Роблю листівку: питання, поради тощо

Тема у розділі 'Скрапбукінґ', створена користувачем Liliyah Romanova, 23 Листопад 2006.

  1. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Відповідь: Роблю листівку: питання, поради тощо

    Я би в цій сторінці взялі або інший фоновий папір, або оту зелену смужку замінила, бо вона мені до фото не пасує: фото таке морське, а смужка трави - як з дачі:) Зелену квіточку зверху посунула вниз до цифри, щоб звільнити від декору трохи більшу область на сторінці і, як каже Хомка, порівняла прапорець. А взагалі сторінка класна.
     
  2. SashaV

    SashaV New Member

    Відповідь: Роблю листівку: питання, поради тощо

    І це дуже добре,що пробуєте! Але я вам раджу на перших сторінках не експериментувати, а робити сторінку по скетчу,який подобається. І не дуже при цьому відходити від ньго-дотримуватись масштабів та розміщення елементів. Що до цієї роботи, то вже дівчата писали,що не дуже папірчик підходить. На знимці-море, на папірчику та прикрасах-комахи...не дуже все воно поєднується, глітер на крилах не є необхідним. Папір-травичка так само не асоціюється з морем.а фотографію бажано клеяти на підложку, ну і звичайно-журналінгу тут дуже не вистачає. Зауважень,можливо, в мене забагато,але ви попросили порад, тому я тут так розписалась) Успіхів вам!
     
  3. Ірена

    Ірена Well-Known Member

    Відповідь: Роблю листівку: питання, поради тощо

    дівочки, накрило й мене листівками. а скажіть, будь ласка, які кольори підходять до сріблястої основи листівки? крім білої і сірої?
     
  4. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Роблю листівку: питання, поради тощо

    Рожевий, світлий жовтий піде. Пастельні кольори всі підійдуть, думаю.
     
  5. TanyaLviv

    TanyaLviv New Member

    Відповідь: Матеріяли для листівок: поради, за і проти

    Дівчата, підкажіть як зробити обкладику для блокнота? Хочу татові на день народження щоденника на 2013 рік подарувати і щось не можу знайти гарного МК. Ніколи ще такого не робила(, чоловік каже зроби відкритку і не заморочуйся.
    Чи то дійсно дуже складно?
     
  6. Hexe

    Hexe Well-Known Member

    Відповідь: Матеріяли для листівок: поради, за і проти


    Тут непоганий МК. але не знаю чи Вам саме таке тре чи щось інакше:girl_smile:
     
  7. Marigold

    Marigold Мама дівчинки-перлинки

    Відповідь: Роблю листівку: питання, поради тощо

    Шукала, але не можу знайти - тикніть, будь ласка, носом якщо вже писали. Купила стрази і хочу їх приклеяти до картону/стрічок. За порадою з Краєзнавця взяла універсальний клей миттєвий, але не уявляю як його наносити на те дрібненьке чудо. Боюсь поприклеювати собі пальці. Підкажіть як то правильно робиться.
     
  8. Hexe

    Hexe Well-Known Member

    Відповідь: Роблю листівку: питання, поради тощо

    Я трохи клею витискаю на папір, або одразу з тюбика набираю зубочисткою,я кщо стрази більші - то безпосередньо на страз і приклеюю. або можна ще спробувати пінцетом тримати страз, але мені наприклад так не дуже зручно:)
     
  9. hrobak

    hrobak Well-Known Member

    Відповідь: Роблю листівку: питання, поради тощо

    я зубочисткою намащую трохи клею на те місце, куди клеїти, тоді пінцетом акуратно кладу туди стразик/наівперлинку. виходить акуратно. наносити клей безпосередньо на перлинку - в мене особисто всі руки в клеї)
     
    Останнє редагування: 1 Лютий 2013
  10. hrobak

    hrobak Well-Known Member

    Відповідь: Роблю листівку: питання, поради тощо

    також маю питання. от хочеться гарний, яскравий відтиск коли штампую. зараз виходить незле, але він недостатньо яскравий, не всюди таке пасує, інколи хочеться власне яскравий і насичений колір. чим та на якому папері таке можна зробити?
     
  11. terezka

    terezka котяка-вишивака

    Відповідь: Роблю листівку: питання, поради тощо

    залежить і від фарби, яку використовуєте, не лише від паперу
     
  12. hrobak

    hrobak Well-Known Member

    Відповідь: Роблю листівку: питання, поради тощо

    та знаю. тому і питаю

    :)
     
  13. SashaV

    SashaV New Member

    Відповідь: Роблю листівку: питання, поради тощо

    Дуже якісні відтиски робить гумовий штамп, але і сіліконовими теж можна досягти такого, якщо брати архивні чорнила-пігментні(ті,що не змиваються водою) Ну і ,звичайно без акрилового блоку,або чогось подібного, вам теж не обійтись.
     
  14. hrobak

    hrobak Well-Known Member

    Відповідь: Роблю листівку: питання, поради тощо

    з пігментних маю наразі лише Давкрафт, мене трохи дратує, що вони дуже сохнуть довго. але та, відтиск кращий. може порадите якесь швидше сохнуче чорнило? розумію, що пігментне не може сохнути швидко, але все ж )
    акриловий блок є, з"явився відразу зі штампами, нічого іншого навіть не пробувала)
    ще скажіть про папір - зі свого досвіду, на якому краще (чіткіші, яскравіші) відтиски?
     
  15. Olena-m

    Olena-m Well-Known Member

    Відповідь: Роблю листівку: питання, поради тощо

    Мені дуже подобається пігментне чорнило Tsukineko Brilliance. Воно якраз швидко сохне (fast-drying pigment ink). В Аґрафці є від цього виробника чорнило Верса колор, треба буде ще його спробувати.
     
  16. MILITARIYA

    MILITARIYA Well-Known Member

    Відповідь: Роблю листівку: питання, поради тощо

    В мене такі майже всі, правда трикутничками. Але я надзвичайно задоволена цими чорнилками. Не розмазуються, колір супер)) Правда якби ще чорного кольору такого знайти взагалі б красота була.
     
  17. hrobak

    hrobak Well-Known Member

    Відповідь: Роблю листівку: питання, поради тощо

    о, дякую! давно на ті Верса Колор заглядаю, тепер - точно спробую!
     
  18. Vika

    Vika Well-Known Member

    Відповідь: Роблю листівку: питання, поради тощо

    в мене теж кілька таких є. дуже гарні, я кращих і не мала. маю рожеве "бріліанс" пише зверху-дууже класне.
    Катя то в формі капельки? чи ще якісь є трикутничками і я не за ті думаю?
     
  19. MILITARIYA

    MILITARIYA Well-Known Member

    Відповідь: Роблю листівку: питання, поради тощо

    Так-так, то в формі капельки. То я не правильно написала, я собі чогось зразу так назвала їх для себе)) Ото власне би ще знайти їх тепер, бо ніде в інтернет магазинах мені відомих вже не можу їх знайти, якби хто знав де, то киньте мені лінк в карму, будь-ласка))
     
  20. galinkalo

    galinkalo New Member

    Відповідь: Роблю листівку: питання, поради тощо

    http://scrapua.com/catalog/memento-dew-drops отакі крапельки від цукінеко? маю їх парочку наборів, прекрасні, сохнуть трішки довше але кольори прекрасні і гарно лягають.