Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки (2)

Тема у розділі 'Забава аж до рання', створена користувачем mrochkizm, 13 Жовтень 2013.

1. mrochkizm

mrochkizm Well-Known Member

Продовження теми Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки (1)
    У цій гілці ділимося відгуками про обслуговування у закладах харчування.
    ДЕ Ви БУЛИ. Якщо НЕ БУЛИ - читаємо уважно попередні дописи.

Увага! Запитання новачків "Хто шо чув про ресторан "Гнилий Пень" у третьому квадраті Брюховичів?" видаляються без обговорення!

*************************************************************************************************
    Мені сподобалася "Королівська пивоварня". Обслуговування справді щиро привітне, без надміру "сиропу", як, наприклад, в закладах "Фесту". Грецький салат люкс, копчене пиво дуже сподобалося, а їхній хлібчик - це просто нямка. Інтер'єр гарний, температура всередині комфортна, чисто, охайно. Ціни високі.

Останнє редагування модератором: 10 Листопад 2013
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Оптимістично Оптимістично x 1
    • Креативно Креативно x 1
  2. Kroshka Enot

Kroshka Enot Well-Known Member

Кав"ярня "Білка" в ТЦ Роксолана.
    Гарний вигляд на місто, смачна кава.
    З десертів нічого не вразило, бракує чогось простого і ненав"язливого (я зазвичай не можу визначитися з вибором, бо хочу зразу п"ять :girl_blush2:, а цього разу не могла визначитися, бо не впало в око нічого з вітрини).

• Погоджуюся Погоджуюся x 6
    • Інформативно Інформативно x 1
  3. сніжна

сніжна Кішка, яка "сама по собі"

Каву не пробувала. Десерти не вразили. А от чай був гидотним ( таке враження, що чи то чайник.,чи то чашки мили у якісь гидоті. Чи то у них такий зелений чай ( я заядла чаєманка, тому уже перепила фактично усі доступні варіанти та визначаю різне тонко) Але в цьому закладі його пити неможливо було- тхнув цвіллю і брудною ганчіркою). Одним словом, якогось особливого бажання йти сюди навмисне ще раз- немає.

• Погоджуюся Погоджуюся x 3