Хатні клопоти

Ремонт (2)

Posted by Pesyk on 2 Жовтень 2014 відповідей - 2.214
  1. Pesyk

    Pesyk Member

    Ремонт квартири. Матеріали, технології і решта некомерційних питань.
    Застереження:
    Бажаючих поговорити про магазини, конкретних виконавців ремонту, чи інші комерційні стуктури - просю в гілку Реклама :banned:

    Тема для пошуку виконавців ремонтних робіт


    Продовження теми. Початок - тут
    *******************************************************************************************************
    Як варіант гарна порада, але читаю допис нижче, і не знаю чи варто використовувати ту фугу ( Дякую
    Дуже дякую за Вас допис. А де купити ту епоксидну білу фугу , в епіку є?
    Поки не пізно буду віддавати ту білу Сопро. Але дивно, мені і дизайнер її радила, і знайомий, який продає плитку, брати її
     
    Останнє редагування модератором: 9 Грудень 2014
    • Подобається Подобається x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
    • Креативно Креативно x 1
  2. model fantazii

    model fantazii Well-Known Member

    Щодо місця для сушіння. В нас аналогічна ситуація, то взимку сушимо у ванній. Маємо щось типу такого. Кріпиться на стіну, коли не треба, то в складеному вигляді дуже компактне.[​IMG]

    Надіслано від мого SM-J200H, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Чи витримує велику кількість речей чи скажімо комплект постілі? Взагалі міцна?
     
  4. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Зверніть увагу, щоб сушити великі речі в ванній кімнаті, має бути дуже хороша вентиляція в приміщенні.
    Бо площа маленька (хіба у Вас ванна 10 кв.м. і більше), і щільні тканини та об"ємні речі типу постілі в погано вентильованому приміщенні будуть засмерджуватися.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  5. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Я взагалі не можу сушити в квартирі: моментально грибок з'являється. Якби повісила комплект постелі, все би почорніло. От зараз робимо в ванній ремонт, зробимо вентиляцію (зараз просто дірка, без витяжки), може хоч трохи краще буде. Кажуть майстри, що то типово для будинків з білої цегли.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  6. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Я сушу на розкладній сушці в коридорі. В нас теж не має балкону, квартира на першому поверсі, шнурків ззовні і у ванні не люблю.
    З ввімкненим підігровом одяг вже сухий з вечора на ранок. Постіль теж розвішую на ній, просто трохи складена, окрім постелі в той день вже нічого не перу, щоб лише вона висіла. Трохи довше сохне, перевертаю на іншу сторону.

    Надіслано від мого TRT-LX1, використовуючи Tapatalk
     
  7. model fantazii

    model fantazii Well-Known Member

    В мене все витримує, досить міцна, бо прикручена дюбелями до стіни. Збоку заштопорюються шнурки. Жодного разу нічого не засмерділрся, якщо треба висушити швидше, включаю батарею.

    Надіслано від мого SM-J200H, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Gentle

    Gentle Well-Known Member

    Форумлянки, допоможіть, бо вже голова болить. Є коридор з салону до спальні. В ньому є ніша, в яку я хочу поставити шафу. Проблема в тому, що з правого боку ніші є 39 см, а з лівого тільки 30см (заваджає листва (чи як то називається) дверей, з нею - 35 см). Шафа-купе, як розумію, відпадає, треба традиційну, бо глибина мала. Інша річ, що двері в спальню відкриваються в коридор (при шафі вони просто не відкриються, клямка буде заваджати).
    Я думала, що туди б підійшла шафа на 3 модулі, лівий був би тільки на поличики і в глибину такої полички входила б клямка.
    Питання - чи достатньо там місця, чи це взагалі має сенс. Місце на речі потрбіне дуже-дуже, але не хочеться, зробити щось, що ані функції не буде виконувати, ані не буде виглядати нормально.
    20190105_145908.jpg 20190105_145918.jpg
     
  9. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @Gentle в моєї сестри шафа-купе має дві глибини. Тобто,ситуація , як у Вас, тільки в кімнаті і також двері на шафу відкриваються.Та вужча сторона лише до лиштви, а інша глибша там наскільки вже простір дозволяє. Дуже добре так і жодних незручностей, а навпаки. То сам майстер їм так підказав,бо вони також не знали, чи тільки до ширини відкривання дверей робити і того місця порожнього за дверима не хотіли, от і так їм зробили.

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    @Gentle
    Місця і справді малувато, хіба дуже добре продумаєте наповнення шафи, щоб полички і шухляди під Ваші потреби.
    Не розумію, в чому проблема зробити двері за принципом купе, якщо треба виграти на товщині, зробіть їх зі скла або орг-скла (це дешевше).
    Та й ДСП є різної товщини, може Вам якраз тих пару мм роль зіграє.
    Задню стінку можна зробити з тонкої фанери, або взагалі не робити, ще 1,6 см глибини виграєте.
    Можна зробити скошену шафу (одна боковина ширша, на скільки дозволяє прохід; друга, та що біля лиштви, вужча). Не мало б вплинути на можливість встановлення механізму для дверей-купе.

