Робот-порохотяг - помічник по господарству чи модний девайс?

Тема у розділі 'Техніка', створена користувачем arushka, 9 Грудень 2013.

  1. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Якщо зовсім чесно, то однозначно будуть ситуації, коли робот не справиться, і треба пилососа (не знаю, розсипані крупи, важкодоступний кут, куди робот просто не залізе (от в мене між диваном і стіною сантиметрів 5; не буду ж я совати диван, щоб робот проїхав; а час від часу треба і в ті шпари залізти)
    Щоправда, чи то я така така господиня, чи то через те що площа в мене маленька, я звичайним пилососом користувалася разів 5 за ті півтора роки, що маю робота.
    Робот підтримує чистоту. Тобто раз гарно поприбирати підлогу, потім щодня запускати робота, і наступне ген прибирання не скоро знадобиться, але колись таки хочеться залізти під диван з вологою шматою і грунтовно там прибрати.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    В мене нема нічого, от тому задумалась, чи не краще робота мати. Я взагалі надлінива господиня, мені простіше віником ту крупу зібрати, ніж тягнути пилосос, а потім він ще може пару днів стояти посеред хати, бо мені впадло назад поставити, але зараз ми живемо у власному будинку, де тьма вільної площі, можу собі дозволити).
    На обидва девайси я чоловіка не вмовлю
     
  3. Vesnyanka

    Vesnyanka Well-Known Member

    З розсипаними крупами робот справляється. Але під диван не може заїхати. Сміття він ніби і добре збирає. Але для мене раз в тиждень все одно хочеться пройтись нормальним пилососом та помити. Але в мене двоє дітлахів, які за п`ять хвилин здатні насипати крихт, якось дрібного сміття в кожну щілину.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
  4. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Ви по лінивості прям мене описали :girl_crazy:
    Я не знаю, що Вам порадити.
    В мене звичайний самий простенький пилосос був задовго до купівлі робота.
    Користувалась я ним, приблизно як Ви (але в нас не було дітей, килимів і ми додому приходили тільки переночувати).
    Робота купили, бо чоловік захотів темний паркет, хоч я попереджала, що для візуально чистого вигляду такого паркету треба так біля нього танцювати, що легше застрелитись :swoon2:
    Оскільки чоловік не менш лінивий, ніж я, ми доручили турботу про наш паркет роботу і перестали жертись, чия черга протирати підлогу :crazy:
    Якщо говорити про практичність - купуйте звичайний пилосос.
    Якщо про лінь - купуйте робота, потім докупите якийсь простенький.
    Або можна спробувати в один бюджет вкластися і купити 2, роботи суттєво дорожчі за звичайні пилососи, і розбіжність цін досить велика (можна купити за 20 тис, а можна за 15 і на різницю купити простенького самсунга без наворотів).
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    +стотищ
    Запускаю його кожен день (хто має темну підлогу мене зрозуміє), чистота-краса без моєї участі. Ясно, що кути не дочищає, але тут по ситуації - маю настрій і час - протру ті кути, не маю часу - кути вважаються чистими:girl_crazy:, головне, що 95% площі квартири прибрана

    @svoybox, йдіть від складнішого до простішого - купуйте спершу робота, як буде вам його замало, то докупите найпростіший з трубою
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Згідна на 100%. В мене плитка світла, але порохИ присутні. Тому, однозначно робот рулить. Я вже навіть не уявляю прибирання без нього.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. meeba

    meeba New Member

    У мене модель iLife V8S дуже гарний помічник ,90 відсотків бруду прибирає ,коштує всього 6500 грн
    [​IMG]
     
    Останнє редагування модератором: 28 Лютий 2019
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Подобається Подобається x 1
  8. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    Я в неті бачила ще такі штуки щоб вікна мити. Правда там висів шнурок і я не зрозуміла чи то страховочний якийсь чи що


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  9. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Сраховочний, бо як відліпиться і полетить вниз , то не позбираєте, а так зависне на страховці :girl_crazy:.
     
  10. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Ще похваліть мені моделі своїх роботів будь ласка, проглянула на розетці ціни дууууже різняться, а відгуки майже однакові
     
