція не є якісною? Ви проводили якісь лабораторні дослідження? Продукція МЛМ компаній впринципі неможе бути поганої якості, адже такі компанії створюються на тривалий термін, а існування їх на ринку можливе тільки в тому випадку коли продукція якісна. Якщо конкретно вам чи комусь з ваших родичів чи знайомих не підійшло щось з продкції, тоді можливий варіант, що ви купили прострочений товар чи підробку. Можливо ви неправильно підібрали продукцію по типу шкіри.
     
  8. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    а зараз кожна друга моя подружка консультант. І якщо колись 1 людина мала 10 клієнтів, то тепер значно менше. Ті хто користується косметикою певної фірми надають перевагу бути "консультантом" і брати для себе і своєї сім'ї, а не клієнтом у когось і давати тій людині заробити на собі.
    +ще в шкільній роки для мене було круто замовити щось через каталог і більшість всього замовлялось, бо то "фірмове" і з каталогу. Зараз цей максималізм я переросла, як і більшість, і замовити через інтернет чи каталог тепер звичне явище.
    з цим не погоджусь! На кожен товар є свій покупець і в кожного своя оцінка якості. Колись я також користувалась товарами певних фірм і мене влаштовувала їх якість, але після декількох подарунків я зрозуміла одне - якщо ти звик до чогось, то це ще не означає що воно найкраще і просто шикарно тобі підходить.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 2
  9. superdetka

    superdetka Well-Known Member

    Мова йшла про роботу, бізнес. Так ось в цьому
    весь бізнес і заключається. Лдиа реєструється консультантом, користується продукцією для себе , бере для своєї сімї, реєструє людину, яка робить те ж саме, так утворюється структура, структура створює товварообіг(не на продажах , а на особистому користуванні), від створеного товарообігу вся структура отримує певний %
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. ANANASIK

    ANANASIK Well-Known Member

    @superdetka, думаю суть не в каталогох і продажах, а у тому, що в такому бізнесі ви повинні щомісяця купляти у фірми продукцію на певну суму, не всім таке підходить. Наприклад мені так точно, і це не тому що я не миюсь і не малююсь:girl_crazy:просто я віддаю перевагу різним компаніям (шампунь однієї фірми, туш іншої, тоналка ще іншої і т.д.) я хочу мати вибір та користуватись тим що мені підходить, а не тим що мушу купити... тому далеко не всіх влаштовує такий бізнес.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 7
    • Подобається Подобається x 3
  11. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    ну та ніхто того не заперечує. Але це є звичайна піраміда, більше отримує той, хто на верху і чим успішнішу основу побудуєш - тим більший дохід... Але я щераз повторюсь - кількість людей не безмежна, і чим рік тим важче будувати ту "основу".
    Для багатьох простіше купляти те що їм підходить, а не те що треба бо я "консультант".
    На жаль чи на щастя, я не знаю жодної людини яка користується миючими засобами, косметикою виключно однієї фірми!
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  12. maavka

    maavka Well-Known Member

    Чому повинні щомісяця купувати? Я є в тому бізнесі, в експрес кар'єрі. Я нічого нікому не зобов'язана. Користуюсь як правило косметикою ЯКА) дуже зрідка інших фірм, і оріфлейм іноді. Там регулярно бувають розпродажі 70-80% і бувають товари не тільки з косметикою пов'язані. Тому я іноді туди заглядую. А записалась я в експрес кар'єру щоб мати постійну знижку 20 на все (ця знижку дається всім членам екс.кар.). І по можливості, коли є бажання, можу розказати про це іншим. Якщо хтось, напр. купує в когось оріфлейм, то я йому можу сказати, що можна напряму замовляти самому через інтернет, ще і зі знижкою, ще і можна відсотки отримувати. Та й просто можна таке людям пропонувати, можливість постійної знижки, і пропозиції там можуть бути хороші, не тільки по косметиці. Я там купила для купання малюка такий каптурик, щоб вода в очі не стікала, ціна дешевша, ніж на аліекспрес і чекати не треба так довго. Але на даний час не маю бажання комусь про це розказувати, і зараз я там нічого не роблю і замовляти не зобов'язана, але все одно рахуюсь там, і можу будь коли почати.
    А загалом є люди які заробляють за рахунок того, що добавили багато людей в свою команду і отримують відсотки від всіх продаж. Мені у вк писали про експрес кар., хотіли мене залучити, але я вже там зареєстрована, тож не можу бути в їх команді. Я спиталась в тої дівчини ( вона взагалі з Росії) скільки вона заробляє, вона перевела в гривні то 5000 грн приблизно(як якого місяця). Обманювати мене не було сенсу, я ж і так не ввійду в її команду.
    Ну така робота, мені не подобається, хочеться саморозвитку, то ж я просто іноді купую зі знижкою;)


    Надіслано від мого HTCONE, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. maavka

    maavka Well-Known Member

    Хто тим хоче займатись, через простори інтернету людей можна залучити величезну кількість, можна навіть не тільки з України. І можна людей які користуються різними фірмами, але оріфлейм в тому числі. Зареєстрував їх під себе і все, вони каші не просять) Іноді щось собі замовляють і вже щось накапає, а як роботою займуться, то взагалі добре. В мерікей, наприклад, якщо в тебе в команді хтось робить замовлення (разом з командою) на більшу суму, то він стає лідером, а ти внизу. А в оріфлейм такого нема.




    Надіслано від мого HTCONE, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. ANANASIK

    ANANASIK Well-Known Member

    Ну мені так розповідали, коли пропонували вступати в команду. Може це і не так, сперечатись не буду, можливо просто хотіли щоб я щомісяця купляла продукцію і давала їм прибуток:) Та не в тому суть, але якщо б усі були такі як Ви кажете і купляли тільки десь колись якусь дрібницю, то хто б на цьому заробляв?:girl_wink:Я зараз маю на увазі цю структуру в контексті саме бізнесу, а не просто як приємний бонус для себе.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. superdetka

    superdetka Well-Known Member

    Вам попався некомпетентний спонсор, людина можливо ще сама не докінця розібралась що і до чого і як працює система. Тому ось через таку подачу інформації, в людей часто складається хибне враження.
     
  16. superdetka

    superdetka Well-Known Member

    Всі люди різні, хтось купляє десь-колись, хтось 100% користувач, хтось займається продажами. Кожен обирає для себе, що підходить саме йому. Тим і цікавий як на мене цей бізнес. Тут можуть люди різних професій знайти щось цікаве для себе. Людина з "педагогічним нахилом" отримує задоволення від того, що дає людям нові знання. Творчі люди реалізують себе , проводячи цікаві зустрічі , створюючи нові авторсські системи і технології. Ті хто цінують спілкування, можуть познайомитись з новими цікавими , позитивними людьми. Хто полуюляє мати справу з торгівлею, може реалізоввати себе в цьому напрямку. Також , до прикладу в нашій команді, завжди проходять майстер класи по догдяду за обличчям, за тілом та багато іншого. Як правило люди часто бачуть і тільки вершину, а головне знахоиться глибше:girl_wink:
     
  17. ANANASIK

    ANANASIK Well-Known Member

    Та ні, спонсор якраз дуже досвідчений і вже не мало досягнув у цій справі, мобуть якраз через свою агресивну політику подачі інформації)) але на мене таке не діє, скоріше навпаки:girl_haha:
    Я писала суто своє бачення щодо цього бізнесу і що мені таке не підходить, але якщо когось він влаштовує, то супер:girl_wink:
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Svjatkova

    Svjatkova Well-Known Member

    Отже, стикнулася із такою ситуацією, що мені потрібно терміново поставити пам"ятник покійним батькам, але оскільки ціни на них зараз просто зашкалюють, тому мені моєї невеликої зарплатні аж ніяк не хватить ще і на цей пункт витрат, нажаль((((
    Тому потрібно якось вдома віддалено працюючи, заробити кошти, але оскільки я не айтішник, не перекладач і не журналіст, то дуууже важко щось знайти толкове і щоб не колл-центр, всякі там оріфлейми, фаберліки, джерелії і МММи(((
    Наразі запропонували мені попробувати свої сили як турагент, але я щось вагаюся і толком ще не придумала з чого я маю починати - можливо хтось так працював віддалено і може поділитися досвідом?
     
  19. tigruly

    tigruly New Member

    Добрий день дівчата. Мені потрібна людина, яка буде писати простенькі статті.

    Ціна за одну статтю 10 грн.
    мінімальна кількість символів 2 000 без пробілів.
    унікальність не менше 95%

    Статей потрібно багато.
    Якщо зацікавила пропозиція, напишіть мені.

    Дякую.
     
    • Смішно Смішно x 4
  20. Оксана1322

    Оксана1322 Well-Known Member

    @tigruly, за таку ціну думаю нереально знайти людину. Пишу приблизно по 15 грн/1000 символів і роботи валом є зачасту. І то вважаю шо дуже дешево.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 9
    • Інформативно Інформативно x 1