Хатні клопоти

Ремонт (2)

Posted by Pesyk on 2 Жовтень 2014 відповідей - 2.214
  1. Pesyk

    Pesyk Member

    Ремонт квартири. Матеріали, технології і решта некомерційних питань.
    Застереження:
    Бажаючих поговорити про магазини, конкретних виконавців ремонту, чи інші комерційні стуктури - просю в гілку Реклама :banned:

    Тема для пошуку виконавців ремонтних робіт


    Продовження теми. Початок - тут
    *******************************************************************************************************
    Як варіант гарна порада, але читаю допис нижче, і не знаю чи варто використовувати ту фугу ( Дякую
    Дуже дякую за Вас допис. А де купити ту епоксидну білу фугу , в епіку є?
    Поки не пізно буду віддавати ту білу Сопро. Але дивно, мені і дизайнер її радила, і знайомий, який продає плитку, брати її
     
    Останнє редагування модератором: 9 Грудень 2014
    • Подобається Подобається x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
    • Креативно Креативно x 1
  2. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Сорі, що відповідаю на питання до Наталі.
    Молочний. Але такий глибокий молочний, щоб в сірий не заходив, але й не "жовтив". Далі питання в тому, що Ви любите. Якщо класика, то побавитися з фактурами і узорами, якщо висота стель дозволяє - гарні карнизи. Звернути увагу на штори. Якщо до душі модерн - взагалі супер. Люстри з елементами металу, можна дзеркало в тонкій рамі того ж кольору що меблі. Матове скло на шафі, освітлення окремо в кожній зоні. Лляні мінімалістичні штори, зелені вазонки в білих глянцевих кашпо.
    Короч питання в тому, в яких кількостях то все змішати:)
     
  3. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Я бачу в ідеалі біле поряд:girl_in_dreams: і якісь акцети із суміші тих кольорів(подушки/крісла), на крайняк молочний, як Хайді писала. Або, якщо Ви сміливі, можна так
     

    Вкладення:

    • Подобається Подобається x 2
  4. Ulianusia

    Ulianusia Well-Known Member

    Наталю,мені треба Вас до хати....бо в мене вже ступор якийсь з тими кольорами,обігруваннями,поєднаннями...))))
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @Ulianusia дякую але я б, мабуть не підійшла, бо люблю пастель і натурель)), що більшості людей не подобається.
     
  6. Ulianusia

    Ulianusia Well-Known Member

    І я!!!І я!!!Тому ще й досі в пустій хаті живу з пастельними стінами)))...і вазонами)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. marjana lv

    marjana lv Well-Known Member

    +1 Таке пастель-натурель, що при поганому освітленні в коридорі гості питаються " а що ви тут шпалери не клеїли?" :girl_crazy:))) Час купувати нормальний світильник!
     
  8. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

    В мене "тормоз". З кімнатами розібралася. З санвузлами - теж Залишився коридор-сирітка. В кого які ідеї? бо я нічого не можу придумати. Стиль - модерн хочу. Двері міжкімнатні - ось такі / сам коридор "неправильної" форми. Робити однотонний, чи буде зливатися бежевий з блідим кольором дверей? Практично в цілій хаті усе в пастельних тонах (холодних відтінків).
    Я просто розгублена...
     
  9. Raven

    Raven Мама малятка

    я б робила голубий і плінтуси максимально подібні до дверей. В мене подібні двері, але я малювала коридор в ядучий жовтий, бо кухню маю білу з яскравими зеленими стінами, ванна сіра з зеленими акцентами. То треба було якось розбити)
    Ще як варіант холодний пісочний, він такий ніби кремовий і сірий.
     
    • Корисно Корисно x 1
  10. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    а сірий не хочете? такий бліденький зовсім. Мені ті двері до чогось сірого просяться.

     
    • Корисно Корисно x 1
  11. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

    Напевно, щось світле між голубим і сірим подумаю. Дякую!

    А зліва від входу шафа-гардероб. Теж робити світлою в колір дверей?
     
  12. Raven

    Raven Мама малятка

    я б від підлоги відштовхувалась або вхідних дверей. В мене вхідні двері венге з алюмінієвими вставками, а решту дверей біло-сірі. Підлога світлий дуб, то я і до неї прив"язала шафу+дзеркальні двері. Добре розширило простір.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

    В нас вхідні темно коричневі від забудовника. Міняти поки не будемо.
    Зроблю гардероб напевно, шафою-купе. Біля входу буде "робоча" половинка. А друга - з великим дзеркалом для зберігання сезонного верхнього одягу і взуття (коробок). І лиж :girl_blush2:.
    Колір шафи дам або в колір дверей міжкімнатних, або незнаю :))).

    Підлогу буду робити дуб світлий, або щось схоже.
    При вході квадрат буде з підігрівом та плиткою (під ламінат), а решту коридору продовжу таким же кольором ламінатом.
     
  14. Raven

    Raven Мама малятка

    В мене навколо шафи самі двері, інший колір шафи від дверей дає веселішу картинку. Якщо коридор буде в холодних тонах, знайти шпон холодного відтінку троха проблемно. Або обговорювати з майстром чи знайде.
     
  15. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    Можна щось фіолетове. Фіолетовий і сірий гарно пасують.
    db_107238.jpg 7.jpg
    Мені ще з сірим фісташковий сподобався. Так ніжно.
    9,8.jpg
    Ну і картинка, як я хотіла декоративну цеглу у коридор. Мені подобалось, коли на шматку цегли висить у коридорі дзеркало.
    2135438.jpg oboi-v-prihozhej-s-imitaciej-pod-kirpich-22.jpg
    Ну і "хуліганське".
    3878-7.jpg
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  16. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

    Фіолетовий буде в доні.
    Світло сірий з цегляними елементами!!! :heart:
    Ця "цегла" то пінопласт під фарбу чи кахель? Як його робити?
     
  17. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    Та це гіпс! Дешевий як хліб. Мені в коридорі цю цеглу запороли (я таки шкодую, що погодилась, хотіла на вузенький кусок стіни, де домофон і електрощиток), але в кухні я вже вперлась вплоть до розлучення :girl_feminist:. Я вже виставляла фото у темі про кухню.
    У мене в коридорі двері венге. Я хотіла терракотову прихожу, а-ля класика. Вибрала колір "макадамія нат" у бенджамін мурі.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  18. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Шок. Я турок в тому. Думала. що то по основній цеглі так роблять)))
     
  19. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Це гіпсові фальш-цеглинки. З них можна все, шо хоч зробити (вони гарно ріжуться, з них можна різні комбінаці викладати, фарбуються).
    Я в себе в квартирі сама їх клеїла і малювала. Одноманітний процес, але дуже простенький.
     
    • Корисно Корисно x 1
  20. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    Чо, в деяких рестораціях десь на Вірменській, наприклад, так і роблять. Збивають штукатурку до австрійської цегли, бо та цегла має історичну цінність.
    А так в магазинах м.кв. є штукатурки, які імітують цеглу. Що в них таке дороге, в долларах за метр я не зрозуміла. Якщо в Епіцентрі купуєш ящик гіпсової плитки-цеглин і виглядає ідентично, якщо не краще. Поверх побілка чи ще лак і красота. З часом помила, перебілила і як нове.
     
    • Корисно Корисно x 1
  21. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Ці цеглинки є і гіпсові, і пінопласт під фарбування. Можна і по звичайній цеглі, але в нових будинках воно гарно не вийде, бо кладка переважно крива. Я на балконі з гіпсу зробила стіну, дуже гарно виглядає.
     
    • Корисно Корисно x 1