Різні погляди на виховання

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Liliyah Romanova, 30 Листопад 2008.

  1. Олюнька

    Олюнька Well-Known Member

    Відповідь: Різні погляди на виховання

    В мене якраз навпаки - я ніякої "гордості" не відчуваю від того, що сиджу з малою в декреті. Радше, навпаки. Працювала - була спеціалістом, частинкою колективу, тебе поважали, себе поважав, бо спеціаліст, чогось вартий, was good at smth and paid for it. А тепер з самооцінкою - кепсько, адже параметрів "хороша" мама (чи дружина) немає.
    А тут ще зараз модно, щоб мама мало не з пологового будинку починала працювати - і з дитиною встигає, і спеціаліст, на роботі потрібен!
    Навіть, якщо вона йде двічі на тиждень провести по дві пари (десь на 3 годинки), вона ПРАЦЮЄ! і про це всім направо і наліво. Ще й власні зароблені гроші - незалежність!
     
  2. Олюнька

    Олюнька Well-Known Member

    Відповідь: Різні погляди на виховання

    Напевно, засуджувати взагалі не можна! Якщо певні дії не несуть явної небезпеки здоровю і життю дитини.
    А щодо грудного годування та іншого - керуватись потрібно потребами своєї дитини (кожна дитина - інша), і власними. Головне, щоб і мама і дитина комфортно себе почувала. Добре мамі - добре і дитині. Бережімо гармонію у відносинах матері і дитини, покладаючись на власну інтуїцію. Бо сьогодні пишуть одне, завтра інше, ми ж не повинні будь-якою ціною досягати того, що десь там рекламують.
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Різні погляди на виховання

    Есть принцип: «Попытки поделиться своей скорбью, своим страхом, своим гневом-обидой и своим чувством вины с младшими, является самым беспощадным способом эксплуатировать.» Любой психолог, любой врач вам скажет, что нет ничего тяжелее, чем беседовать с пациентом, с клиентом, один за одним о его тягостях. Это самый тяжелый труд – психический труд.

    Проблема в том, что родители оказываются в домах престарелых не заключается ее причина не в том что жалко денег или в том что кто-то будет тут ходить, и не знаю, шаркать тапками, или чайник забывать выключать – большая проблема. Да? Не в этом дело. Я не могу до конца жизни быть психотерапевтом для этого человека. Я бы может быть мог только в конце жизни быть, но я с детства его психотеропевт. Вся скорбь мамы, все страхи мамы, все обиды мамы они мои. Мне это невыносимо.
    Знаете почему невыносимо? Потому что в старости, старость матери – это означает, что ребенку уже 40 лет. И у него есть муж или жена, чьи эмоции он должен принимать и терпеть. У него есть дети взрослые чьи эмоции он должен принимать, у него есть даже внуки чьи эмоции он должен принимать. Он старший, он должен покровительствовать младшему. Но на его шее сидит старший, который требует от него покровительства, психического покровительства, т.е. выслушать скорбь, гнев и т.д. И дети просто понимают, чаще всего это незлонамеренность и не непонимание нравственных принципов - это способ выжить. В этом возрасте к сожалению, так поздно только, человек способен понять: «Я не могу благодарить в оба канала. Я не могу быть покровителем в обе стороны. С детства маме и теперь в свои сорок лет еще мужу или жене, детям, внукам, подчиненным в своем офисе.»
    Поэтому вот что имеется ввиду говоря «горький хлеб» - старики остаются одинокими. Гарантия одиночества в старости – это склонность, в течении жизни, с младшими делится своими негативными эмоциями. Запомните ничего другого к этому не ведет.


    «Не забывай, что самая важная встреча человека – это его встреча с детьми. Обращай больше внимания на них, на детей. Мы никогда не можем знать кого мы встречаем в ребенке.»
    Нарушевич
     
  4. Беата

    Беата New Member

    Відповідь: Різні погляди на виховання

    Дівчата, не знаю чи то сюди писати чи де.....Може хтось підкаже, хочу якусь книгу замовити собі щодо виховання діток....спілкування правильного з ними, будування мирних та дружніх стосунків. У мене просто росте дуже активна дитина (2 роки ), балакуча, інколи її емоції зашкалюють. Хто яку літературу з цього приводу читав? Га? І чи хтось читав книгу "Французкие дети не плюются едой" )))) назва заманлива.....
     
  5. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Відповідь: Різні погляди на виховання

    Краще читайте з інтернет ресурсу з телефону чи електронної книги, бо авторів багато, і тут, на форумі, про це є окрема тема, але немає яоїсь стовідсоткової - то не дороговкази, треба читати і брати звідусіль потрохи, імхо.
    Пошукайте тему про гіперактивність - там гарний список був літератури від Лілі і нших форумчанок.
     
  6. Donner

    Donner Member

    Відповідь: Різні погляди на виховання

    Нещодавно написав у своєму блозі кілька думок щодо так званих "дитячих конкурсів краси", всіляких "місс". Отримав коментар: "Дурна стаття закомплексованого дядька". Поки що я його не погодив (ібо дурні безпідставні образи), але так собі думаю - може, я дійсно закомплексований дядько, бо виступаю проти перетворення маленьких дівчаток на секс-моделі? Але то суто моя думка, моє ставлення до дитини і дитинства. А ви як думаєте?
    Ось публікація
     
  7. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Відповідь: Різні погляди на виховання

    Плюньте на той коментар і розітріть. Ви цілком маєте рацію. Стаття - ні додати, ні відняти.

    Цікава опечатка із статті: суксуальність.:girl_crazy:
     
  8. Натуля

    Натуля Well-Known Member

    Відповідь: Різні погляди на виховання

    Колись з мамою по кабельному дивились гамериканські дитячі конкурси краси. Так мамаші ледь не з пеленок дівчат готують. Вони ще ходити не вміють, а вже розмальовані обличчя а-ля барбі, брови вищипані, посмішки "поставлені". Такі штучні ляльки....фуууу...це нездорово...
     
  9. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Різні погляди на виховання

    я читала, і навіть в темі *що читаємо* було обговорення її і я давала посилання на думки мам укр і рос, котрі живуть в франції
    шо саме вас цікавить щодо цієї книги?
     
  10. Олюнька

    Олюнька Well-Known Member

    Відповідь: Різні погляди на виховання

    А найстрашніше в тій ситуації, що, "якби не було попиту, не було б таких конкурсів"......
     
  11. nravokids

    nravokids New Member

    Відповідь: Різні погляди на виховання

    Батьки, розкажіть з якого віку ви почали робити з дітками вдома зарядку.
    Є якісь комплекси вправ для діток різного віку? Як мотивуєте малят до руханки? Під музику/відео? Може, хтось пробував "дитячу йогу"? Одним словом, поділіться досвідом. Цікавлять дієві способи, як зробити зарядку - щоденною звичкою дитини, і щоб це не було чисто через примус, а якось радісно і органічно.