Робот-порохотяг - помічник по господарству чи модний девайс?

Тема у розділі 'Техніка', створена користувачем arushka, 9 Грудень 2013.

  1. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Миючий скуба дорогущий, але він воду розпиляє, а потім всмоктує. Брава просто дуже ретельно тре мокрою ганчіркою, і має контейнер з водою, де постійно зволожується ганчірка (дууже якісна, такі ворсинки неубіваємі). Брава миє ще довше, і дуже швидко розряджається (на кімнату 25 м треба два рази заряджати). Працює дуже тихо, ми запускаємо, поки мала не бачить, бо одразу біжить і вилазить на нього. Румбу не боїться, але 'поважає', не чіпає його, бо ж шумить дуже.
    Ну і щодо плям, то він справляються. Якщо їх вдвох регуляторно запускати, хоча б через день, то чистота музейна.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  2. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    а батарея скільки часу тримає? нема так, що посерд кімнати став, а оскільки двері закриті, до бази сам не доїде?
     
  3. Nyashka

    Nyashka Well-Known Member

    На кімнату (17 кв.м) точно вистачає. Я максимально 3 кімнати (дві маленькі і кухню - приблизно 47 метрів) без підзарядки пилососила і він не розрядився. Може, то від моделі залежить.... Наш з 800-ї серії.
     
  4. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Я вже десь писала, що в румби заряду вистачає на 60-70 кв.м. З нашого досвіду вже більше року, то так і є. Єдине, що база почала іноді погано контактувати з роботом, то треба змочувати іноді 'контакти'. Тобто на стандартну квартиру має одного зарядження вистачити.

    Sent from my Redmi 3 using Tapatalk
     
  5. Nyashka

    Nyashka Well-Known Member

    а який саме у вас Braava? і яку воду заливаєте?
     
  6. Nyashka

    Nyashka Well-Known Member

     
    • Смішно Смішно x 1
  7. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Брава 390. Фільтровану воду (в нас осмос).
     
  8. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Дівчата, маю кілька питань:
    1. Якщо на даний момент обирати між порохотягом і миючим роботом-пилососом, то який треба в першу чергу купити?
    2. Якщо в мене фільтр стоїть звичайний (не осмос), то той полотер не "гавкне" від львівської води?
    3. Як себе почуває дошка, покрита маслом-воском, після полотера? А після миючого пилососа?
    4. Між миючим і полотером, наскільки я розумію, є різниця?
    5. Ну і що порадите по марках-моделях?
    Заздалегідь дуже вдячна за Ваші коментарі.
     
  9. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    в нас ilife. чоловік брав на алі. ціну не помню. але файна штука. головне все попіднімати . не шумний. Є шмата в комплекті для вологого прибирання. раз покористувались і все. не сподобалось як миє. але пилюку, шерсть, бо в нас собака, на відмінно..
     
  10. katyalupanowa

    katyalupanowa New Member

    если брать подороже, то хорошая вещь, а не такой, что шнур от телевизора не может переехать))
     