    В мене в коридорі ситуація подібна, як у Вас тільки, якщо не помиляюсь, є повних 40 см. Але з того боку, де лиштва, то 40 см з лиштвою.
    Ми змонтували в тому кутику гардеробну систему Algot від Ikea, вийшло дуже функціонально. Великий плюс, що полички і кошики можна перевішувати, як потрібно.
    Початково був план зробити каркас з ДСП і двері купе.
    Дехто з тих, хто бачить конструкцію вживу, каже так і залишати (не закривати), типу прікольно, як для передпокою.
    Але мені не подобається, плюс я хочу в стінку тої майбутньої шафи вмонтувати дзеркало в повен зріст.
    Тому мордую чоловіка, щоб щось вирішував вже нарешті (варіантів за 2 роки назбирали кілька)
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    @Gentle, додам з власного досвіду: в нас теж двері відкриваються як у Вас, в двері шафи-купе. Вони в нас скляні. Щоб не розбились, ми поставили на підлозі обмежувач. І все ок. Відносно лиштви. Хай собі ті двері шафи-купе на неї заізжають, які проблеми? В нас при стінці зроблені такі планки, бо наша шафа не має боковин і задньої стінки (то у прихожій). Полички причеплені одразу до стіни. Мені ок. Ну і таким чином таки можна виграти пару мм.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. Gentle

    Gentle Well-Known Member

    Я думала, ті системи шаф-купе забирають мінімум 10 см (що при 40 мало, а при 30 тим більше)...Тому зразу відкинула варіант шафи купе.
    Мені б такого майстра толкового знайти. В ідеалі я хотіла готове розвязання, але при моїй заданій ширині, мабуть, тільки на замовлення.
    ніколи не бачила вживу як це виглядає, треба погуглити.
    Теж гляну, але мені здавалося, що всі розвязання ІКЕА розраховані на мінімум 40см. Спочатку ми думали за шафу з ІКЕА (РАХ чи якось), але потім я подумала, що то і ширину, і глибину не вгадаємо.
    Це цікаве розвязання.
     
  13. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Перід закривається розсувними дверями, в середині робите, що схочете). Принаймні нішу на гладильну дошку можна зробити). Зараз не дома, як приїду, то можу сфотографувати.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    можна взагалі дати направляючу на стелю і на підлогу, щоб дверцята їздили по тому, і для надійності конструкції укріпити її планкою, присвердленою до стіни.
    Ясно, що такі височезні двері будуть важкі, і на направлявляючих економити не варто, щоб воно нормально їздило і не випало нікому на голову.
    мені також здається, що Альгот має глибину 40 см, якщо не забуду, то переміряю вдома.
    Але ми не запарюємось тим, що нам двері від шафи наїжджатимуть на лиштву від кухонних дверей.
    Щоправда, наші кухонні двері відчиняються всередину кухні, але у Вашому випадку питання вирішує обмежувач.
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @Gentle я буду з цим майстром домовлятись також про роботу. Мені сподобались його роботи.Якщо треба спитаю контакти.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Gentle

    Gentle Well-Known Member

    Будь ласка :connie_pull-pigtail
    Я вже так освоїлась з думкою, що то будуть звичайні двері, що вже собі в голові уявила, що дам зверху ще один якби ряд (антресоль) - тоді і шафа буде більш стабільна. Але тепер мушу передумати все знов :)
    Дякую, я, на жаль, не у Львові :sad: Але дайте - може батькам пригодиться.
    Дівчата, Ви мене так потішили, я вже думала, що то глухий кут. Ми спочатку знесли полиці на книжки, а я потім сіла і почала думати, чи там взагалі шафа поміститься.
     
  17. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    22 найменше, де кошики маленькі. 41 повний габарит, якщо з полицями, ну і 61 здається найбільші полиці. Там ви собі начіпляєте хоч в одній стороні кошички, а в другій стороні полиці, бавтеся лего, одним словом
     
  18. maty

    maty Well-Known Member

    Дівчата, допоможіть з ідеями: комірчина 1,4*1,1 , поряд зі спальнею. Оптимальним рішенням було знести стіну і об*єднати її з кімнатою, тоді вже планувати шафу. Але, я тої руйнації в квартирі не витримаю, то хочу зробити вхід у ту комфортну з боку спальні, і спланувати таку собі мікро-гардеробну .Так-от, мене мучать сумніви, чи можна якось раціонально використати ту площу чи не заморочуватися?
    Зараз спробую намалювати
     
  19. maty

    maty Well-Known Member

    M20190114_224815_416.jpg тобто двері зараз на вузькій стіні, плануємо зробити там, де позначена зеленим. Але тоді, як краще- по боках зробити полички( ширина вийде макс. 35 см), а по широкій стіні-штанги +зверху над входом полиця. Чи зробити штани по бідних стінах, а полиці навпроти входу.. .. В мене вже голова обертом іде
     
  20. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Ми так зробили, щоб не руйнувати повністю широку стіну (бо то була несуча, то ми вирізали отвір під мінімальні двері і укріплювали додатково метало-конструкціями.
    А там де був вхід (зі сторони коридору) замурували.
    Можу кинути Вам в пп пару фото, на загал не виставлятиму, бо там всі наші речі вже давно розкладені.
    В цілому, так набагато краще, ніж ніяк (вузький нефукціональний вагончик перетворився на міні-гардеробну, яка вміщає всі наші речі, інших шаф в квартирі немає).
    Але, навіть від вирізання невеликого отвору в кімнаті був армагедець. Це був просто апокаліпсис. В нас панельний будинок. Якщо у Вас цегла, буде простіше.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  21. maty

    maty Well-Known Member

    @Kroshka Enot, дякую ,в нас цегляний, і стіна не несуча, але то хочу ,щоб воно було того варте