Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки (2)

Тема у розділі 'Забава аж до рання', створена користувачем mrochkizm, 13 Жовтень 2013.

  1. mrochkizm

    mrochkizm Well-Known Member

    Продовження теми Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки (1)
    ***************************************************************************
    У цій гілці ділимося відгуками про обслуговування у закладах харчування.
    ДЕ Ви БУЛИ. Якщо НЕ БУЛИ - читаємо уважно попередні дописи.

    Увага! Запитання новачків "Хто шо чув про ресторан "Гнилий Пень" у третьому квадраті Брюховичів?" видаляються без обговорення!


    *************************************************************************************************
    Мені сподобалася "Королівська пивоварня". Обслуговування справді щиро привітне, без надміру "сиропу", як, наприклад, в закладах "Фесту". Грецький салат люкс, копчене пиво дуже сподобалося, а їхній хлібчик - це просто нямка. Інтер'єр гарний, температура всередині комфортна, чисто, охайно. Ціни високі.
     
    Останнє редагування модератором: 10 Листопад 2013
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Подобається Подобається x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
    • Креативно Креативно x 1
  2. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Ціни демократичніші. Куточка нема також, але залежно які діти, бо потім там була жива музика, дітям грали каченят, вони собі забавлялись самі. Можна взяти трохи нових забавок з собою, територія там простора. Отаке-то.
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. katkas

    katkas Well-Known Member

    Порадьте кафе або ресторан для святкування ювілею, а районі Грінченка, Мазепи, Щурата, Хвильового, Лінкольна. Бажано, щоб був куточок чи майданчик для дітей. Бо нічого путнього не можу нарадити знайомим, які хочуть в тому районі, бо їм зручно до дому( точніше до місця переночувати), мають малі діти. Але не живуть у Львові вже 8 років. Тому мене питають. Думала про СВ, Писанку. Але в СВ було три роки тому так малувато і скупенько за ті гроші, а про Писанку тут читала вже два негативні відгуки.....

    Надіслано від мого Lenovo A316i, використовуючи Tapatalk
     
  4. irina

    irina Active Member

    А ресторан Балатон не розглядаєте? Була там на не одній забаві, і хрестини там святкували, всім все сподобалося.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  5. katkas

    katkas Well-Known Member

    О, дякую. Геть за нього забула. Так може бути, а які там ціни?
    Я там не була, надіюсь вони вільні на бажану дату, бо то вихідні. Чула, що там весілля справляють. Але реальних відгуків не маю...
     
  6. irina

    irina Active Member

    Мені здається,що це найкращий варіант в нашому районі, та ціни середні, не дорожчі, ніж в центрі


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Ellelia

    Ellelia Вереснева

    Вже 2 рази відвідувала Реберню.
    Попасти зовсім не важко, вчора постояли 10 хв і звільнився столик, при цьому, що це було ввечері в неділю.
    Особливого бажання я туди повторно не мала йти. Вчора були пересолені ребра, при чому брали три порції, то 2 з них такі худющі були, що ну. Овочі гриль дууууже жирні, аж стікає олія. Картопля з яйцем і беконом не дуже смачна мені була, тим більше, що до неі теж не дають приборів ... Колись в меню було ще смажене курча, хотіли спробувати, але цього разу в меню взагалі його не вписано. Паляничок не було в наявності ні першого, ні другого разу. Більше аж такого вибору нічого там немає.
    Мені зовсім не до душі там, це як на мене, більше заклад для чоловіків, посидіти компанією. Сама б туди ніколи більше не йшла.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  8. Liv

    Liv Member

    *************************************************************************************************
    Мені сподобалася "Королівська пивоварня". Обслуговування справді щиро привітне, без надміру "сиропу", як, наприклад, в закладах "Фесту". Грецький салат люкс, копчене пиво дуже сподобалося, а їхній хлібчик - це просто нямка. Інтер'єр гарний, температура всередині комфортна, чисто, охайно. Ціни високі.[/QUOTE]

    от мене ціни щось і насторожили...
    але смачно, кажете?
    треба і собі піти))
     
