Рівень освіти в українських школах і проблема освіти в цілому

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Hermi, 28 Березень 2019.

  1. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Моя скромна думка, що програма не є з легких (ми в нуш ще не потрапили, але я не думаю, що там кардинально легше стало). Тому читати, рахувати і писати цілком нормально вміти станом на перше вересня першого класу, особливо, якщо дитина повільно засвоює інформацію. З чого там скучати. Якщо таки пильнувати програму і старатися встигати за нею, роботи завжди багато, крім того, потрібно постійно повторювати якісь базові речі, бт вони люблять вилітали з дитячої голови. Читання - це такий аз з азів, а рахувати і вже з другого семестру робити приклади з переходами через десятки - то не до скучання. І моя любіма англицька, яку взагалі не ясно, як вчити і чи вчити.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Корисно Корисно x 1
  2. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Моя молодша оце закінчила 1 клас. На 1 вересня - повільно читала(починали ще з 5 років, бо прагнула сама), рахувала в межах 20(спеціально не вчили, якось само собою), писала окремі слова друкованими буквами, писати не вчили, щоб вчителька не переучувала, в садку в старшій групі писали якісь палички - гачки, обводили по крапках і т.п. в спеціальних зошитах. Все.
    Нудно не було, в них там же зараз майже щодня предмет "я досліджую світ", це і природа, і правила дорожнього руху, і співіснування з іншими людьми і т.п., і програма побудована якось "інтегровано", що це все потім трапляється і в математиці, і в уроках мови. Діти були активні, залучені в процес, вчителька хвалила. А ще ж музика, фізкультура, малювання, іноземна... За навчальний рік діти мали 3 свята - на Миколая, свято Букварика і свято "Іспанського букварика". Всі пречудово розказували вірші, ставили сценки, співали, танцювали. Море задоволення і дітям, і батькам. Вчителька як друга мама. (То вже ми по колу йдемо, син теж в неї вчився).
    Я вважаю, що було не важко, і більшість мам також, діти мали значний прогрес. А цікаво - не цікаво - певно більше залежить від педагогів...
     
    • Подобається Подобається x 2