  11. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    1.сухий спершу
    2. Просто буде з часом осад в контейнері з водою
    3. В нас масив лакований, то не підкажу, що з маслом буде. Лак все витримує.
    4. Миючий розприскує і вбирає воду, а полотер розтирає вологою шматою. От в мене на кухні світла плитка, часто там сям ляпне щось, і вже мені виглядає, як мес. То запускаю полотера, і все чисто. Але якщо довго кілька місяців не мити миючим пилососом керхер, то ніякий полотер не поможе.
    5. Айробот або xiaomi сухий. І з Аліекспресу сухі теж добрі, про 'мокрі' не знаю.
    В нашому мокрому брава гавкнула батарея, замовили нову - не дорого коштує. Але порівняно з сухим, з цим більше мороки, бо треба часто мити ганчірку, часто заряджати. Дуже цікаво, якщо хтось має скубу, почитати відгуки.
    Sent from my Redmi 3 using Tapatalk
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  12. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    @Alicia
    Дуже дякую.
    Взяли корейський I-clebo ARTE.
    Його основна функція - сухе прибирання, але має мікрофіброву шматочку для вологого (полотер). Від Браави відрізняється відсутністю резервуару для води, тобто ту шматочку треба руками мочити. З практики - одного зволоження шматки вистачає на одне приміщення (найбільша в нас - кімната на 20 кв.м., частина з яких заставлена меблями).
    Коштує він дорожче, ніж середньостатистичний Румба, але ж по суті, є роботом 2-в-1.
    Можу сміливо рекомендувати. При щоденному запуску на сухе прибирання навіть наша темна дерев"яна підлога ідеально чиста. З маслом поки нічого не трапилося, але то ще дуже рано робити висновки.
    Щодо вологого прибирання - то якщо запускати відразу після сухого, результат - супер. Для приміщень з дерев"яною підлогою мені більшого і не треба, плюс дуже підходить те, що він її не мочить сильно.
    Для кухні і коридору, де плитка, мені тільки одного вологого прибирання роботом є недостатньо. Але в мене там плитка така специфічна, шершава ніби. Бруд зразу сильно в"їдається, треба добре терти, щоб відмити, якщо відразу не помітила.
    На глянцевій плитці, думаю, цього робота було б цілком достатньо.
    --- дописи об"єднано, 24 Листопад 2017 ---
    А про цього робота відгуки не дуже.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  13. flame

    flame невгамовний експериментатор

    Дівчата, може хтось має Deebot n79?




    Брат купив 2 по ціні 1. І той другий пропонує мені в подарунок. Я то ЗАААА і руками і ногами, але є такий момент - не можу знайти чи в нас можна купити замінні фільтри і рухому щіточки. В нас стільки шерсті з Ахіла , боюсь що клигне за тиждень. Гуглю і не можу знайти. Здайте місця де можна купити запаски, бо на Амазоні за 30 баксів + доставка 50, трохи кусюче виходить.
    У випадку, якщо запасок нема, вже краще хай мамі віддасть. :girl_in_dreams:
     
  14. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Спробуйте пошукати на Аліекспрес, в мене інша модель, але фільтри там купувала, не пам'ятаю точно скільки, але вийшло дуже дешево.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Rona

    Rona Мама-йожик

    Ото вчора вночі читала цю тему, запалили ви мене такою цяцькою. Бо пилососити з моєю дитиною треба щодня :girl_in_dreams:
    Напишіть будь ласка, якщо не важко, яка у вас точно модель в користуванні і чи задоволені. :girl_tender:
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    В нас ilife, сказати, що задоволена, то нічого не сказати. Певно сама корисна річ в хаті! Головне позабирати іграшки, різні предмети, тобто звільнити площу для прибирання, включаєш і все, займаєшся своїми справами, заходиш через деякий час, і чистота. Дехто каже, що віником чи ручним, скоріше, але тут ти включив і йдеш гуляти.
     
    • Подобається Подобається x 3
  17. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Дівчата, а хтось має електровіник? Треба мені щось таке на підхваті, а тягати за собою пилосос ліньки, класичний віник з совком теж не повністю задовільняє. От і думаю. Має кума, дуже хвалить. Але вона має крутий, мені на таке буде шкода стільки грошей. Дивлюсь на керхер.
     
  18. flame

    flame невгамовний експериментатор

     
    • Смішно Смішно x 5
    • Подобається Подобається x 1
  19. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

    @Козенятко, а у вас для сухого чи вологого прибирання? Бачу якісь неоднозначні відгуки про той що вологе робить....я б хотіла саме такий. Ато спина болить той Томас тягати по квартирі(
     
  20. Siania

    Siania Love Life

    В нас xiaomi mi robot. То моя любов :girl_in_love:
    Працює вже 5 місяців щодня. Дуже нам спростив життя)))
    Єдине, не справився б з килимами.
     
    • Подобається Подобається x 1