Хатні клопоти

Ремонт (2)

Posted by Pesyk on 2 Жовтень 2014 відповідей - 2.214
  1. Pesyk

    Pesyk Member

    Ремонт квартири. Матеріали, технології і решта некомерційних питань.
    Застереження:
    Бажаючих поговорити про магазини, конкретних виконавців ремонту, чи інші комерційні стуктури - просю в гілку Реклама :banned:

    Тема для пошуку виконавців ремонтних робіт


    Продовження теми. Початок - тут
    *******************************************************************************************************
    Як варіант гарна порада, але читаю допис нижче, і не знаю чи варто використовувати ту фугу ( Дякую
    Дуже дякую за Вас допис. А де купити ту епоксидну білу фугу , в епіку є?
    Поки не пізно буду віддавати ту білу Сопро. Але дивно, мені і дизайнер її радила, і знайомий, який продає плитку, брати її
     
    Останнє редагування модератором: 9 Грудень 2014
    • Подобається Подобається x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
    • Креативно Креативно x 1
  2. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Натяжні стелі бувають плівкові (глянцеві і матові), і бувають тканинні (тільки матові). Якщо не помиляюсь, то всі можливо зробити кольоровими. Я тим не цікавилась, бо обожнюю білий колір в інтер"єрі.
    Тканинна дорожча, позиціонується, як екологічніша, але по факту це не зовсім так, бо там домішки поліуретану (чи як воно обзивається) також є, бо ж стеля повинна тягнутися і піддаватися деформації при тепловому розігріві, щоб її можна було змонтувати.
     
    • Корисно Корисно x 1
  3. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    в кімнату теж не давала. але у ті крихітні приміщення де треба більше світла - так. біла так мені в очі не кидається, як кольорова. ну і в мене високо, воно не давить.
     
  4. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    Дівчата, хто як підбирав двері по кольору. Я вагаюсь чи брати під колір плитки і ламінату (плитка щось схоже по кольру до "дуб сонома" ламінат з темними і світлими смугами) чи брати темніші для контрасту. Мені до душі більше світлий, а чоловік хоче темніші. От вже третій день думаю, ніяк не можу визначитись.
     
  5. marjana lv

    marjana lv Well-Known Member

    Мій варіант - північна сторона і довга кімната.
    Стіни - світлі шпалери(з малюнком і без), хоча спочатку планували пофарбувати. Та сусіди "переконали" робити звукоізоляцію по (одній стіні і) стелі, то так не виходило. Відповідно стеля ГК, оскільки над нею мінвата. Але те діло марудне, особливо коли площа велика. Якби тепер то робили, то напевне мінвату кріпили б зонтиками і робли натяжну стелю.
    Якщо площа невелика то можна робити ГК + дає додаткову звукоізоляцію, але коли треба швидко і красиво - натяжні - найкраще рішення.
    А вхідні двері вже є? Якого кольору?
     
    • Корисно Корисно x 1
  6. Raven

    Raven Мама малятка

    Взагалі ні до чого сильно не прив'язували, просто хотіла світлі двері, плінтус вибирали до дверей. В мене однаковий плінтус всюди.
     
  7. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    вхідні, дуже темні. темно коричневий. Всі двері такого кольору темного я категорично не хочу. Міняти вхідні теж не буду, які є від забудовника такі і залишу.
    В коридорі на одній стіні хотілось би зробити щось під білу цеглу, а темні двері до того якось не дуже. Стіни всюди хочу робити білі, кремові, дуже світлий беж. Мені в попередній квартирі просто надоїли вже темні двері і темніші стіни.
     
  8. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    А напольне покриття теж всюди світле чи середнє?
     
  9. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    Я хочу білі натяжні, люблю глянець. На попередній квартирі була натяжна колір "слонова кістка", але мені теж набридло. Тому тепер хочу лише білі натяжні, чоловік більше любить в кольорі.
     
  10. Megan

    Megan Well-Known Member

    А якщо потрібно давати мінвату на стелю, краще потім зашивати гк, чи давати натяжні? Маю на увазі що вийде дешевше.. або якщо давати натяжну, то може мінвати не треба? Тобто тепло через плівку не втече... чи то я собі шось надумала?

    Надіслано від мого SM-A500H, використовуючи Tapatalk
     
  11. marjana lv

    marjana lv Well-Known Member

    Звичайно що через щар мінвати теплоізоляція буде в рази краща, натяжна стеля не для того придумана, ну і мінвату мало хто кладе під неї (особливо коли в сусідів зверху тепла пдлога :))
     
  12. Megan

    Megan Well-Known Member

    Сусідів зверху нема, є горище, і через нього, підозрюю, втікає велика кількість тепла.
    А чому під натяжну не дають вату?

    Надіслано від мого SM-A500H, використовуючи Tapatalk
     
  13. Raven

    Raven Мама малятка

    Є сіре, білий дуб і пісочно-жовтий ламінат.
     
  14. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

    Ми давали вату під натяжну. Спочатку поклали вату, як шумо/тепло ілюзоляцію. А потім вирішили натяжні ставити. Задоволені. Робили білого кольору стелі. В результаті - вони ввібрали на себе колір стін. Гарно. А у кухні взяли - беж. То трохи не тойво. Але вже як є)
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    Натяжна пропускає тепло. Для теплоізоляції однозначно потрібно давати мінвату. Якщо ви хочете натяжні, то під натяжні можна дати мінвату і закріпити профілями для ГКЛ.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  16. marjana lv

    marjana lv Well-Known Member

    не так зформулювала, в кого немає задачі звуко/теплоізолювати, кому потрібна просто стеля - не кладуть мінвату. І від горища, як від любого неопалюваного приміщення, краще ізолюватись.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    @Megan, а не простіше мінвату покласти на підлогу горища?
    Просто це наьагато легше, ніж до стелі її кріпити.
     
  18. Megan

    Megan Well-Known Member

    Та то може і простіше, але горище використовується, плюс якщо дати вату, то треба ще щось наверх, щоб можна було ходити.. а мені і так треба стелі рівняти ну і висоти мені не шкода, бо вище 3м.
    Я над чим думаю: що простіше і дешевше - мінвата + натяжна чи вата + гіпсокартон.
     
  19. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    По собівартості натяжна виходить дешевше. Але ту мінвату до стелі ще треба чимось закріпити, поговоріть з майстрами, як то краще зробити. Зверніться до тих хто робить натяжні, може вони вам щось підскажуть.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. marjana lv

    marjana lv Well-Known Member

    однозначно простіше натяжна, бо те вишпакльовування гіпсокартону на стелі може подобатись лише мазохісту
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  21. Сонце

    Сонце Well-Known Member

    Хто має тканинні натяжні стелі?
    Їхня вартість значно вища від плівкових?
    І чи є від них запах потім в кімнаті?