Ревізор

Тема у розділі 'Катрусин кінозал', створена користувачем Nastylove, 5 Березень 2013.

  1. Nastylove

    Nastylove Well-Known Member

    Про "Ревізор" Щоб не офтопити в "Ресторанах, кафе..." пишу тут
    Вітторіє, якщо Вам програма не сподобалось, то ще не означає, що вона клоунська!
    Звичайно то все відносно, то суто її та команди суб"єктивне враження. Вони є такими ж відвідувачами кафе, як і ми з вами і діляться своїми враженнями. Але камера показує реальні речі, які відбуваються в ресторанах, кафе, готелях... Мені особисто цікаво.
    На рахунок взуття, одягу на кухні, то їх в першому сезоні через відсутність змінного одягу не пускали на кухню, то вони озброїлись мед.книжками і стерильним одягом )
    І зрівнявши господаря в дублянці і Фреймуд в чепчику і халаті і туфлях в яких вона максимум пройшлась від авто до кафе - то якось не до порівняння, вона не ходила над готовими стравами, головою не трусила, щоб з під того очіпка могла впасти якась волосина)

    А офіціантку яка рахунок на 100 грн більший вибила Вам теж шкода було?)
     
  2. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Телебачення: розважальні програми "+" і "-"

    Але я маю право свою думку висловити, нє? ;), я не заставляю так мислити всіх, то є суто моя думка і на мою думку то є клоунада. Виправдовувати ведучу-нє, я таки не згідна, як вже тикаєте комусь, то вже принаймні робіть так, щоби до вас не було за що придертися. Впевнена, що оті хлопчики з камерами взагалі без всяких халатиків туди заходили.
    не зпід, бо волосся було не під тим чепсиком, красава залишила локону розпущені, тому цілком може впасти волосина.
     
  3. Nastylove

    Nastylove Well-Known Member

    Відповідь: Телебачення: розважальні програми "+" і "-"

    Куди? На підлогу? Ну то хай падає, приберуть. Вона відвідувачам страви не готує. І не завжди з під очіпка в неї волосся видно. А хлопців з камерами вони теж одягають. На мій погляд господар в дублянці і вона не до порівняння, в плані санітарії.

    Та звісно маєте, я ж не казала що Ви не маєте право так казати і думати, це лише ваша суб'єктивна думка, як і моя)
    Просто недавно Ви десь про "штампи" говорили, так би мовити поза спиною, не знаючи людину не можна вішати ярлики ) Виходить можна.
    Я не оцінюю її стиль ведення передачі і взагалі її як людину, але в цій передачі, якщо чесно не уявляю іншої ведучої. А сам формат передачі мені подобається. Хоча мій чоловік на рахунок пафоса з Вами солідарен, каже : якась вона дуже модна, але на сприйняття передачі це не впливає в нього)
    Тому мені здається, Вітторіє, що Вам не передача не сподобалась, а Фреймут)

    Ще порадувало що замість 40 хв., передача йшла 1год. 40 хв. Сподіваюсь, що і надалі так буде, а не тільки перший випуск (бо першого сезону мені замало було).
     
    Останнє редагування: 5 Березень 2013
  4. Seshat

    Seshat Альфа-баклажан

    Відповідь: Телебачення: розважальні програми "+" і "-"

    Ну і напишу. Категорично мені не подобається Фреймут. І якби не її нагла поведінка (бачила декілька уривків з минулого сезону), то програма була б вартісна. Принаймі для мене, людина, яка лізе через стійку, бо її не пускають на кухню - не тягне на нормальну ведучу. Висновки вона деколи такі робила, що очі на лоба вилазили. І цей її сміх...Діагнози ставити не буду, але чула одного разу такий від психічнохворої жіночки...Ну але це все моя думка і особиста неприязнь до ведучої. Тому і програму, на жаль, дивитися не можу.
     
  5. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Телебачення: розважальні програми "+" і "-"

    О ні , давайте вже не будемо мішати все в одну купу і мої слова до зоооовсім іншої теми приплітати сюди... Коротче, іду звідси , бо отакого я вже не люблю....
     
