Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки (2)

Тема у розділі 'Забава аж до рання', створена користувачем mrochkizm, 13 Жовтень 2013.

  1. mrochkizm

    mrochkizm Well-Known Member

    Продовження теми Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки (1)
    ***************************************************************************
    У цій гілці ділимося відгуками про обслуговування у закладах харчування.
    ДЕ Ви БУЛИ. Якщо НЕ БУЛИ - читаємо уважно попередні дописи.

    Увага! Запитання новачків "Хто шо чув про ресторан "Гнилий Пень" у третьому квадраті Брюховичів?" видаляються без обговорення!


    *************************************************************************************************
    Мені сподобалася "Королівська пивоварня". Обслуговування справді щиро привітне, без надміру "сиропу", як, наприклад, в закладах "Фесту". Грецький салат люкс, копчене пиво дуже сподобалося, а їхній хлібчик - це просто нямка. Інтер'єр гарний, температура всередині комфортна, чисто, охайно. Ціни високі.
     
    Останнє редагування модератором: 10 Листопад 2013
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Подобається Подобається x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
    • Креативно Креативно x 1
  2. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    @Online тобто східної кухні?

    якраз акцент в празі оновленій на вино, і закуски до вина.там меню як всюди) на всі смаки -бургери , азія , італія, європа.
    проте є вибір вина і до вина.
    мій фаворит мідії) ну і сири
     
  3. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    піца там ще більш-менш нормальна, а от інші страви геть не сподобалися. Солянка була така, наче то баняк помили і подали. Млинці були так собі, на сильно розбавленому молоці і дешевих яйцях. Хоча про пасту друзі відгукувалися що нормальна.
     
  4. Online

    Online Well-Known Member

    На їхній сторінці у Фейсбуці, в розділі Інформація написано, що це "Заклад паназійської кухні, основним напрямком якого є різноманітні вок-страви...". Чи вони вже змінили його, просто ще не оновили запис?
     
  5. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    @Online може.
    ну але я не раз там була і точно знаю, що не тільки азія
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

     
    • Інформативно Інформативно x 4
    • Подобається Подобається x 1
  7. Online

    Online Well-Known Member

    Була одразу в двох закладах в проїзді Крива Липа. L'affinage cheese&wine - цікаве, хоч і невеличке меню, хороший вибір вина. Загалом, приємний заклад. Але суто в теплу пору року. Бо без літньої тераси, це примішення менше за мою кухню. Якщо зайняті всі три столики, то треба піднімати людей, щоб пройти в туалет. Тому взимку можу рекомендувати його хіба як магазин сиру)
    Capriccio Vino e Cucina - затишно, смачно, гарний вибір страв, хороше обслуговування. Ціни середньоцентрові. Плюс розташування: на відміну від навколоринкових локацій, в проїзді Крива липа можна знайти місце навіть у вихідні ввечері. Раджу.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Де в середу є жива музика? Треба посидіти в жіночому колективі, але «душа бажає свята», тобто танців)
     
  9. Insolence

    Insolence Living The Dream

    Гопак?
    На науковій
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Arika

    Arika Well-Known Member

    Де ви святкували хрестини? В Миколі? Як враження? В нас також зараз на порядку денному хрестини, і також в пріорітеті р-н Наукової, але заклад ще не вибрали
     
  11. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    Ні, до Миколи не попали, бо на ближчі вихідні не було місця, а чекати з хрестинами заради закладу я вирішила що не мудро.
    Були в гуцульському дворі біля південного


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  12. Nica

    Nica Well-Known Member

    Ми і хрестини і рочок святкували там. Дуже задоволені, невеличкий мінус, то не можна свій торт, брали у них, нічого особливого. Але кухня і обслуговування на висоті, вартує кожної копійки.
     
  13. kristina

    kristina Well-Known Member

    Цікавлять відгуки про Сонату та Афродіту на сихові, плануємо бенкет на 25 чоловік, перегорнула сторінки теми до 2017 року, можливо в когось є свіжі відгуки
     
  14. Olenka Matviikiv

    Olenka Matviikiv Well-Known Member

    Я там в березні 2017 святкувала свою розписку. Кухня на той час була дуже смачною.
     
  15. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Дівчата, порадьте де можна замовити столик на 6 людей, щоб смачно і можна було б потанцювати). Бажано центр. Дякую!
     
  16. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Хочу написати відгук про хінкальню "Ахалі" на Дудаєва.
    Дуже нам там сподобалось.
    Придертися тупо нема до чого.
    Інтер"єр з претензією на грузинську вишуканість - зручні диванчики, продумане розташування столиків (хоч вони близько, але компанії не заважають одна одній).
    Меню - ширше, ніж в закладах мережі "Хінкальня" (щоправда, останнім часом я була лише в Хінкальні біля Політеху і колись давніше в Арсені на Чорновола, тобто я порівнюю Дудаєва з цими двома закладами).
    Страви - смачніші, ніж біля Політеху (там я один раз спробувала хінкалі і мені не сподобалось. На Дудаєва я тому хінкалі не замовляла, але в результаті з"їла половину чоловікової порції, настільки вони мені посмакували).
    Обслуговування - супер.
    Окремо відзначу туалетну кімнату - крім стандартного, є набір засобів для взуття, дитяча накладка на унітаз (правда, багаторазова), підгузки, одноразові пелюшки, маленький диванчик, де можна змінити підгузок дитині.

    Дитячого куточка нема.

    В цілому, я приємно вражена. І ми однозначно ще туди підемо на хінкалі і розкажемо друзям.

    Видно, не в одної мене такі враження, бо ввечері буднього дня вільних столиків не було.
     
    Останнє редагування: 22 Лютий 2019
    • Інформативно Інформативно x 5
    • Подобається Подобається x 4
  17. tuti

    tuti Well-Known Member

     
  18. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Я про неї, про Ахалі. :girl_blush2:
    Даруйте, я реально думала, що то є заклад мережі "Хінкальня" просто такий люксовий варіант, чи як це назвати.
    Виправлю допис вище.
     
  19. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Чи хтось був у ресторані "Золотий вепр" на Коновальця 82? Цікавлять свіжі відгуки.
     
  20. Kydriawka

    Kydriawka Member

    Чоловік перед новим роком святкував корпоратив там. Загалом сподобалось, ціни центрові, але їжа дуже смачна, порції достатні.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  21. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    А чи не знаєте, яка ціна там виходить на одну особу і такі інші різні подробиці? (можна в пп) ЦІкавить усе, що можна) Планую святкування урочистої події, а той Вепр до нас досить близько територіально.