Ревізор

Тема у розділі 'Катрусин кінозал', створена користувачем Nastylove, 5 Березень 2013.

  1. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    Відповідь: Ревізор

    так, сама була свідком декілька разів, коли клієнти по-хамськи викрикували зауваження (хоч вони були безпідставні), посилаючись на ревізора...так би мовити, обізнаність свою хотіли показати. Але у тому випадку, то було не від великого розуму, це помітили всі)))
     
  2. Isokrat

    Isokrat New Member

    Відповідь: Ревізор

    А хто знає чому Оля переходить на 1+1, що вже Ревізора на новому не буде? Чи там більше заплатили? Чи з Притулою посварилась?
     
  3. shparynka

    shparynka Well-Known Member

    Відповідь: Ревізор

    особисто мене це хвилює в саму останню чергу, хоч би й на Місяць запустилась......
     
  4. terezka

    terezka котяка-вишивака

    Відповідь: Ревізор

    гроші, сварки з керівництвом, бажання розвитку - основні причини переходу з каналу на канал.
    тепер піариться новий варіант шоу - "Інспектор Фреймут"
     
  5. Isokrat

    Isokrat New Member

    Відповідь: Ревізор

    Да я бачила, але вже якось звиклось Олю бачити в ревізорі. Як на мене, нове шоу та ще й на ту ж саму тему, але по новому, це як старі фільми перероблюють на теперішній лад, але путнього ніколи не виходить...
     
  6. HAPPY NATA

    HAPPY NATA Форумляночка

    Відповідь: Ревізор

    випадково переключила на Ревізор. Фреймут відчиняє вікно в готелі, виглядує і говорить: "А тут видно костьол. ЖИТИ ПОРУЧ З БОГОМ - ПРЕСТИЖНО!"
    Скажіть мені - вона щось курить???
     
  7. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Ревізор

    це те саме шоу. Просто назва "Ревізор"- це "власність" Нового каналу. А оскільки Фреймут перейшла на 1+1, то на іншому каналі мусять такому ж шоу давати уже нову назву.Формат же шоу- усе-рівно не вітчизняний, так що тут Новий не придереться
     
  8. Олег

    Олег New Member

    Інспектор Фреймут

    У вівторок вийшла програма Фреймут про Львів у якій вона показала чим насправді годують в таких закладах як Криївка, Атлас і Вареники в Кінг Кроссі В Атласі Фреймут знайшла мясо яке вже було гниле, а в закладі Вареники в Кінг Кросі знайшла тараканів https://www.youtube.com/watch?v=TGv35udi7VE ,https://www.youtube.com/watch?v=DJJF38iIPG8 ,https://www.youtube.com/watch?v=VhMlVsVTnmQ ,https://www.youtube.com/watch?v=bRaJjEEDdL0
     
  9. Popi

    Popi Well-Known Member

    Відповідь: Ревізор

    Атлас здивував. З решти я не здивована
     
  10. Nastylove

    Nastylove Well-Known Member

    Відповідь: Ревізор

    Треба переглянути сьогодні.
    А взагалі в цій передачі "Інспектор" Фреймут мені подобається більше ніж в "Ревізорі", поводить себе набагато стриманіше, висловлюється тактично, без отих її "мужчинчиків" і т.п., цікавіше стало дивитись, бо останні сезони Ревізора дивитись було вже неможливо.
     
  11. tsiuma

    tsiuma Well-Known Member

    Відповідь: Ревізор

    Так, стиль Фреймут зараз однозначно змінився, і це напевно заслуга каналу 1+1. Передача стала трохи професійнішою.
    Я ще не бувала в тому Атласі, а тепер вже й не знаю, чи побуваю. На десертик якийсь хіба що. Ті банки платикові з залишками страв - то просто жесть! Я б вдома брезгувала в цьому зберігати їжу, а тут в кафе чи то ресторані таке... Та і персонал кухні одразу видно що непрофесійний.

    Світ кави дуже і дуже потішив! Люблю ці їхні макарунси. Надзвичайно приємний весь персонал і власник.
    А от моєму малому їхній сирний штрудель зовсім не пішов, він визнає лише Цукерню в цьому плані. Цукерня ж у свій час Фреймут на кухню ні ногою не допустила.

    Я не бачила повної версії передачі, мені цікаво: а готелі вже тепер не перевіряють?
     
  12. dasha

    dasha Well-Known Member

    Виклали відео про підстави від команди Інспектор Фреймут. Цікаво буде подивитись, чи це викладуть в новому сезоні.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  13. Nitriotka

    Nitriotka Фея з сокирою )

    І в кінці так патетично про брехню :girl_in_dreams:

    Фреймутка робить такі підстави, які в житті дуже часто трапляються.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. dasha

    dasha Well-Known Member

  15. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

    Та вона від природи накурена:girl_crazy:
     
  16. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

  17. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Дивитесь ревізію в Японі Хаті в Ів. Франківську?
     
  18. Megan

    Megan Well-Known Member

    Ага, бідний хлопчина гнилу рукколу їв...
     
    • Смішно Смішно x 1