  6. Nana11

    Nana11 аспіранточка

    Відповідь: Телебачення: розважальні програми "+" і "-"

    Я б тут посперичалася, Ви ж розумієте що якби вона не була така нагла то Ревізор можна було б закрити на другий день? Якби вона така вся мила собі прийшла "Впусітіть будь-ласка, а не впустите ну то і добре" і пішла...то який тоді зміст в цій передачі? показувати ідеально вимиті на камеру кухні? таких пародій в нас купа. Ну і стосовно Фреймут, в більшості програм вона мене дратує, її якось забагато чи що, але Ревізор - це одна з небагатьох програм, які мені подобаються дуже.
     
  7. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Телебачення: розважальні програми "+" і "-"

    звичайно і я то написала ясно . Сама тема передачі є дуже актуальна і потрібна, щоб її висвітлювали, але не так на мою думку то має бути. Туди би якусь таку просту безпосередню людину. А оті її фразочки типу дотемні довели мене до шалу. Усе , тепер йду, обіцяю.
     
  8. Seshat

    Seshat Альфа-баклажан

    Відповідь: Телебачення: розважальні програми "+" і "-"

    Хороший кореспондент, журналіст чи просто освідчена і ввічлива людина не буде опускатись до такої поведінки. Можна зробити висновки, в’їдливо прокоментувати (бажано дотепно), але лізти на стійки і т.д.:girl_nea:
    Ще один "журналіст" від 1+1 (прізвища не знаю) теж веде себе нагло і бридко - можна загорнути в гарну обгортку і назвати то епатажем, але всім і суть не зміниться.
     
  9. tsiuma

    tsiuma Well-Known Member

    Відповідь: Телебачення: розважальні програми "+" і "-"

    нє, в мене - навпаки: якраз завдяки ведучій і її приколам я люблю дивитись Ревізор.

    Я не знаю, чи Фреймут така справжня, чи це вона так грає на камеру, але це мене чимось притягує: і той сміх, і якась така дитинна поведінка, і її незрозумілі метафори, порівняння, і словечка типу "мужчинка" і т.п. Вона неординарна і впізнавана, за нею не нудно спостерігати (мене поки не дратує), хоча з передачі в передачу фактично одне і те ж: піднімання матраців, витирання пилюки, відкривання холодильників і нюхання туалетів.

    Але Ревізор сприймаю більше як розважальне шоу.

    Дівчата, а як ви думаєте, якщо не пускають категорично на кухню - що б це справді означало? У Львові напр., не пустили в Цукерню, Вероніку... не прорвалась Оля туди ніяк. Цукерню я люблю, і на мою думку про кав"ярню цей факт з Ревізора якось не сильно вплинув...
     
  10. napoleona

    napoleona Well-Known Member

    Відповідь: Телебачення: розважальні програми "+" і "-"

    люди, та яка поведінка?
    а в охорони яка поведінка, якщо так можна назвати? не дають за правом, то бере силою або нахабством, у нас інакше не можна.
     
  11. Seshat

    Seshat Альфа-баклажан

    Відповідь: Телебачення: розважальні програми "+" і "-"

    Я б в свій заклад теж не пустила б. З санстанцією на чолі - прошу дуже. Тоді це чесно. Нехай без попередження. Але пускати якихось людей на кухню - ще чого? Але я б, правда, поставила в залі телевізор з прямої трансляцією з кухні. Щоб відвідувачі були спокійні.
     
  12. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Відповідь: Телебачення: розважальні програми "+" і "-"

    Теж так вважаю. Для мене трохи дикувато виглядає, коли вона лізе напролом але вони приходять "з миром", а їх не менш нахабно не впускають і т.д., якби не пробивались, то що б ми побачили?
     
  13. napoleona

    napoleona Well-Known Member

    Відповідь: Телебачення: розважальні програми "+" і "-"

    гггг ...
    хотіла б то бачити, цікаво чого до цього часу таке не зробили? дмаєте не додумались чи є інші причини?:girl_wink:
     
  14. Seshat

    Seshat Альфа-баклажан

    Відповідь: Телебачення: розважальні програми "+" і "-"

    Ну та явно не леді:girl_wink: Хоча вона так любить говорити, як себе має вести справжня жінка - пам’ятаю це ще з підйому.
    Недопустима.

