Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки (2)

Тема у розділі 'Забава аж до рання', створена користувачем mrochkizm, 13 Жовтень 2013.

1. mrochkizm

mrochkizm Well-Known Member

Продовження теми Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки (1)
    У цій гілці ділимося відгуками про обслуговування у закладах харчування.
    ДЕ Ви БУЛИ. Якщо НЕ БУЛИ - читаємо уважно попередні дописи.

Увага! Запитання новачків "Хто шо чув про ресторан "Гнилий Пень" у третьому квадраті Брюховичів?" видаляються без обговорення!

*************************************************************************************************
    Мені сподобалася "Королівська пивоварня". Обслуговування справді щиро привітне, без надміру "сиропу", як, наприклад, в закладах "Фесту". Грецький салат люкс, копчене пиво дуже сподобалося, а їхній хлібчик - це просто нямка. Інтер'єр гарний, температура всередині комфортна, чисто, охайно. Ціни високі.

Останнє редагування модератором: 10 Листопад 2013
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Подобається Подобається x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
    • Креативно Креативно x 1
  2. flame

flame невгамовний експериментатор

Порадьте ресторан де можна дуже смачно пообідати. Після прогулянки в Шевченківському гаю, в пішій доступності між гаєм і оперним.

3. Lyudvig

Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

Ахалі?

4. flame

трохи не той напрямок - Дудаєва , то раз. Двас - Ахалі буде на четверг між закупами вишиванок на Краквському (ага) і безкоштовною англомовною екскурсією на Високий Замок;)

5. Lyudvig

Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

Всеволод Поліщук

• Подобається Подобається x 2
  6. Руда Лисиця

Руда Лисиця Шопоголік :-)

біля Личакова є Єрусалим - з автентичною єврейською кухнею.
    Біля Арсеналу є Ґвара - галицька кухня, меню ставила Пані Стефа, відома фуд-блогерка і знавець галицької кухні. Дуже рекомендую. Меню можна попросити у фейсбуку.
    Є ще Бачевські, але черги...
    Лямур де Труа на Староєврейській - фішка на оригінальних млинцях, в фейсбуку є фото з меню здається

Останнє редагування: 2 Травень 2019
    • Інформативно Інформативно x 1
  7. Dominika

Dominika Well-Known Member

Ви будете пішки йти по Личаківській вниз в центр? Якщо так, то на самій Личаківській повний "голяк" з ресторанами. Хіба внизу є Панська чарка, ще є Кабінет біля облради. Ну а там далі вже центр, купа всього є. Біля самого гаю і околицях немає нічого.

8. Insolence

Insolence Living The Dream

Нововідкрита Канапа.Львів
    До кухні - претензій немає, але я просто не особливо люблю українську традиційну кухню. Але з плюсів там чорні вареники, салат з грибами, зелений борщ.
    З мінусів - хамовито-наглий офіціант склав враження, що я його давня падружаня і зайшла чисто на кофє. Неохайний інтер'єр. ВЖЕ неохайний через тиждень після відкриття. При заповненості закладу у 10% при бронюванні заздалегідь - отримали столик біля туалету. Середній чек на особу з алкоголем +- 600 грн.
    І як сказала квВітка, бажання повернутись туди немає. Є бажання вимити і випилососити там все, включно з офіціантами.
    --- дописи об"єднано, 2 Травень 2019 ---
    З Поліщукових рекомендацій плюсую до
    сходіть в Гвару, дивнувата українська кухня, але добра. Або у Музей ідей, там взагалі все дуже смачне, якщо любите стару галицьку кухню.
    Або там же на Валовій - Чураско, якщо толеруєте грузинську і м'ясо.
    Трохи далі - 4 чебуреки, але вони трохи змінили меню після відкриття, а нового ще не куштувала, стільно/модно/маладьожно.

Останнє редагування: 2 Травень 2019
  9. jalla

jalla Прогрес року 2013

Дівчата, може порадите якусь піцерію в районі ц. Йосафата (це район Замарстинівська-Липинського), ну або в найближчому радіусі.
    Потрібно 25-го травня дорогу родину після Першого Причастя трохи пригостити. Бажано так, щоб можна було з своїм тортом.:girl_blush2:
    Може десь в стороні Топольної є якісь заклади такого плану, це теж не далеко, чи по Чорновла...

