різниця у віці

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем lulu, 15 Березень 2008.

  1. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: різниця у віці

    в школі ми ж не одружуємося :) Різниця між хлопчиками і дівчатками є і між однолітками, особливо у підлітковому івці. Тут же мова йде про стосунки дорослих людей. І власне тому , різниця у 2 роки- це не різниця узагалі, щоб це кидалося в очі незнайомим і чи сприймалося як різницю- це фактично люди одного часу, які могли рости разом, навчатися разом....

    Ну і по темі "вона старша за нього" :): у мене бабуся була старша за діда на 2 роки, у брата- дружина теж старша ( правда на рочок). Ніколи не розглядала це як різницю у віці. У сестри наречений- молодший за неї на 5 років. А, і маю запрошення на весілля до хорошої знайомої- вона розлучена у віці " 35+" і з 2 дітками, він- ні разу не був одружений і молодший на 8 років :). Їй із цим мужчиною куди спокійніше і краще, ніж було з чоловіком-однолітком. І навіть до дітей у рідного тата і "молодого чоловіка" зовсім інше відношення
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  2. Naikohanisha

    Naikohanisha Member

    Відповідь: різниця у віці

    Давайте ще і я про нас розкажу)
    Мій чоловік молодший за мене на 9 місяців ;), на молодших завжди дивилась ніби згори вниз, але знаєте інколи молодші можуть так вразити серйозністю, шо капець :)

    А вразив мене знаєте чим? Колись була така штука...казали написати бажання і сховтаи його в книгу, і якшо дууууже і дуже хотіти то воно збудеться у наступному році ...Ніби так по дитячому проте...

    він написав що хоче створити з імною сім"ю...кохати...бути щасливими...мати діток і виховати їх високоморальними ....

    от так то)
    я тоді афігЄла мяко кажучи від його планів на мене)
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  3. shparynka

    shparynka Well-Known Member

    Відповідь: різниця у віці

    Та ну, 9 місяців то не є аж така страшна різниця у віці, майже однолітки.
     
  4. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: різниця у віці

    точно капець :)
    та і не майже- а однолітки ( рік народження при цьому значення немає).В однієї мами з такою різницею двоє діток навіть би не встигли народитися
     
  5. Divchyna vesna

    Divchyna vesna Юна фіялка

    Відповідь: різниця у віці

    А я люблю пенсіонерів :girl_crazy: Вони - як ТСН на 1+1, вражають.
     
  6. shparynka

    shparynka Well-Known Member

    Відповідь: різниця у віці

    То типу- старий кінь борозди не портить? гг
     
  7. Divchyna vesna

    Divchyna vesna Юна фіялка

    Відповідь: різниця у віці

    Ай, дівки! Вам би тіко про борозни, господині ви мої!
     
  8. МаленькаКотя

    МаленькаКотя Well-Known Member

    Відповідь: різниця у віці

    Маю друга, на 11 років молодшого, то мені з ним так комфортно, і йому аналогічно, що різниці у віці не відчуваємо взагалі, аж дивно. А від мого чоловіка він взагалі молодший на 14 років і теж- друзі навіки! :)
     
  9. Naikohanisha

    Naikohanisha Member

    Відповідь: різниця у віці

    Люди...ви такі дивні, на правду)
    суть не в 9 місяцях далеко....
    я вам суть розказала...бачу не варто все ж своє на загал виставляти(
    різниця в 9 місяців тоді дуже відчувалась....він був студентом...жив на степендію...а я вже 3 роки а то й більше працювала на себе сама....в стосунках теж була різниця, в нього досвіду не було багато, а в мене добряче було...

    але краще все триматиму при собі ;)
     
  10. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Відповідь: різниця у віці

    суть в стосунках. я зустрічалась з хлопцем на 10 років старшим від мене. мені було -- 18, йому було 28. Різниці між нами не відчувалось, бо я була надто доросла і розумна. Тому у нас не були такі стосунки, як покровителя (та й який покровитель у 28?) і малалєтки. Рівні і цікаві стосунки. Коли мені було 20, а йому 30, щось почало змінюватись не в кращий бік, а коли мені було 22, а йому -- 32 -- ми розійшлись. Я вчилась в універі, у мене було мільйон планів на життя, я робила все, щоб мене взяли на роботу туди. куди хочу, у мене були постійно нові знайомі. А він навпаки вирішив, що у нього життя вже до кінця йде: нічого нового йому не було цікаво, нові знайомства його розчаровували.... Ми стали із ним людьми з різних планет.

    Хоча моя баба від діда на 22 роки молодша, і їм завжди було цікаво.
     
  11. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: різниця у віці

    Ми одружились - чоловікові було 28. Для 19-річної мене він був покровителем, янголом-охоронцем і предметом абсолютного захоплення. Ну і досі так є, хоча зараз я розумію, що наша різниця у віці - зовсім навіть і не велика
     
  12. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: різниця у віці

    Найкоханіша , та бо в 15 років між дітьми вже згладжуються різниця по інтересах до 2 років ато й більше . А тут 9 місяців ... Ну які 9 місяців навіть рік - два не грають ролі хіба в мозку і календарю . То як новонароджені ... До 5 років ше питають яка різниця бо мами порівнюють і то видно а після 5 років вже і так видно приблизно і батьки не рахують рік і 2 міс , 2роки і 4 міс .
    А моя мама старша від тата на 1 день , я не шуткую .
    Є вічні діти і 50 років а є чоловіки з почуттям обов'язку . В мене знайома пара там чоловік молодший на 5 років ну він іі дуже добивався , зараз вона як за кам'яною стіною .
    А ще є знайома старша на 17 років , той чоловік від неї в захваті , більше 10 років вони разом , вона завагітніла але був викидень . Донці іі поза 25 років . Дуже він зачепив іі серце пішла навіть на то що купила фальшивий паспорт і зменшила собі роки .
     
