Роблю листівку: питання, поради тощо

Тема у розділі 'Скрапбукінґ', створена користувачем Liliyah Romanova, 23 Листопад 2006.

  1. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Роблю листівку: питання, поради тощо

    Я тут різні знаходила.
     
  2. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Роблю листівку: питання, поради тощо

    Ще один спосіб зав'язати бантик.
    [​IMG]
     
  3. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    Відповідь: Роблю листівку: питання, поради тощо

    а якщо взяти кілька кольорів стрічок то буде ще гарніше. або ж можна в п.3 пелюстки порозрізати поздовж, тоді вийде такий кучерявий бантик))
     
  4. Olena-m

    Olena-m Well-Known Member

    Відповідь: Роблю листівку: питання, поради тощо

    Я такий спосіб знаю, але робила тільки з паперовими стрічками, ті що йдуть на пакування подарунків. Щось не здогадалась, що можна і зі звичайних стрічок так робити:).
     
  5. bilo4ka

    bilo4ka Well-Known Member

    Відповідь: Роблю листівку: питання, поради тощо

    як правильно і найбільш акуратно обгортати папером краї коробочки? може хтось якийсь МК має?
     
    Останнє редагування: 7 Жовтень 2012
  6. Lira

    Lira Member

    Відповідь: Роблю листівку: питання, поради тощо

    Допоможіть будь ласка порадою. Купила в СП акрилових фішок. Знайшла підходящу картинку, гарненько намазюкала її клеєм Паско, причепила зверху фішку і щільно притиснула. Перших 20 секунд фішка мене дуже тішила, а потім таке враження, що під скло попали частинки повітря і на фішці зявилися ніби темні дефекти. Я все віддерла, гарно відчистила, повторила спробу на двосторонній прозорий скотч. Вийшло краще, але все одно не ідеально. Що я роблю не так? я щось пропустила? Підкажіть будь ласка.
     
  7. Olena-m

    Olena-m Well-Known Member

    Відповідь: Роблю листівку: питання, поради тощо

    Марічко, спробуй на глоссі акцент клеїти, мало б бути добре (десь Хомочка навіть лінк на МК давала).
     
  8. Xomka

    Xomka Well-Known Member

    Відповідь: Роблю листівку: питання, поради тощо

    Я клеїла на глоссі. Проте, за моїм спостереженням, треба максимально однорідно нанести глоссі на всю поверхню малюнку, бо місця де є клей і де нема, будуть відрізнятись на відтінок.
     
  9. Khaleesi

    Khaleesi Well-Known Member

    Відповідь: Роблю листівку: питання, поради тощо

    Зробила на вихідних листівку і щось мені в ній бракує, якась вона ну дуже вже простенька. Може щось порадите... Буду дуже вдячна)
    [​IMG] [​IMG]
     
  10. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    Відповідь: Роблю листівку: питання, поради тощо

    непогано було б паперову стрічку з побажанням зробити. ще пустує місце в лівому нижньому кутку, але щось поки ідей немаю як його гідно заповнити
     
  11. AlbinaK

    AlbinaK Member

    Відповідь: Роблю листівку: питання, поради тощо

    Я би штампів додала :)
    Якесь слово-побажання(Вітаю! наприклад) і так як листівочка дитяча, то можливо ведмедики, машинки, метелички, якщо є щось дитяче.
     
  12. Gorda

    Gorda Well-Known Member

    Відповідь: Роблю листівку: питання, поради тощо

    Можна додати мережива, бусинок, і дійсно якісь штампики теж би розбавили те все.
     
  13. Xomka

    Xomka Well-Known Member

    Відповідь: Роблю листівку: питання, поради тощо

    Максимум, що б я додала, це невеличка карточка (теґ) з написом, типу такої як до подарунків прикріпляють:)
     
  14. Olena-m

    Olena-m Well-Known Member

    Відповідь: Роблю листівку: питання, поради тощо

    Підтримую Іру. Якщо додати мереживо і т.д., то вийде заляпано, імхо. А так є листівка в стилі "чисто і просто".
     
  15. Nastylove

    Nastylove Well-Known Member

    Відповідь: Роблю листівку: питання, поради тощо

    І мені так подобається! Я б нічого не додавала.
    Я б радила (на майбутнє) коли плануєте такі листівкі, то просто беріть більш фактурний та цікавий папір - зразу по-іншому то буде виглядати!
     
  16. Khaleesi

    Khaleesi Well-Known Member

    Відповідь: Роблю листівку: питання, поради тощо

    Дівчатка, дуууже дякую за поради :). Буду щось ще мудрувати)
     
  17. Soloo

    Soloo New Member

    Відповідь: Роблю листівку: питання, поради тощо

    не знайшла я окрему тему де можна отримати пораду щодо скрап-сторінки, тому ось тут викладаю її - це моя перша спроба, підкажіть, будь ласка. що в ній не так, чого може бракує
    [​IMG]
     
    Останнє редагування: 16 Листопад 2012
  18. Xomka

    Xomka Well-Known Member

    Відповідь: Роблю листівку: питання, поради тощо

    Мені подобається ця сторінка:) Єдине що непокоїть, це розміщення прапорця під кутом... щось то не те...
    А за пів дня нарешті зрозуміла, чого ще бракує - журналінгу!
     
  19. AlbinaK

    AlbinaK Member

    Відповідь: Роблю листівку: питання, поради тощо

    Я от так само пару разів вже заглядала, подобається мені сторінка :) Я тільки люблю, коли в ґудзичках дірочок не було видно :)
     
  20. Nastylove

    Nastylove Well-Known Member

    Відповідь: Роблю листівку: питання, поради тощо

    І мені сторінка подобається, але вибивається мені фоновий папір, окремо сприймаю його і окремо сторінку. Не знаю чому, але цей папір мені до дитячого пасує...