Хатні клопоти

Ремонт (2)

Posted by Pesyk on 2 Жовтень 2014 відповідей - 2.214
  1. Pesyk

    Pesyk Member

    Ремонт квартири. Матеріали, технології і решта некомерційних питань.
    Застереження:
    Бажаючих поговорити про магазини, конкретних виконавців ремонту, чи інші комерційні стуктури - просю в гілку Реклама :banned:

    Тема для пошуку виконавців ремонтних робіт


    Продовження теми. Початок - тут
    *******************************************************************************************************
    Як варіант гарна порада, але читаю допис нижче, і не знаю чи варто використовувати ту фугу ( Дякую
    Дуже дякую за Вас допис. А де купити ту епоксидну білу фугу , в епіку є?
    Поки не пізно буду віддавати ту білу Сопро. Але дивно, мені і дизайнер її радила, і знайомий, який продає плитку, брати її
     
    Останнє редагування модератором: 9 Грудень 2014
    • Подобається Подобається x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
    • Креативно Креативно x 1
  2. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

    а якщо зробити для хлопчика зелений з сірим (стіна і стеля сіра), і друга стіна зелена (чи щось такого фісташкового кольору), а для доньки - тут би і жовтий і оранжевий би підійшов. І між собою ці три кольори гармонійно грають. І до вільхи мали б підійти.
    Чи все таки хочете лише 2 кольори?
     
  3. Cheburulja

    Cheburulja Well-Known Member

    @Zaychenya, там дуже нема куди розганятися, неповні 10 квадратів. Багато кольорів то буде перегруз.
     
  4. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    @Cheburulja, зробіть не дуже насичені 2 кольори і білу стелю. Можливо почніть з тих , що подобаються вашим дітям?
    голубий і жовтий ; бузковий і жовтий; персик і "морська хвиля"
     
    • Подобається Подобається x 3
  5. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Може хтось підказати де глянути столи і стільці для кухні. В Епіцентрі дивилися, де ще є великий вибір?
    А, і ще люстри...і килими...
     
  6. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Вул.Луганська - біля Рукавички, там 6 чи 7 магазинів поруч, вибір столів і стільців великий)
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  7. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Вище Вам написали про Луганську, ще Марк, Три Слони, Південний ( меблі тут, як на мене не дуже широкого асортиментк, а що килими, що люстри - є де розігнатися)
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Дівчата, трохи смішне спитаю:
    - чи треба брати в майстрів якісь документи про особу? Ну ясно, що якщо то чийсь кум-брат-сват, то знайти потім людину можна без проблем. Але якщо то отак зі сторони - чи практикується брати щось типу копії паспорта, щоб в разі чого можна було знайти людину? Випадки ж різні бувають. Знаю, що і обкрадали майстри людей....
    - про харчування майстрів. Готувати для них чи ні? Чи то питання обговорюється якось наперед чи як?
     
  9. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Не брала. Щось навіть не подумала за це, правду кажучи. Але мої майстри перед тим коліжанці робили, ну і в мене ніби є трохи чуйка на поганих людей.

