Робоче місце

Тема у розділі 'Теревені', створена користувачем Ума, 2 Грудень 2009.

  1. Мар'яся

    Мар'яся Moderator Команда форуму

    Відповідь: Мій вишивальний куток

    Та я сама в шокови звідки воно назбиралось. Трохи мого є ще з часів давніх, трохи мама запаси свої прорідила і мені повіддавала, трохи "гуманітарна допомога" (тканина практично вся), а трохи і я постаралась, ниточка до ниточки. Тепер мені ніяка криза не страшна :girl_crazy:
     
  2. ntv

    ntv Well-Known Member

    Відповідь: Мій вишивальний куток

    Я згідна на 100% гуманітарка то сила, бува таке познаходиш (я маю на увазі тканини) мамця рідна , ось я зроблю собі комодика і теж зазнимкую своє барахло хом'ячне
     
  3. Мар'яся

    Мар'яся Moderator Команда форуму

    Відповідь: Мій вишивальний куток

    я мала на увазі, що "гуманітарна допомога" від баби, сусідки, хтоьс щось спрезентував :) Але кажуть, що в тій справжній є багато цікавого. Не знаю, мій хом"як там ше не був.
     
  4. likeangel

    likeangel Member

    Відповідь: Мій вишивальний куток

    що ж там може бути цікавого????
     
  5. Ассоль

    Ассоль Dreams come true

    Відповідь: Мій вишивальний куток

    Там можна знайти як відрізи тканин, так і речі, котрі потім можна розпороти і пошити з них бажане - причому тканини там гарні, натуральні та якісні.
     
  6. Nemi

    Nemi Well-Known Member

    Відповідь: Мій вишивальний куток

    в мене вишивальний куток портативний - маю все складене в кошику і ще недавно купила собі контейнер для дріб'язку. так, що "куток" мандрує по всій хаті. зараз влаштувалася на балконі між крольчиним сіном і батьковими залізяками. х)
    [​IMG]
     
  7. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Мій вишивальний куток


    Нарешті мені Роман склав останнього куба вчора. Ось так зараз виглядає моє робоче місце й джерело натхнення! Тепер маю окрему шухляду на штампи, окрему на діроколи, окрему на чорнило для штампів, окрему на клей та клейку стрічку, окрему на улюблені стрічки, на квіточки всілякі, а ще маса місця на різні види паперу. Ну, і оскільки діроколи перекочували в шухляду, то в кошику, де вони були раніше, тепер живе поточний процес - клематиси!
    [​IMG]
     
    Останнє редагування: 24 Травень 2011
  8. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Показуємо свої куточки, закутки та закамарки! А також показуємо свої робочі столи в тракті творчого процесу! :girl_tender:

    Для знарядь є окрема тема. :girl_wink:
     
  9. Abraira

    Abraira Чорний пояс по хендмейду

    Відповідь: Робоче місце

    А чому лише скрапбукінг? Може якось об"єднати в темі робочі місця декількох напрямків рукоділля?
    Тема з"явилася якраз після того, як я написала про проблеми з майстернею :) Дівчата, пам"ятайте, незручне робоче місце може призвести до неприємних хворіб з важкими наслідками! Облаштовуйте свій робочий куточок так, щоб було зручно і затишно ;)
    З.І. Мій чоловік недавно назвав мою майстерню (яку я називаю "Комора татка Карло") "Лабораторією", ото я тепер балдію від тої назви.
     
    Останнє редагування модератором: 21 Липень 2011
  10. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Робоче місце

    Проведу вам докладну екскурсію по своєму куточку. Покажу, що в ньому й де живе. Любите зазирати в шухлядки? Бо я обожнюю!!
    Так він виглядав дві місяці тому.
    [​IMG]

    А так виглядав 2 тижні тому (найновішої знимки ще не маю, але обов'язково покажу).
    [​IMG]

    Почну із поличок та шухлядок. Мабуть, найчастіше в цьому повідомленні звучатиме слово "папір", оскільки на кожній із цих поличок саме він і є. І не лише на них. На самій горі живуть набори паперу малого формату, листівковий папір і моя іменна печатка. Усім цим користуюся щоденно, тому по шухлядах не розпихала.
    [​IMG]