10. Kroshka Enot

Kroshka Enot Well-Known Member

Біля "Сільпо" на Мазепи/Орлика є піцерія (але Ви мабуть про неї писали, що там піца на пишному тісті).
    В Ашані біля Макдональдсу є Домінос піца, але не знаю, чи там є затишні столики.
    В Арсені на Чорновола відкрилася Нью-йорк піца (на місці Хінкальні) - там стильний інтер"єр і все ще таке новеньке, посидіти точно буде прикольно, тільки от не знаю, що в них з смачністю і можливістю принести свій торт. Від Йосафата по Торфяній там 7-10 хв повільним кроком пройтися.

11. Rosynka

Rosynka Well-Known Member

Жанна ніби якраз про Доміно'с писала. А та, що за Сільпо (Чікаґо ніби) , давнооо вже там. Вона така без претензії на шик, може посуд бути не перфектний, ну і інтер'єр вже трохи "втомлений", але загалом непогана: недорого, приємне обслуговування, можна торт свій (і не тільки), ну і плюс, що там є кімнатка відокремлена, зручно для якогось святкування, щоб не в загальному залі сидіти.

12. magic

magic Well-Known Member

Подивіться в ТЦ Спартак, там на другому поверсі багато кафешек вже є і ще скоро мають відкрити піцерію Фамілія..

• Погоджуюся Погоджуюся x 2
  13. flame

Так, Гвара була у нашому плані, але в інший день. Я дууууже туди хотіла. І не помилилась - все на відмінно: сервіс, смачні страви (фантастично гарна подача) , інтер"єр
    а чого дивна? Мені дуже сподобалось. Супер виглядає і ще краще смакує.
    ми з сестрою там вже не раз були. 9 років тому там було класно, 5 років тому - ну так собі, зараз - ніяк.
    Криївка - ППЦ повний: їжа, сервіс, хамло на вході. Просто слів бракує. Я була категорично проти, коли сестра видала, що вони в Криївку хочуть. Але вони хотіли. Я вистояла кілометрову чергу, щоб отримати столик і замовити їжу (ми були дуже обмежені в часі). Мене відкритим текстом послали і виштовхали . Мусіли чекати ще годину поки зібралися всі 11 чоловік. тоді знову відстояти чергу і потрапити в той дурдом. Потім ми ще 30хв чекали на пиво і годину на те, щоб офіціант виваляв шпондер, який намагався порізати, по столі. Ну падало йому і він вирішив собі , то все що падало назад в тарілку закинути. Я взбісилася. Феєричний фейл по всьому, але їм був цікавий інтер"єр, потім ще й нашому імпортному зятеві влаштували шоу - посадили в карцер, на дах було цікаво вилізти і т.д. загалом : емоцій було багато, іноземцям сподобалось але вони нічого не їли ( бо то їсти не можливо), тільки хляпнули медовухи і пива, на ранок мали квадратові голови.
    Якщо хтось хоче повести приїжджих в Криївку, кажіть тому "панові" на вході, що ви - екскурсія, столика не потребуєте, просто подивитися. Впускають без черги. Можна все оглянути, вилізти на дах, перейти через магазин на вихід (черговий шок) і піти нормально десь поїсти.

Останнє редагування: 5 Травень 2019
    • Подобається Подобається x 4
    • Інформативно Інформативно x 4
    • Смішно Смішно x 1
  14. Insolence

Insolence Living The Dream

15. Apelsynka

Apelsynka Well-Known Member

Була в закладі Cabinet. Там красивий лише інтер'єр, дуже красивий, дизайнеру респект, але на цьому позитив закінчується. В залі душно, фонова музика надто гучна, що заважає спілкуванню.Офіціанти то окрема історія. Ні добрий день, ні до побачення. Ні посмішки, ні ввічливості. Десерти в меню не включені, потрібно йти і замовляти. Певно вони так дбають, щоб клієнти не поправились, чи як?) Зробили замовлення, то дуже довго чекали, хвилин 25, при чому один десерт забули додати і знов прийшлось хв 20 чекати поки його просто відріжуть, а не зготують! Бо він був готовий на вітрині. Жодного слова вибачення після цього. Таке обслуговування псує все враження від цього красивого закладу:negative::nea:.

• Інформативно Інформативно x 2