    Останнє редагування: 27 Жовтень 2014
  13. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: різниця у віці

    я два дні тому познайомилася із однією класною сім єю- там 4 малих діток. І коли дружина призналася, що вона на 13 років старша за чоловіка- спочатку навіть не повірила. Вони реально як однолітки - і по внутрішньому, і по зовнішньому навіть вигляду. ТОбто вона на свої 42 не виглядає, а він на свої 29.

    А цих вихідних ще одна знайома вийшла вдруге заміж- чоловік там на 8 років молодший ( обом за 30, лиш для нього це перший шлюб).

    не можу себе назвати у 18 дурною, але коли познайомилиася із своїм чоловіком, якому на той час було 28, то різниця відчувалася. І власне не у плані "малолітка і дядько", а власне у питанні життєвого досвіду у певних питаннях. Як не крути- але до 28 років людина встигає набагато більше, ніж до 18. Тому власне мені знайомство дало дуже багато. Тобто в певній мірі він був моїм не покровителем, а "провідником". І багатьом банальним життєвим речам я власне вчилася у нього. Тобто це склалися тоді такі партнерські відносини старшого і молодшого товаришів в першу чергу. Ну а далі- час покаже. :)Через півроку буде вже 20 років як ми разом. Поки не шкодую що в моєму житті все склалося власне з цією людиною. Звісно, що бувало усяке. Та і зараз виникають певні нюанси. Але плюсів все-таки більше. Все решта- то життя.
     
  14. Krasynja

    Krasynja Щаслива мамуся!

    Відповідь: різниця у віці

    я від чоловіка старша на 1,2 роки то різниці зовсім не відчуваю, і з вигляду не скажеш, як питають яка різниця у віці між вами: - кажу, рік, і всі думають, що на рік чоловік старший, а я й не уточнюю ;)
     
  15. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Відповідь: різниця у віці

    я ж у першому ж реченні написала:

    наші з тим старши не склались. Зате коли я почала зустрічатись із своїм чоловіком мені тоді вже 23 було), якому, на початок зустрічання теж було 28 (як і першому тоді), то він вже був зовсім іншим. Мені з ним дійсно було затишно, спокійно, комфортно. І ось це основне, а не різниця у віці. Я думаю, що ті, хто живуть з молодшими чоловіками теж відчувають такі ж речі. Бо не вірю, що з молодшим зустрічаються, для того, щоб потусить...
     
  16. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Відповідь: різниця у віці

    Не розумію, навіщо з такого починати. НМСД, починати стосунки з брехні не варто при будь-якій різниці. Якщо для нього різниця у віці - проблема, то легше його обманути, чи що?
    Мене наша різниця (6 років) цілком влаштовує. Помітила, що ми собі майже одночасно старіємо (до речі, в нього ще жодної сивинки, а в мене процес пішов :sad:, але то дрібниці), можливо, в нас одночасно випадуть зубки, в нього з"явиться лисина і пузік, а мій бюст буде серйозно видозмінений гравітацією, і це не буде взаємним кошмаром для нас як двох половинок. Чесно, навіть оминаючи психологію не уявляю себе поруч ні з 18-річним, ні з 50-річним. Мені було б некомфортно.
     
  17. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: різниця у віці

    Я не знаю чи для нього проблема, просто часто жінки знайомлячись з чоловіками не кажуть правду. Так було і у них , перша зустріч ділова, вони й гадки не мали що це у щось виллється . Далі закрутилось ... А зізнатись вже важко і страшно . Отаке то .
     
  18. Kassandra

    Kassandra брюнеточка:)

    Відповідь: різниця у віці

    і моєму було 28, а мені було 20 з гаком))
    можу сказати те ж саме:)
    А зустрічатись почала з ним коли мені 17 років тільки виповнилось. Різниці в віці ніколи не відчувала, хіба якусь захищеність та зрілість у його вчинках. У шлюбі вже 12-й рік і розумію, що справа зовсім не у віці, справа в почуттях і спорідненості душ. Я свою половинку знайшла, бажаю кожному знайти свою! :)
     
  19. lyanysya

    lyanysya Well-Known Member

    Відповідь: різниця у віці

    А я старша від чоловіка на 2 роки:girl_blum:Ніколи недумала, що так буде)
    Але різниці абсолютно ніякої нема, як ззовні, так і "всередині".
     
  20. Sluhachka

    Sluhachka Well-Known Member

    Відповідь: різниця у віці

    Чоловік від мене старший на 4 роки! Почали зустрічатися ше коли я була в 9 класі,а тепере мені вже 25 на носі...якісь радикальні висновки про молодших чоловіків робити не можу,бо не мала стосунків з такими...ну хіба друзів таких маю))))

    Sent from my ST27i using Tapatalk 2