    Далі на поличках заготовки листівок, такі, що вже майже готові. І мої різаки.
    [​IMG]

    Відкриваємо перші шухлядки. Зліва - готові листівки. Справа - різаки від Fiskars в основному та кілька інших, що не влізли в іншу шухляду.
    [​IMG]

    Наступна шухлядка: серветочки, малюночки, папір ручної роботи та кілька наборів паперу, до яких я наразі не маю ідей.
    [​IMG]

    Наступна шухлядка наповнена штампами (правда, зараз їх трохи більше вже). На жаль, дерев'яних у мене не так багато, зате ціла маса силіконових! Акрилових блоків маю п'ять штук, але всі якісь маленькі.
    [​IMG]

    Остання, найнижча шухлядка цього ряду містить серветочки для декупажу, подарунковий папір, альбом, який я мрію невдовзі зробити для своїх хлопців, і набір скраповий для альбому власне.
    [​IMG]

    Просуваємося вправо. Найнижчі шухлядки. У лівій тримаю різні чорнилка, фарби та блискітки. У правій - наліпки.
    [​IMG]

    Наступні дві шухляди. Зліва - все, на що та чим клею. Справа - ой, чого там нема... Вощені шнурочки, амулетики, квіточки, цвяшки. Ага, півперлинок там нема. Хіба один листок коричневих із блискітками.
    [​IMG]

    Далі в шухлядці ховаються ножиці, лінійки, маленький килимок, пінковий та набір маленьких діроколів від Fiskars. Ну, бо більше не було куди їх запхати.
    [​IMG]

    Далі в мене є шухлядка-хламівничка. Тут конверти з бульбашками, заготовки різні, обрізки паперу, ідеї та схеми (скетчі) до листівок.
    [​IMG]

    Одна з улюблених шухляд. Тут і пояснювати нічого не треба..
    [​IMG]

    Тепер покажу скарби, що зберігаються в коробочках та шкатулочках.
    [​IMG]

    На шафці знаходяться дві коробки. Раніше була одна, але я нарешті знайшла тканинку й мережку, тому довелося докупити ще одну коробку.
    [​IMG]

    Отже, ось вони, мої давно розшукувані мережки. Натрапила на розпродаж і була дуже щаслива, бо купувати мережку за повною ціною - самогубство. І тканинка, назви якої так і не знаю. Казала Мар'яся, що фатин. Може, й він. На жаль, я в тканинах не розбираюся.
    [​IMG]

    У меншій коробці тримаю квіточки. Навмисне їх так гарно поскладала, аби легко було шукати потрібне.
    [​IMG]

    Далі є ось такі всілякі коробки й шкатулки. У металевих знаходяться квіточки й листочки. Боком стоять великий килимок від МС, дошка від МС та папка, яку Таня вишиванка задекорувала саме для мене на мої уродини!
    [​IMG]

    Привідкриваємо кришки решти й бачимо, що в шкатулках - цвяшки, у плетеній коробочці - півкілограма звичайних ґудзиків різного розміру й кольору, у яйцеподібної форми - висічки, у серденьку - декоративні ґудзики, у прозорій прямокутній - знаряддя для проколювання дірок.
    [​IMG]

    Далі ще є шафка із маленькими шуфлядками, яку я все ніяк не пофарбую. А ще хочу задекупажити, але вона так і чекає своєї черги... У ній зберігаю металеві срібні й золоті нитки.
    [​IMG]

    А в оцій корбочці, на якій живе моя улюблена біскорню, і яка також чекає, коли я її пофарбую й задекупажу...
    [​IMG]

    ... я зберігаю різні дрібнички, скріпки, наперстки, магнітик, сантиметр та улюблені ниточки від Kreinik. Дзеркальце свідчить про те, що зберігати вартувало б біжутерію, ну але хом'як оприходував на рукодільні дрібниці.
    [​IMG]

    Ще у мене є ось такий орґанайзер. У ньому ціла маса всього. Обрізки паперу, заготовки на листівки, півперлинки, ручки, губки для декупажу та інші знаряддя, якими часто користуюся, а тому просто мусять бути під рукою.
    [​IMG]
    Оце й усе. Дякую, що зазирнули в мої хом'ячі нірки-закамарки!
     
    Останнє редагування: 21 Липень 2011
  11. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Робоче місце

    Для чого? У нас є різні розділи, то в них можна показувати відповідні робочі місця. Он почни відповідну тему в "інших видах" або в "біжутерії". ;)
     
  12. Abraira

    Abraira Чорний пояс по хендмейду

    Відповідь: ОФФТОП рукодільниць на нерукодільні теми (2)

    Просто робоче місце у кожного одне (воно не сильно міняється з наступним процесом), тому у деяких темах лишиться по парі дописів і юш :girl_emo: (Ну, я можу помилятися, але з ліпкою - то точно, у нас і ліпщиць раз-два-три) А так - цікаво, в одній темі різні напрямки, може навпаки щось запозичиться ;)
     
  13. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: ОФФТОП рукодільниць на нерукодільні теми (2)

    Мені чомусь більше подобається розглядати робочі місця тематично, а не все на купу. Почни темку, а як ніц не вийде, то об'єднаємо все разом і помістимо в Теревені.
     
  14. Редвумен

    Редвумен Active Member

    Відповідь: Робоче місце

    Ліліє, то ціла майстерня! це вже навіть не захоплення, а серйозна робота. Я давно не читала форуму, але потрапила на твій допис і на Фейсбуці бачила твої фото з роботами. Все супер! То ти робиш для себе і рідних? Чи ти вже продаєш ці речі?
     
  15. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    На форумі не прийнято говорити про продаж, якщо не маєш власної теми, але оскільки я дуже далеко, то відповім.
    Маю велику надію, що поступово то стане більш постійним для мене. Правда, наразі наді мною висить дамоклів меч повернення на роботу...

    Бачу, що Вікторія таки мала рацію. Так що будемо про робочі місця, майстерні тощо писати тут. Дуже цікаво побачити майстерню Віки.
    Дівчатка, а чому більше ніхто нічого не показує? То ж так цікаво!!
    Ще робочий стіл у процесі можна показати. То ж теж цікаво роздивитися. Творчий балаган завжди в кожного свій. Та й завжди різний. Показуйте!!
     
    Останнє редагування: 27 Липень 2011
  16. Мар'яся

    Мар'яся Moderator Команда форуму

    Відповідь: Робоче місце

    Я нарешті покажу своє оновлене крісло. Тобто оновлене воно вже давно, але руки не доходили його зазнимкувати. Тепер, завдяки Лілі :girl_in_love:, воно в мене тюнінговане :girl_spruce_up::

    [​IMG]
     
  17. Abraira

    Abraira Чорний пояс по хендмейду

    Відповідь: Робоче місце

    Це моє старе робоче місце, з обшарпаним столом.... звичайно усього не видно, оскільки усі полички, які не попали у кадр, завалені коробками з приладдям, пластикою та іншими потрібними речами.... Зараз маю новий, гарний стіл... але фото покажу трошки згодом.
    [​IMG]
     
  18. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Робоче місце

    У мене повністю все інакше тепер...
    Вибачте, що знимки темні, але ніколи нема часу зазнимкувати. Ото нині між готуванням і подаванням обіду встигла.
    Важко зазнимкувати здалеку.
    [​IMG]

    [​IMG]
    На столику тепер маю багато місця...
    [​IMG]
    І шафка. Олю, не переживай, серветочці нічого не загрожує, бо вазонок на спеціяльній непромокальній широкій тарілці.
    [​IMG]
     
    Останнє редагування: 9 Вересень 2011
  19. Coshitce

    Coshitce Member

    Відповідь: Робоче місце

    Лілю, дуже файне (таке "організоване") робоче місце :d7:
     
  20. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Робоче місце

    Покажу вам затишне, спокійне місце, де я вишивала три дні. Може з вигляду і не дуже, але настільки то вишивальне місце, що за три дні я навишивала більше, ніж за місяць
    [​IMG] [​IMG]