    Не знаю, чи то взагалі зараз практикується. Приносили обід з собою. Я залишила електрочайний, чай, каву, цукор, але це вони теж принесли з собою. Та й я не була на місці, коли вони працювали. Коли двері ставили хлопці і я була поруч, то зробила їм кави з печеньками на перерві.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  10. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    @Dominika , наші майстри були теж по рекомендації, але одні з них (найбільше мені сподобались)самі показали паспорт і прописку.
    ні, тепер таке вже не практикується. Лише одних, вони жили і не їздили додому, я пригощала супом,чи борщем. І при розрахунку вони суттєву знижку зробили. Ми на це й не розраховували, ті 3 тарілки зупи в день точно стільки не вартували. Сказали: "ви до нас по-людьськи , а ми -що хами..?"
    Але каву-чай я завжди пропоную.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Інформативно Інформативно x 1
  11. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    Я замовляла в інтернеті Інтернет-магазин меблів і товарів для дому РоНi. В них ціни адекватні, вибір великий і якість добра. Наприклад стільчики на кухню на Луганській я бачила по 1800грн за шт, в них 1000 грн за шт такі ж самі. Зателефонуйте до менеджера, і вона вам порадить що з того можна вибрати, я думаю що якісь варіанти можна глянути і вживу.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Корисно Корисно x 1
  12. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    Якого кольору буде підлога і двері) Стелю не малюйте в кольоровий) Зробіть білу. І стіни я б не робила насиченими.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    @PanteraLviv, от власне, що хотілося б спочатку вживу щосб підібрати, подивитися.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Ремонт тягне завжди великі витрати, тому треба дивитись різні варіанти, ми теж дещо купляли в інтернеті, але я люблю перед тим помацати як не точно те, то хоча би тієї фірми вживу. Сім раз відмір, як то кажуть, а потім купи, благо дефіциту тепер немає, і можна не поспішаючи вибрати найоптимальніший варіант. Звичайно, часом те, що дуже хочеться, є задорого, то шукаються варіанти подібної заміни, компроміси і т.д. Справді гарні меблі за адекватну ціну знайти - ще той квест. Хай би вже та Ікея зайшла, може би розбавила трохи асортимент (хоч мені вже наразі не дуже актуально, ні, брешу, вітальня - диван , вазонок на підлозі і телевізор на стіні, біля якого і під ним має щось бути - дві вітрини по боках і тумбочка посередині під телевізор), і хочу-не-можу консоль в прихожу і зеркало над нею . Наразі те, що подобається і підходить по розміру - не подобається по ціні. Так як предмети не першої необхідності - то вже 3 роки і не купляються...
    П.с. щось ми не там розговорилися, є тема про меблі, щас пшлють нас куди подалі
     
    Останнє редагування: 9 Липень 2018
  15. Santi

    Santi Member

    Дівчата, поділіться контактами плиточника нормального , дууууже треба.

    Майстер, що робить нам ремонт пошкодив руку і ми вже 3 тижні шукаємо плиточника. Всіх знайомих замучили :) Всі зайняті. Чоловік вже на ОЛХ почав дзвонити і результат: один прийшов, погодився, поштукатурив стіну,взяв аванс запив і пропав (пишу це, бо вище хтось питав про паспорт майстра). Добре, що інструмент залишився , то віддали за компенсацію. Другий по оголошенню, погодився вже починати, чоловік на радостях докупив всю плитку ще там щось - на другий ранок - ні слуху-ні духу і досі телефон не відповідає.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 2
  16. Ari

    Ari Well-Known Member

    Дівчата,хто недавно штукатурив стіни гіпсовою штукатуркою, які зараз ціни за м.кв. і які є тепер альтернативи гіпсовий штукатурці?
     
  17. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Ще таке спитаю...Аванс майстрам...Чи однозначно треба давати на початку? Чи можна торгуватись в кінці, коли розраховуватись остаточно за роботу? Скільки можна "виторгувати"?
     
  18. model fantazii

    model fantazii Well-Known Member

    Дівчата, хто підкаже терміново скільки зараз коштує покласти кв.м плитки на підлогу?

    Надіслано від мого SM-J200H, використовуючи Tapatalk
     
  19. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    А де вони знаходяться?
    Я от весною купувала диван, передивилась все у Львові - нема((( мені потрібен був диван на кухню, але звичайний, щоб розкладався, а не типу "лавка", але хотілось чогось компактного, і головне - вузького, бо спати постійно там ніхто не буде..
    Так от, знайшла якраз такий, як треба в Київському інтернет-магазині Гроун. Диван був дешевий, щось 3 щ чимось тис, але доставка мені обійшлася майже в 2 тис:sad: і я погодилась, бо у Львові всеодно варіантів не було ні по розміру, ні навіть по ціні вже з вартістю доставки.
    Тому, якщо стільці коштують в нас на пару сотень більше, то х доставкою вони всеодно можуть дорожче обійтися...
     
  20. Raven

    Raven Мама малятка

    @olerusya, ми на такі кутки дивилися на південному і в будинку меблів. То треба самих продавців питати і вони каталоги виймають. Наш робили по власних розмірах.
     
  21. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    То не кухонний куток, а звичайний диван, який і в вітальні може бути:)
    Так, дехто пропонував зробити по індивідуальних розмірах, але здебільшого відмовляли що то замала глибина, буде незручно і бла-бла... Ну і терміни на такі замовлення від 4 тижнів(((
    Мені таке не підходило.
    В нас на черзі ремонти дитячих з нуля, то аж страшно зараз про це думати, а меблі там всі прийдеться робити під замовлення:girl_impossible: