Хатні клопоти

Ремонт (2)

Posted by Pesyk on 2 Жовтень 2014 відповідей - 2.214
  1. Pesyk

    Pesyk Member

    Ремонт квартири. Матеріали, технології і решта некомерційних питань.
    Застереження:
    Бажаючих поговорити про магазини, конкретних виконавців ремонту, чи інші комерційні стуктури - просю в гілку Реклама :banned:

    Тема для пошуку виконавців ремонтних робіт


    Продовження теми. Початок - тут
    *******************************************************************************************************
    Як варіант гарна порада, але читаю допис нижче, і не знаю чи варто використовувати ту фугу ( Дякую
    Дуже дякую за Вас допис. А де купити ту епоксидну білу фугу , в епіку є?
    Поки не пізно буду віддавати ту білу Сопро. Але дивно, мені і дизайнер її радила, і знайомий, який продає плитку, брати її
     
    Останнє редагування модератором: 9 Грудень 2014
    • Подобається Подобається x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
    • Креативно Креативно x 1
  2. Lyubba

    Lyubba Member

    Ми платили в кінці робочого тижня по факту за виконану роботу

    Надіслано від мого SM-G850F, використовуючи Tapatalk
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  3. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Розраховуєтесь по факту виконаних робіт. Так найкраще.
    Про торги- такого не чула. Ви погоджуєтесь на вартість заявлену(чи узгоджуєте/торгуєтесь:) з людьми ще до початку), то які торги в кінці? Це трохи не тойво.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  4. meredis

    meredis Active Member

    Доброго дня.
    Чи хтось робив або ж чув про шумо/звукоізоляцію стелі?
    Можна контакти майстрів або ж зорієнтувати, чи воно того варте, чи дійсно зменшились шуми від сусідів зверху?
     
  5. podolyanochka

    podolyanochka Well-Known Member

    --- дописи об"єднано, 18 Липень 2018 ---
    Так, якщо все робити по технології і нормальними матеріалами. Ми використовували Vibrofix. Дорого, але воно того варте.
    Ще варто зазначити, що шумоізоляція працює не від усіх видів шуму, наприклад стукіт молотка, або стрибки по підлозі не забере повністю, але суттєво знизить. Треба занурюватися в тему :)
     
  6. Funny girl

    Funny girl Well-Known Member

    Дівчата, поділіться, будь ласка, досвідом. Чи робив хтось звукоізоляцію пробкою? Ми почали ремонт в новобудові, стіна з газобетону 20 см, мені здається його звукоізоляція ніяка. Одна стіна в кімнаті(квартира 1кім) виходить на санвузол сусідів, надумала заклеїти ту стіну листами технічного кроку 1 чи 2 см, це біля 3 тис грн. Вагаюся чи варте воно того? в майбутньому не дуже хочеться слухати всі звуки води сусідів.
     
  7. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

    Дівчатка, хелп. Мені в коридор "загорілося" ось такі світильники-прожектори.
    Чи може хтось підказати, де такі є. Можливо, ідентичні?
    https://27.ua/ua/shop/spot-brilliant-benno-2khgu10-chernyy-g03729-7
     
  8. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Дівчата, хтось ставив плитку на всю кухню-вітальню? Чоловік намовляє, а мені щось не дуже подобається.
    І теплу підлогу під ламінат якщо хтось робив відізвіться, бо майстер відмовляє
     
  9. marianast

    marianast Well-Known Member

    Ми. Інфрачервоний підігрів під ламінатом, на попередній квартирі. Наші знайомі так всю квартиру зробили, в нас лише в дитячій було. Все Ок.
     
  10. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    @svoybox а чому відмовлять від підлоги? Які аргументи?Ми якраз починаємо робити під ламінат у всіх кімнатах. Ніхто нічого не казав.
     
  11. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Що за рік-два ламінат може покрутити, матеріал штучний при нагріванні будуть випари йти. А від світла - не буде давати бажаного тепла.
    Майстер рекомендований, поки схильна довіряти, але перевіряю ще
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  12. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    я так планую. Коліжанка робила 3 роки тому - нічого їй не покрутило від інфрачервоного нагріву.
     
  13. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @svoybox в нас водяний підігрів і вже 5 років все дрбре з ламінатом.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    залежить від ламінату. Якісний ламінат не покрутить. На пачках ламінату пише чи годиться на підігрів підлоги.
     
  15. Kazkivnycja

    Kazkivnycja Well-Known Member

    Дівчата, вибрала плитку на стіну біля кухонного столу матові, але не гладку, а текстурну. Ось ту світленьку, верхню. Коли рукою проводиш, то відчутно наче пори цегли, вмятинки і горбики маленькі. І дуже її хочу там бачити. Хто подібне має, як вона в експлуатації? Як з неї відмиваються гранатовий сік, чи компот з червоних ягід -мала часто щось випливає по столі. Ну це ж типу не справжня цегла, а плитка, мала б митися?
    Поки не купили, то можна поміняти рішення, але остаточні рішення дуже складно мені даються, я її вже аж бачу в тому місці. Що скажете? IMG_20180605_114419788.jpg
    --- дописи об"єднано, 25 Липень 2018 ---
    Мені не відкривається посилання
    Наш дизайнер дуже радить магазин на УПА - Лампадка
    Бра/1 50W GU10 хром "Норбелло" - Лампадка
    Якщо це такі типу фара, то ще схожі бачила в Епіцентрі на Б. Хмельницького
     
    Останнє редагування: 25 Липень 2018
  16. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

  17. marianast

    marianast Well-Known Member

    Дівчата, хелп.
    Розкажіть мені про кухні-студії, якщо з власного досвіду то взагалі безцінно.
    В нас в квартирі кухня і вітальня об’єднані спільною терасою, так як проситься стінка між ними під знос. Але переживаю як то буде з практичної сторони. Кухня є кухня, чи дійсно хороша витяжка поглинає запахи? І процес готування не заважає, коли скажімо гості? А гостьове спальне місце об’єднане з кухнею, вночі лазити попри сплячих людей? Мій свекор взагалі каже, що то не красиво- він в гості приїде, а ми йому в кухні стелимо))))
    Як в щоденному використанні такий об’єднаний простір?
    52060F4F-A633-493A-9DC4-8CDA9BEA1983.jpeg
    Кухня 18,3 хочемо з’єднати з вітальнею 15,9. А стінку спальні 12,2 посунути на метр вперед, там де зараз двері у вітальню.
    Що скажете?
     
  18. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    Я не люблю запахів по всій квартирі, витяжка витяжкою, але запах все рівно поширюється. Мені наприклад подобається коли ставлять широкі розсувні двері між кухнею і вітальнею.
     
  19. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    У Вас шикарного метражу кухня! В мене 16 м, то багато шафок, ціла стіна 3 шт.пеналів і холодильник, достатня робоча поверхня і великий стіл - розкладається, що поміщалочь і 15 людей. Я би не об 'єднувала ( ну я і не об'єднувала :girl_crazy:). Це мінус 1 ізольована кімната. В мене є "свій" телевізор в кухні, хтось може дивитись своє в вітальні. Гостей і мене зовсім не напрягає, що я між іншим дістаю гаряче з духовки і на стіл, брудний посуд відразу ховаю в посудомийку.
    Якщо є дві маленькі нефункціональні кімнати - кліточки - то таке об'єднання доцільне. Знову ж, як далекі гості лишаються ночувати - я собі спокійно рано йду в кухню по своїх справах, роблю каву і т.п., поки гості відпочивають...
    П.с. спальня в мене десь 12,5 - ліжко, шафа , комод , 2 тумбочки і 2 стільці (для одягу ггг, при більшій к-сті гостей йдуть на кухню) помістилось. Тим більше, там ми суто спимо.
     
  20. podolyanochka

    podolyanochka Well-Known Member

    У друзів студія, у нас теж. Зручно. Стосовно запахів - все залежить від харчових звичок сім'ї. Але не думаю що при смаженні риби / котлет на окремій кухні в квартирі не буде запаху...
    Зате створюється атмосфера такого сімейного затишку, а не "мама на кухні готує - гості святкують".
     
    Останнє редагування: 27 Липень 2018
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
  21. marianast

    marianast Well-Known Member

    Так, я розумію. Тому й питаю як вам такий простір на щодень?
    Чоловік ще пропонує розсувні двері, але мені здається, що то крадіжка простору. От і думаю.......