Хатні клопоти

Ремонт (2)

Posted by Pesyk on 2 Жовтень 2014 відповідей - 2.214
  1. Pesyk

    Pesyk Member

    Ремонт квартири. Матеріали, технології і решта некомерційних питань.
    Застереження:
    Бажаючих поговорити про магазини, конкретних виконавців ремонту, чи інші комерційні стуктури - просю в гілку Реклама :banned:

    Тема для пошуку виконавців ремонтних робіт


    Продовження теми. Початок - тут
    *******************************************************************************************************
    Як варіант гарна порада, але читаю допис нижче, і не знаю чи варто використовувати ту фугу ( Дякую
    Дуже дякую за Вас допис. А де купити ту епоксидну білу фугу , в епіку є?
    Поки не пізно буду віддавати ту білу Сопро. Але дивно, мені і дизайнер її радила, і знайомий, який продає плитку, брати її
     
    Останнє редагування модератором: 9 Грудень 2014
    • Подобається Подобається x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
    • Креативно Креативно x 1
  2. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    І я теж дуже хочу зробити по всій квартирі білий колір, ну може поєднаю з сірим чи світлим бежевим. Кольорові стіни мені вже настільки надоїли, що не можу вже на них дивитись.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    Дівчата, де є великий вибір шпалер, хочу білі і не за всі гроші. "Епіцентр" не пропонувати, мені там нічого не подобається. І ще хто робив штукатурку під "білу цеглу", хто вам її робив, чи задоволені роботою?
     
  4. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    @PanteraLviv, ну хіба ще на південному є трохи магазинів, хоч, як на мене, асортимент у всіх дуже схожий, але там є багато під замовлення, може якраз знайдете підходящі.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Dara Star

    Dara Star Member

    Дівчата, може хтось поділиться а приват телефон майстрів, потрібно перекати снєжкою стіни і стелю
    , перед тим заробивши тріщини. Хочу оновити побілку, якій вже 5 років
     
  6. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    Дівчата, дивилась на шпалери, хотіла брати метрові рулони (щоб менше стиків було), але серед білих (я хочу лише білі) є лише півметрові. Хто клеїв півметрові? Чи не видно стиків? дивилась на Marburg і Rash.
     
  7. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    В мене тільки в кухні півметрові і майже без узорів - то мені видно дуже... Всюди решта вже брала метрові і в полоску:)
    Але я думала що то ще від майстра залежить.
     
  8. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Власне, дуже залежить від малюнку. На однотонних при певному куті освітлення (переважно сонце вдень) залежно від кваліфікації майстра і якості вирівнювання стіни - або чуть помітно, або дуже помітно шви (я бачу завжди) - чи через півметра, чи через метр. Та сама кімната ввечері при світлі люстри буде ідеальна... А вертикальна смужка оптично ховає і вдень .
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    В мене на попередній квартирі були шпалери "Статус" українського виробника, то на них швів взагалі не було видно, хоча вони були однотонні. А в іншій кімнаті були "Ланіта", то був капець просто, всі шви кидались в очі. А смужок я не хочу зовсім( хоча на них і швів не видно. Хочу все однотонне, біленьке, чистеньке.
     
  10. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Пофарбуйте ! ( жартую, я зрозуміла, що Ви хочете шпалери). Від якості теж буде залежати, як і від сторони світу, на яку орієнтоване вікно. Я теж мала Статус на попередній квартирі, то при акуратній поклейці майже не видно було стику, малюнку не було як такого, тільки рельєф вертикальними ніби хвильками і трошки перламутр по рожевому. Десь трошки потягнули більше, коли клеїли - то після висихання стягнулось і місцями як придивитись, то шпарки з волосину були. Але сонце там заглядало на кілька годин всього , то якось звикла і не парилась.
    От що подумала ще - треба, щоб рулони були добре запаковані і не "товклися " при транспортуванні торцями, бо то якраз стики будуть, як помнеться чи забрудниться - а Ви білі хочете - то шви буде видно.
    П.с. - як поклеїте - зробить фото, похваліться.:girl_wink:.
     
  11. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    хм, ще навіть не купляла. Шукаю все таки метрові білі) Я ще й багетів не хочу) До речі, знайшла якийсь магазин шпалер на Городоцькій, 81, на вихідних поїду в розвідку)
    --- дописи об"єднано, 16 Лютий 2018 ---
    "Статус" непоганої якості, але по дизайну мені з них нічого не підходить, бо всі кольорові і з малюнками(
    --- дописи об"єднано, 16 Лютий 2018 ---
    Я думаю білі поєднати з сірими у вітальній, коридорі. 006dab_lamington.jpg Наприклад 2 стіни білі, 2 стіни сірі. А інтер"єр розбавити якоюсь яскравою картиною, подушками тощо. Що скажете? Чи краще клеїти все біле. ПС: двері білі, вже приїхали.
     

    Вкладення:

  12. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    Дівчата, хто робив штукатурку під "білу цеглу" ? Можете поділитись контактами майстра?
     
  13. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

    Потребую поради стосовно кольорової гами. Усе, що стосується кольорів у мене ступор. Якого кольору взяти подушечки на крісла кухонні білого кольору? Кухня - біло бежева, стіни - беж світлий-світлий, фартух - цегла біла. Щось мені білого занадто, хочеться розбавити.
     
  14. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    Те ж і у мене. Я зараз "парюсь" із стінами.
    А підлога у вас яка? У вашому вмпадку я би дала б контраст якийсь, темно коричневі, або яскраві помаранчеві подушки. Тобто якийсь котрастний колір який любите.
     
  15. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    особисто мені подобається до цієї гами щось салатове, світло зелене, але таке насичене. Або насичений голубенький. А можна і зелене і голубе, треба тільки поєднати добре по "теплоті"
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

    @PanteraLviv, вінілова сіра плитка.

    @Retaret, трішки лякають мене такі яскраві відтінки, боюся якраз тієї "теплоти" не вгадати. Щоб око не різало. Роздумую над голубим насиченим.....
     
  17. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    До такої гами краще пасуватиме світло-зелений. Оскільки воно в більш теплих відтінках, то голубий-холодний відтінок напевне не пасуватиме.
    23316567_1938981842784773_7048746104934856049_n.jpg
     
  18. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Можна теракоту, сіро-коричневий (типу пісок), дуже тонкі смужки темно-коричневого.
    Інший варіант: темно-синій, молочний, теплий голубий.
    Я б не давала контрасту кольором, а фактурами і за рахунок світлих і темних відтінків одного кольору.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    @HappyViki
    Беж з блакитним нагадує море і пісок
    А рожевий з салатовим - дуже весняно
    IMG_2836.PNG IMG_2835.jpg IMG_2834.PNG IMG_2837.JPG
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    @HappyViki ще вам отаке для натхнення [​IMG]


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 5
  21. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

    Дякую, дівчата. Тепер ще одна біда, думаю як туди вписати штори чи римки....))))

    в мене ось так кухня розташована 542dde788d2b4d791fcd56df5468fde2.jpg