Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки (2)

Тема у розділі 'Забава аж до рання', створена користувачем mrochkizm, 13 Жовтень 2013.

  1. mrochkizm

    mrochkizm Well-Known Member

    Продовження теми Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки (1)
    ***************************************************************************
    У цій гілці ділимося відгуками про обслуговування у закладах харчування.
    ДЕ Ви БУЛИ. Якщо НЕ БУЛИ - читаємо уважно попередні дописи.

    Увага! Запитання новачків "Хто шо чув про ресторан "Гнилий Пень" у третьому квадраті Брюховичів?" видаляються без обговорення!


    *************************************************************************************************
    Мені сподобалася "Королівська пивоварня". Обслуговування справді щиро привітне, без надміру "сиропу", як, наприклад, в закладах "Фесту". Грецький салат люкс, копчене пиво дуже сподобалося, а їхній хлібчик - це просто нямка. Інтер'єр гарний, температура всередині комфортна, чисто, охайно. Ціни високі.
     
    Останнє редагування модератором: 10 Листопад 2013
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Подобається Подобається x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
    • Креативно Креативно x 1
  2. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Цього разу відгук буде про вегетаріанське арт-кафе GREEN (те, що на Братів Рогатинців 5)
    Я не вегетаріанка, побоювалась, що мені не буде що їсти.
    Попри те, була здивована різноманіттям меню, і всі страви виглядали апетитно.
    Я замовляла гамбургер, коліжканка - фалафель з кус-кусом, було не просто смачно, а мега смачно.
    Ще дуже приємно здивувала затишна атмосфера (ненав"язлива тиха музика, в закладі досить тихо, і дуже комфортно спілкуватися).
    Ввічливі офіціанти, і помірні ціни, як для самого центру.
    Якщо в мене буде потреба кудись зводити вегетаріанців або веганів, я вже знаю, куди їх поведу.
    Щоправда, коліжанка каже, що в цьому закладі часто складно застати вільні місця.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  3. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    Відносно недалеко там ще є Грейцер, на героїв УПА . Була там двічі протягом останніх пів року. Досить добрий заклад. Можете собі глянути


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  4. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    А чи можете трошки детальніше написати про нього?
     
  5. Orman

    Orman Модератор-бомба

    хто знає, що за піцу роблять в Доміно на Мазепи?
     
  6. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Дуже потрібна порада. Мамі потрібне гарне місце для ювілею. На 40 людей приблизно. Але щоб було смачно і страви більш традиційні. Ну і ціна нормальна, красиво і було де припаркуватися гостям. Дякую!
     
  7. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    треба окреме приміщення? щоб весь зал був Ваш? Якщо може бути не банкетний зал, то міг би підійти Голодний Микола.
     
  8. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Бажано щоб був окремий зал. В Голодному Миколі святкували, але трохи задорого.
     
    • Креативно Креативно x 1
  9. Monopoliya

    Monopoliya Well-Known Member

    @Зорянівонька рекомендую Гуцульський двір. Смачно, ціни ок, зараз зробили ремонт.

    Надіслано від мого SM-G930F, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  10. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    Аякси на В.Великого?
    Оксана на Городоцькій?
    Гуцульський двір теж добре нам було


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  11. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    @Зорянівонька то напевно Вам :girl_smile:
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    Так-так, дякую ))


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Дівчата, а чи є в центрі заклад типу Голодного Миколи, щоб дитяча кімната і аніматори, смачно і затишно? Чи може не лише в центрі, а загалом у Львові. Буду вдячна за поради.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. Lysenia

    Lysenia Well-Known Member

    Дівчата, підкажіть, будь ласка, де в центрі є пеленальні столики. Бачила в "Майстерні шоколаду", але то трохи не той формат закладу. Треба щось, щоб поїсти можна було, а не тільки кави випити.
     
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
  15. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    В грузинському ресторані «Ахалі», що на Дудаєва є , не пеленальний в класичному розумінні, а така широка лавка, на які можна переодягнути немовля. Там же є запас підгузків, вологі серветки і одноразові пеленки
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Корисно Корисно x 1
  16. Online

    Online Well-Known Member

    Зводило мене молоде покоління в модні Dr.Ink і 4 чебуреки. Перший не зайшов взагалі. Кухня ніби нічо, але в залі смердить тим освіжувачем туалетним і сервіс такий...ненавязливий. Вчасно тільки меню принесли. Все решта: взяти замовлення, щось донести-забрати, розрахувати то туго. Притому, що заклад на 5 столів і аншлагу в той час не було. А от другий сподобався. Чебуреки смачні: тісто тоненьке, начинка соковита, жир з ліктів не стікає. Янтики (чебуреки на сухо) теж смачні і зовсім не сухі. З обслуговуванням все швидко і чітко. Не те, щоб я тепер там стала завсідницею. Але як захочеться чебурека, тепер знаю куди піти. Єдине, ціни на алкоголь там, хм... Особливо, коли ці вина регулярно купуєш додому і знаєш скільки вони реально коштують. Я розумію, що ресторанна націнка, але для закладу такого рівня перебор.
     
    • Інформативно Інформативно x 3
    • Подобається Подобається x 2
  17. Lysenia

    Lysenia Well-Known Member

    Святкували невелике сімейне свято у Felner&Helmer в підвалі Будинку вчених. Усім дуже сподобалося. Затишний інтер'єр, дуже смачні страви - особливо всім сподобалося м'ясо. Адміністратор приємний і компетентний, допоміг підібрати оптимальне меню як за кількістю, так і за наповненням.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Ellelia

    Ellelia Вереснева

    Чізбейкері на Джерельній біля форуму не раджу, таких несмачних чізкейків я ніколи не пробувала, крем сир жахливий, нам 4-ьом не зайшло взагалі! Так блогери їх рекламували, так всі писали, як там круто, там ніяк, мало місця , скупу то все, ну капець, більше ніколи не піду, а гарячі молочні коктелі це просто капучіно, як лате, зовсім не таке, як має бути.
    Несмачно взагалі!

    Надіслано від мого SM-G960F, використовуючи Tapatalk
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  19. Ellelia

    Ellelia Вереснева

    Якщо хтось знає де смачні десерти, щоб дуже дуже, то порадьте, будь ласка(крім Шоко, Аптеки, Кабінету, вже усі пробувала там) , особоиво цікавить де є саме тістечка, а не торти.

    Надіслано від мого SM-G960F, використовуючи Tapatalk
     
  20. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Ого, я там буваю часто і вже з чоловіком маємо улюблені чізкейки. Можливо, я просто не знаю, які вона мають бути...Чи є у Львові заклад, де справді можна скуштувати добрий чізкейк, для порівняння?
    Місця, там, звичайно, мало, але все решта мені подобається)
     
  21. Lysenia

    Lysenia Well-Known Member

    Мені смакують у Багеті на Чупринки
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1