Робот-порохотяг - помічник по господарству чи модний девайс?

Тема у розділі 'Техніка', створена користувачем arushka, 9 Грудень 2013.

  1. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    В Перемишлі, магазин медіамаркет.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. woolf

    woolf Well-Known Member

    Була вчора в магазині на Науковій, дивилась на той девайс. Один з продавців сказав, що для тих роботів собача шерсть - смерть, вони забиваються і, як наслідок, його треба постійно ремонтувати. Дівчата, вірити чи ні? Яка у вас ситуація з шерстю, має хтось такий досвід?
     
  3. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    У нас якраз є пес (короткошерстий), то зараз стіільки з нього тих коротких волосків по підлозі, як сонце світить, то просто жах. Румба приносить повно шерсті собачої, от якраз і протестим його. Хоча пес в нас не назавжди, після свят забирають його назад батьки чоловіка.
     
  4. woolf

    woolf Well-Known Member

    Я так думаю, що за пару днів того тестування, Ви вже побачите, що і як. Прошу, напишіть свої відгуки! Маю пса довгошерстного, можете собі уявити, що в мене робиться.
     
  5. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Відпишуся, ок) але от навіть не знаю, що там буде від шерсті ламатися, як таких фільтрів там немає, контейнер перекинув/струсив від ворсу і все. Ну, побачимо.
     
  7. SweetMira

    SweetMira Well-Known Member

    Не знаю як там з собачою шерстю, але жіноче довге волосся прекрасно збирає ( мені видається, що довгі волосини більше ускладнюють роботу девайсу). Звичайно, раз в тиждень потрібно нормальним пилососом пройтися, але через день робот справляється;) + прекрасний спосіб розважити гостей, поки на стіл накривається))))
     
    • Інформативно Інформативно x 1
    • мімімі мімімі x 1
  8. woolf

    woolf Well-Known Member

    Дякую за відгук! А який у Вас і де купляли?
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. SweetMira

    SweetMira Well-Known Member

  10. woolf

    woolf Well-Known Member

    Aлісіє, як у Вас з тестуванням робота? Маєте вже якісь висновки?
     
  11. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Кожен день запускали, кожен день приносив повний контейнер. Як поїхав пес від нас - контейнер приїжджає майже пустий. Але все одно запускаємо його часто, бо вже так звикли, можу сказати, що підлога тепер чиста-чистюща кожнійсінький день без моєї участі. Разок діставала миючий, то ним тепер можна буде рідко просто підтримувати чистоту (до скрипу). [off ]Ще докупили парогенератор керхер в Перемишлі для шафок/плитки/духовки/вікон - тестимо, так подобається без миючих засобів то все діло робити, і терти не треба. Ще одна хотілка - done) [/off]
     
    • Інформативно Інформативно x 3
    • Подобається Подобається x 2
    • Співчуваю Співчуваю x 1
    • Корисно Корисно x 1
  12. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    А тут, будь-ласка, докладніше))). Що це і як нею користуватись, що можна чистити?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  13. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    @Rodionochka, відписала вам у профільній темі :)
     
  14. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Далі вивчаю питання роботів-помічників.
    Дівчата, хто знає, чому така суттєва цінова різниця в роботів пилесосів Румба і пилесосів іншого ряду, навіть класу люкс, там ціни до 5000грн, а румба стартує від 9000грн?
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Vesnyanka

    Vesnyanka Well-Known Member

    Думаю, в першу чергу фірма. Це як кархер і щось бюджетніше. Чи бош- сіменс і ті ж самсунги/ LG і тд.
     
  16. Amaranta

    Amaranta Member

    Може був в когось робот-пилосос Ecovacs? В неті ніби непогані про них відгуки, але виробник для мене незнайомий, тому боюсь попасти на неякісний товар. Здебільшого цікавлять миючі (швидше для вологого прибирання) моделі. Дивилась спочатку на Scooba, але вирішила не переплачувати за бренд і пошукати щось дешевше з того сегменту роботів-пилососів.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Я всеж зупинилась на провіреному бренді, і купила собі Румбу785.
    Яка ж то поміч, не описати. За ті декільки місяців я так звикла до ідеальної чистоти без моєї участі, що не уявляю, як раніше обходилась без такого помічника. Підлога, килими, плитка - ні пилинки, ні волосинки. Щодня вилизує все на глянц. Умудряється при щоденному використанні назбирувати контейнер бяки, тож уявляю, як раніше при прибиранні раз в тиждень, ми тим всім дихали. Повітря в квартирі теж відчутно посвіжіло. Коли діти скачуть і перевертають хату немає пилу. На поличках пил теж почав збиратись в рази менше, і протирати їх тепер достатньо раз в один-два тижні, а не через день, як раніше. Тепер в мене не тіпається око, коли малі кришать печиво, чи їдять канапку не за столом. Функція локального прибирання - справжня знахідка для мам в декреті, а таймер, що програмується на весь тиждень - для працюючих і зайнятих мам. Як не крути - одні плюси))). Я тим часом маю час на спорт/дітей/навчання/роботу/готовку. Генеральне прибирання в нас тепер раз в пів року. Вологе раз в три тижні. І цього предостатньо.
     
    • Подобається Подобається x 4
  18. Amaranta

    Amaranta Member

    А наскільки та функція вологого прибирання, взагалі, помічна і ефективна??? Чи варто за неї переплачувати?
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    @Fleshka, ото Ви написали). Я вже все хочу: і пароочищувач (бо таки є що ним відпарювати), і робота такого як у Вас і у @Alicia. Бо я таки ледача господиня), хочу щоб за мене то все хтось робив. Але все й одразу не потягнемо.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Тобто функція? Є окремий робот для вологого прибирання.