  11. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    в мене iClebo Arte з функцією полотера.
    При виборі керувалась тим, щоб не купувати 2: звичайний і миючий. І наразі в окремому миючому потреби не виникло. Тобто своїм вибором я задоволена.
    з того, на що варто звернути увагу при виборі:
    - щоб робот вмів будувати карту приміщення (оті найпростіші моделі, які хаотично пересуваються кімнатою, прибирають значно гірше)
    - функція "долання порогів" - дуже і дуже потрібна. В мене всюди підлога врівень, але на переході між паркетом і плиткою є тонюсьніка металева планочка абсолютно незначної висоти, то часом мій робот "думає", що то поріг, і вертається на базу, не прибравши коридор і кухню (це коли функці подолання порогів відключається, бо робот повністю розрядився, заплутавшись в дротах, необачно залишених на підлозі).
    Також якщо робот буде без цієї функції, він не зможе подолати мінімального бар"єру - перепаду між килимом і підлогою, ніжок сушарки для білизни, тощо.
    - магнітні бар"єри - дуже зручна опція. Дозволяє обмежити роботу доступ в ту чи іншу зону
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Інформативно Інформативно x 3
  12. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Вибираю собі. Є кілька питань:
    1. це просто щітка чи пилосос? Тобто чи втягує пил чи лише замітає сміття?
    2. Ємність для води є чи треба замочувати ганчірку?
    3. Чи підвищує автоматично потужність, якщо заїжджає на килим?
    4. Чи можна керувати через додаток?
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    1. Пил втягує.
    2. Ємності для води нема. Одного змочування мікрофібрової ганчірки вистачає на вологе прибирання кімнати площею 20 кв. м. (З меблів - ліжко і диван, тобто площа підлоги до прибирання - квадратів 12 напевне)
    3. На килимі потужність підвищує, але для ось такого килима image.jpg
    мені потужності цього робота недостатньо.
    Інших (менш ворсистих) килимів в хаті не маємо, тож не можу сказати, як робот себе поводить на більш доступних килимових покриттях.
    4. Керувати через додаток не можна. Можна запрограмувати на певну годину. Наш запрограмований на щоденне прибирання в період, коли ми на роботі.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Дякую за таку швидку відповідь.
    Напишіть, будь ласка, точну модель. Бо цих iclebo arte так багато виявилося.

    Я ще задивляюся на xiaomi 2 roborock. Він ємність для води має, з килимом справляється (але той килим тонший, ніж у вас). Керується з додатку - можна вибрати область прибирання, включити/виключити з телефону, коли не вдома. Але таке щастя 400€ коштує.
     
  15. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    В нас карбон. Але, 2 роки тому моделі власне Арте відрізнялися лише кольором. Функціонально всі Арте були ідентичні.
    Роботы-пылесосы iClebo ▷ купить в интернет-магазине Алло | Киев, Днепр, Харьков, Одесса и вся Украина
    Наш 2 роки тому коштував 16 тис грн, це десь 500 євро.
    Зараз він коштує 13 тис, це десь 430 євро на сьогодні.
    Так що набір функцій в сяомі та ще й за менші гроші - цілком ок.
    Ми вибрали корейця, бо на той момент, коли ми обирали, про сяомішного робота були гірші відгуки, народ в оглядах писав, що він гірше справляється.
    Але знаючи команію Сяомі, впевнена, що за 2 роки вони прогреснули значно далі, ніж iclebo.
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    Дівчатка, хто користується роботом-пилососом - задоволені???
    Які недоліки помітили?
    Яка модель у вас?
     
  17. Kshusia

    Kshusia Well-Known Member

    перечитайте вище темку, багато цікавого пишуть, я зараз також вибираю собі, зупинилася наразі на
    Xiaomi MI ROBOT Vacuum або LIECTROUX C30B
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. phobika

    phobika Well-Known Member

    Маю такий вже майже 2 роки. Ніжно люблю. Останні 8 місяців маю лише такий пилосос, то потреби в звичайному не відчуваю. Вся підлога ламінат або плитка, і один мохнатий коврик. Коврик раз в місяць додатково тріпаю.
    Я так зрозуміла, що на якість прибирання дуже впливає планування і розміщення меблів. В попередньому житлі було багато важкодоступних кутів, тому додатково раз в тиждень пилососила ще звичайним пилососом. Ну або перед кожним вмиканням робота треба було звичайним віником з тих кутів повимітати пил.
    Ще може то через колір підлоги так сприймалось. Бо раніше була темна і на ній краще порох видно, а зараз світла і я просто його не бачу.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. MissO

    MissO Well-Known Member

    Я вже тиждень користуюся Xiaomi Mi Robot і не можу натішитися. Перший раз назбирав досить багато пилу, хоча я перед тим прибирала))) В хаті реально стало менше пилу навіть на тумбочках.
    Кожного дня він їздить по всій хаті, окрім ванної кімнати. Якщо не лінуюся, то підніму стільці і штори, а часом і так запускаю. Прибирає досить добре, заїжає всюди, куди пролазить.
    Єдине, не дає собі ради на такому м‘якенькому килимку з ворсом десь 1,5см, але то маленький килимок в дитячій і я його просто забираю.
    Через додаток на телефоні дивлюсь, де і як він прибирав.
    Одним словом, це маст хев в кожній хаті! Хоча якщо є пороги, то прийдеться запускати окремо в кожній кімнаті.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
    • Корисно Корисно x 1
  20. Kshusia

    Kshusia Well-Known Member

    На якій він мові?)