    ---------- Додано в 22:30 ---------- Попередній допис був написаний в 22:28 ----------

    Ну далеко не кожному закладу пасував б такий елемент. А взагалі, тому що в Україні принцип відкритої кухні - то рідкість.
     
  15. napoleona

    napoleona Well-Known Member

    Відповідь: Телебачення: розважальні програми "+" і "-"

    а де в Європі таке є? зацікавило
    у нас ні в чому нема відкритості:)
     
  16. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Телебачення: розважальні програми "+" і "-"

    Ну гаразд, а як вам той кусок-анонс з її поїздки до Відня. Я впринципі не розумію, якого милого вони туди поїхали і яке мають право знімати там щось, але оті її слова про чорношкірого-щось там типу вуйко чорнобровий. То взагалі не культурно, приїхати отаке з телебачення в чужу країну і коментувати там публічно на своїй мові , тобто вона собі може всьо шо хоче сказати, бо вони її не поймуть ітак.... Професійно?
     
  17. Nastylove

    Nastylove Well-Known Member

    Відповідь: Телебачення: розважальні програми "+" і "-"

    Да мені теж подобається) І оте перелізання через стійку барну подобається, завжди цікава реакція працівників і які в нас мужні мужчини)
    Але де-коли вона таки перегинає палку, наприклад вчора той її прикол про "телепня" мене особисто не потішив, а обурив. Не можна так. Але, щось про неї як про людину казати не хочу, бо то ТБ і формат шоу - цим все сказано!

    Цукерню обожнюю, з власниками Вероніки знайома - спитаю при нагоді, чому не пустили)
    Мені здається, що кафе чи ресторани, які пустили на кухню і виявились не досить ідеальними, більше відчувають вплив передачі ніж ті, що не пустили (якщо взагалі відчувають).

    Ну та всі прекрасно знають як справи вирішуються з санстанцією на чолі і з пожежниками:girl_wink:

    Уявила приходить ревізор (нехай не Фреймут) до ресторану, питає, чи можна провести в вас ревізію, -звісно ні, -розвертається йде собі - цікавезна передача була б, правда?:girl_wink: (то я до теми про барні стійки)

    Ввічлива, скромна людина не буде, а хороший журналіст буде. Заради рейтингів буде. А про освідченість - я не думаю, що вона в неї "кульгає". Гарна мова, приємна зовнішність , а все інше - "издержки" професії.
     
  18. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Телебачення: розважальні програми "+" і "-"

    але ж це не є думка про неї , як про людину. Ми тут говоримо про програму і про ведучу ! Власне і про якості її яко ведучою йде мова. Ну принаймні у мене.
     
  19. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Відповідь: Телебачення: розважальні програми "+" і "-"

    Так, то вже лишнє...
    Фреймут може ляпнути...от вчора того німця телепнем обізвала. Це вже не культурно, бо впершу чергу- людина старша на порядок...
     
  20. Nastylove

    Nastylove Well-Known Member

    Відповідь: Телебачення: розважальні програми "+" і "-"

    Ну з ними вона спілкувалась на англійській мові, а коментувати таки доречно ураїнською, передача робиться таки для нашого глядача.
    І от як раз там вони поводили себе досить пристойно, нікуди не лізли, дозволу спитали, не дозволили - пішли.
    На рахунок "чорнобрового", то в її стилі) Але якось я не сприйняла це за расову ненависть.
    Хоча, ще раз повторюсь, що її стиль поведінки для мене неприпустимий в деяких випадках, але то не моя справа, бо в основному мені цікаво на неї в цій передачі дивитись.

    ---------- Додано в 23:10 ---------- Попередній допис був написаний в 23:07 ----------

    А що лишнє? Наші журналісти не мають право закордоном знімати? Як на мене досить нормально там все пройшло...