  9. Insolence

    Insolence Living The Dream

    Там овочі мариновані добрі, але гоструваті декому, і бринза чи то фета маринована. Ребра завжди були добрі, картоплю не люблю, тому вона не чіпляє мене ніде ;)
    Для мене це заклад +- посидіти трохи ввечері різношерстною компанією.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 1
    • мімімі мімімі x 1
  10. JaNazarkova

    JaNazarkova Well-Known Member

    "Мафія"- я задоволена) мені сподобалась кухня, довго не прийшлось чекати, хоча всі столики були зайняті, вічливі офіціанти і смачно - ми брали стейки (соковиті, смачні), суші теж мені сподобались, Цезар (7 з 10), піцца мені теж дуже смачна, тісто тоненьке, хлібчик в них теж смачний) і дитяча кімната- я нарешті просто сиділа і відпочивала, столик ми обрали одразу біля входу в ігрову кімнату. Але уточняйте ціни- в меню одні, в чеку- були вищі... казали що не встигли меню поміняти.
    Порадьте будь ласка ресторани чи кафе де є дитячі кімнати? Хочу знати всі))


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  11. Netty

    Netty Well-Known Member

    А в якій Мафії Ви були? Бо на пл.Ринок не було дитячої кімнати (((
    Тарти, Дель Песто, Вапіано - це ті, що в центрі і мають дитячі куточки.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Я також з відгуком про реберню. Мені взагальному сподобалось, були в будень десь до 18 години, вільних місць було вдосталь. Ходили з компанією, ребра нам попались ну дуже класні! Мені як любителю м'яса сподобалось! Розчарували правда овочі гриль - 2 кусочки помідора,2 кусочка перцю, морквинка і спаржева квасоля, яка була більше схожа на кусок пластмаси, ніж на щось їстівне
    Так що щераз туди піду смакувати ребрами, а от гарнір точно брати не буду...
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. JaNazarkova

    JaNazarkova Well-Known Member

    На площі Ринок))


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Siania

    Siania Love Life

    Дуже, дуже круті бургери в Делікатеці, таких у Львові ще не їла :)
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. Whiff

    Whiff Well-Known Member

    Пару дней назад были с семьей в Атласе. Очень понравилось! Все что ели- вкусно. Официант обслуживал отлично)
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Ellelia

    Ellelia Вереснева

    Дівчата, порадьте де можна у Львові спробувати десерт Павлової?
     
  17. Marcipanka

    Marcipanka Well-Known Member

    В Корках і Крихтах на Лесі Українки
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. Ellelia

    Ellelia Вереснева

    Відвідала Mangal у Вікторії. Величезна і дуже смачна порцію цезару, смачні крильця баффало, дуже сочний і смачний свинний стейк( готується пів год), картопля і соус, як усюди, смачні. Обслуговування погане, повільне, забувають, що замовляли. Цілком, то приємна атмосфера і смачно.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
    • Корисно Корисно x 1
  19. casablanka

    casablanka Щаслива особистість

    Це перший заклад де ми з друзями не залишили чайових, ну просто не було за що їх давати. Страви були і справді смачні, але обслуговування, незнання і пофігізм офіціанта досі згадую з жахом.
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Порадьте заклад для святкування дитячого дня народження, щоб була велика, нова дитяча кімната, та можна би було щось перекусити пристойне. Планували в La famiglia на Сихові, але там той дитячий куточок такий малесенький.
     
  21. wchasluva

    wchasluva Well-Known Member

    Чим ближче до святкування дня народження сина тим більше схиляюся до того, щоб замовити ресторан з хорошою кухнею і не заморочуватись, щодо дитячої кімнати. Якщо є гарна компанія дітей то вони будуть і без кімнати гарно бавитись. Ще замовити їм аніматора, дівчинку щоб татушки їм намалювала і думаю їм не буде сумно.
    Наприклад розглядаю Рафаель подобається ще тим що на дворі качелі є.
    Мали забаву в Голодному Миколі з дітьми то ми їх не чули бо вони були на дитячому майданчику і з ними дуже гарно бавились дівчата від закладу.
    Ла фамілія мені подобається, але справді кімната дуже маленька.
    Ще згадала "Термінал А" є дитяча кімната і досить просторо.

    Надіслано від мого SM-A500H, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1