Хатні клопоти

Ремонт (2)

Posted by Pesyk on 2 Жовтень 2014 відповідей - 2.214
  1. Pesyk

    Pesyk Member

    Ремонт квартири. Матеріали, технології і решта некомерційних питань.
    Застереження:
    Бажаючих поговорити про магазини, конкретних виконавців ремонту, чи інші комерційні стуктури - просю в гілку Реклама :banned:

    Тема для пошуку виконавців ремонтних робіт


    Продовження теми. Початок - тут
    *******************************************************************************************************
    Як варіант гарна порада, але читаю допис нижче, і не знаю чи варто використовувати ту фугу ( Дякую
    Дуже дякую за Вас допис. А де купити ту епоксидну білу фугу , в епіку є?
    Поки не пізно буду віддавати ту білу Сопро. Але дивно, мені і дизайнер її радила, і знайомий, який продає плитку, брати її
     
    Останнє редагування модератором: 9 Грудень 2014
    • Подобається Подобається x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
    • Креативно Креативно x 1
  2. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    @olerusya, маю і такий , і такий дах. Жодних проблем ні з одним не мали (4роки). Пра, при однаковому утепленні мінватою, кімнати де гіпсокартон трохи тепліші.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    напевно Грохе і Ганс Грохе зараз дуже дорогі, а під час будов і ремонтів то взагалі важко таку суму відвалити
    але моя знайома після отих замін раз в декілька років різних фірм (ніби хороших, той чи інший майстер радив) почала поступово заміняти на Грохе і дуже задоволена.
    мене тільки наш кухонний розчарував, може навіть заводський брак. ну тобто не такий супер чутливий як інші) ну але я теж шукала по всьому Львові найдешевшу ціну, вже там тих 100-200 грн., краще було в перевіреного постачальника взяти все
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    В мене Імпреза на кухні тут у Львові стоїть вже 8 чи 9 років. На той час вони були "невбиваємі", там всередині стоять якісь модні іспанські картриджі. Зараз вони теж не йдуть в бюджетній категорії, але трошки дешевше за Ґрохе. Ґрохе здається в нас немає, але це той самий ціновий діапазон, що в Клуді. А от колись хвалили польську (здається) Арматуру, то мені вони не подобаються в експлуатації.
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Ulianusia

    Ulianusia Well-Known Member

    І в нас всюди Імпреза-ще не хвалюсь,бо користуємось якихось півроку,а на кухні якась Deante-брали разом з мийкою,підбирали просто під колір-то теж ніц їй не бракує....
    Єдине,що тепер от бідемо ставити осмос,і переживаю,як вони той краник вмонтують-боюсь,щоб мийку не пошкодили...
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. napoleona

    napoleona Well-Known Member

    Так, ми дивилися Ґрохе, то як порахували сумарно, око трохи засіпалося
     
  7. Raven

    Raven Мама малятка

    @napoleona, ми з чоловіком обрали ферро, через специфіку умивальника, бо був потрібен високий і короткий носик. Теж ливилися грохе, але давати такі гроші за нього не наважилася. Відповідно душовик і кран в ванній брали з тої ж серії. На якість не нарікаю. В кухні маю француза, який коштує як весь мій ферро)).
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. Cheburulja

    Cheburulja Well-Known Member

    Як думаєте, меблі "лісовий горіх" пасуватимуть до блакитно-сірих стін?
    Бо ми не можемо зійтися в думці про колір меблів.
    Я хотіла "молочний дуб" або "сонома". Чоловік взагалі ніякого дуба не хоче. Хоче просто "горіх". А я не хочу таке темне. Зате дуже хочу блакитні стіни з переходом в сіреньке.
     
  9. Raven

    Raven Мама малятка

    зележно від підлоги, якщо дерев"яна то ок, якщо біло-сіре, то не пасуватиме.
    я би брала до блакитних стін білі меблі
     
  10. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Залежно від підлоги, текстилю, освітлення буде по-різному. Може бути строго, по-чоловічому, а може бути "холодно". Щодо власне "пасуватимуть", то комбінуються ці відтінки без проблем. Якщо кімната північна, добре подумайте, чи треба там сіро-блакитний на стінах:)
     
  11. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @Cheburulja якщо лісовий горіх, то буде добре, якщо горіх- трохи не те(імхо). Ну, і в світлих кімната горіх не такий вже дуже темний. В нас все горіх але на різній деревині, тому трохи відтінок різниться і, звичайно, освітлення свою роль.

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
  12. Cheburulja

    Cheburulja Well-Known Member

    Там паркет.
    Чоловік категорично проти світлих меблів. Згоден хіба на вільху, а вільха вже мені приїлася...
    Ну і сторона північна, так.
    От я собі придумала блакитне.
    --- дописи об"єднано, 11 Січень 2018 ---
    mebel-cveta-oreh_6.jpg голубо-коричневая.jpg
     
  13. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Мені щось на жодному фото не схоже на горіх), тим більше лісовий.

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
  14. Cheburulja

    Cheburulja Well-Known Member

    Та я стіни показую)
    Хоча там писало, що то горіх.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @Cheburulja перше -гарний колір)

     
  16. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Замало вихідних даних)
    Яка це кімната? Для спальні цілком можна побалансувати і зробити гарно з таким поєднанням. Для кабінету додати трохи строгих ліній, контрастів і теж буде люкс. Для дитячої, вітальні, кухні я вважаю це не підходить. Якщо це спальня і з меблів ліжко і тумбочки - норм, якщо крім того велика шафа - вже не варто робити її в кольорі "горіх". І взагалі зараз є тенденція комбінувати меблі з різних колекцій, головне, щоб була ідея, яка об'єднує. Можна додати шпалери на одній стіні - буде цікавіше.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  17. Cheburulja

    Cheburulja Well-Known Member

    Ну то і спальня, і кабінет, і може деколи вітальня...
     
  18. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    або ще один колір додати.
     
  19. Cheburulja

    Cheburulja Well-Known Member

    @NataliaFed, який?
    Я теж не любитель шпалер.
     
  20. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @Cheburulja Ви трохи ускладнили справу, тим, що ця кімната матиме декілька призначень). Як пише Хайді "замало вихідних даних" , які меблі плануєте/розташування їх, розмір кімнати? Це залежить, бо може, і легше буду підібрати шпалери, ніж ще один колір стіни і ,чи в цьому буде потреба.
     
  21. Cheburulja

    Cheburulja Well-Known Member

    Диван-ліжко, комп'ютерний стіл, шафа-купе, тумба тв, полички над столом, м'яке крісло. 4.70 на 3.50. Вікно одне на північній стіні 4.70. Двері на сході.