Хатні клопоти

Ремонт (2)

Posted by Pesyk on 2 Жовтень 2014 відповідей - 2.214
  1. Pesyk

    Pesyk Member

    Ремонт квартири. Матеріали, технології і решта некомерційних питань.
    Застереження:
    Бажаючих поговорити про магазини, конкретних виконавців ремонту, чи інші комерційні стуктури - просю в гілку Реклама :banned:

    Тема для пошуку виконавців ремонтних робіт


    Продовження теми. Початок - тут
    *******************************************************************************************************
    Як варіант гарна порада, але читаю допис нижче, і не знаю чи варто використовувати ту фугу ( Дякую
    Дуже дякую за Вас допис. А де купити ту епоксидну білу фугу , в епіку є?
    Поки не пізно буду віддавати ту білу Сопро. Але дивно, мені і дизайнер її радила, і знайомий, який продає плитку, брати її
     
    Останнє редагування модератором: 9 Грудень 2014
    • Подобається Подобається x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
    • Креативно Креативно x 1
  2. Megan

    Megan Well-Known Member

    Дівчатка, чи робив хтось ремонт зимою? Ну наприклад починати в лютому? Мені тре починати з опалення, кажуть майстри за 4 дні справляться. Плюс підготовка ще тиждень. Можу потерпіти, переберусь до батьків спати. А от з шпатлівками - штукатурками як? Сохнуть як? Чи то шось я собі нереальне вимудрувала?
     
  3. Nastylove

    Nastylove Well-Known Member

    Якщо будете опалювати, буде все чудово сохнути, трохи довше ніж влітку, але якщо не можете до весни чекати, робіть
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. rununkulos

    rununkulos Well-Known Member

    Ми вже пережили 3 ремонти, що починались кінець січня-лютий і зараз почали, чи то вже закінчуємо останні 2 кімнати. Збивали до цегли, штукатурка, підігрів підлоги і тд. 5й рік-зауважень не має. Сохло нормально. Єдине, багато вологи від штукатурки, по вікнах аж текло, відчуття в кімнаті як в сауні)
     
  5. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    І я зараз починаю ремонт. Мої батьки теж робили ремонт взимку, нарікань немає, все сохло, правда довше. Багато людей роблять ремонт взимку, так вологи багато, тому потрібно опалювати і провітрювати в суху погоду. Правда, сохне довше.
    --- дописи об"єднано, 6 Грудень 2017 ---
    В мене є питання щодо ламінату. В мене ламінату виходить 46м2, я замовила із запасом, тобто на 2м2 більше. Чи вистачить? Одні кажуть, щоб я брала ще пачку ламінату, тоді виходить запасу на 4м2 більше, інші кажуть що цього вистачить. Лишнє повернути не буде можливості, бо купляю наперед. А повернення можливе лише протягом 2тижнів від дати покпки.
     
  6. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Я б взяла більше. Тим більше ламінат. При потребі можна буде замінити якусь дошку.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  7. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    Хто робив на стелі світлодіодну стрічку? Чи добре освітлює приміщення, чи це більше для краси? Справа в тому, що я потребую коли в кімнаті багато світла, тому крім центрального світильника хочу зробити на стелі ще точкові. А чоловік проти токових, хоче світлодіодну стрічку. Але чи вона дає багато світла?
     
  8. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

    Ми теж робимо зараз світодіодну стрічку. У нас вона у коридорі одна, без світильника, але доволі потужна. У нашій спальні та дитячій, окім неї ще є світильники.
     
  9. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    точкові по краях чи по центру звичаний?
     
  10. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

    @PanteraLviv, звичайний по центру. Точкових ми не хотіли. Багато перепробували, від них толку мало. Ми любимо, щоб було багато світла.
     
  11. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    А світлодіодну стрічку де купляли? Дуже би хотіла глянути як воно вживу виглядає на стелі...
     
  12. Bluemchen

    Bluemchen Well-Known Member

    Дівчата, таке питання. А якщо переносити газову трубу у прив. будинку, чи потрібно переробляти проект у газовій конторі?
     
  13. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    @Bluemchen так. потрібен, бо у вас є проект і там все затверджено. Або перенести і при перевірці оплатити штраф(вартості не знаю... бо робила собі додаткові виводи , з запасом, і вони вказані в проекті. І прилади , які би могли бути , колись, до них прикріпленні.)
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  14. Bluemchen

    Bluemchen Well-Known Member

    Ясно, дякую. А можете поділитись контактами людини, яка б перенесла?
     
  15. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    Ми перенесли після прийняття в експлуатацію по проекту. Не переробляли нічого.
     
  16. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

    @PanteraLviv, то купували майстри. В нас у двох кімнатах буде "паряща стеля". Але поки ще зовсім нічого не змонтовано, бо трохи затянули майстри(((( Ми ще брали лед-панелі великі, хотіли вмонтувати у стелю, але нам було мало освітдення, то повернули назад у магазин.
     
  17. Пташечка

    Пташечка Active Member

    У нас у ванній світлодіодна стрічка на стику стіни і стелі в кутовому не прозорому коробі. Світло дає але не таке сильне як центральне світло. Світлодіод у нас радше як настроєве освітлення для релаксації.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    Зараз вибираю плитку на коридор і кухню. Хочу під натуральне дерево. Дивилась на плитку українського виробника і на польську. От тепер сиджу думаю, українська дешевша, але вона має 3 клас стирання, а польська гладкіша і 4 клас стирання. Польська звичайно що дорожча і то майже в 2 рази. Шершаву не дуже хочу брати, та й думаю чи вистачить 3 клас стирання для коридору, чи все таке краще брати дорожчу 4 клас.
     
  19. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    З власного гіркого досвіду - не економте, беріть дорожчу, стійкішу, надійнішу, і однозначно не шершаву! Бо скупий платить двічі.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Raven

    Raven Мама малятка

    в мене шершава плитка білий дуб, укаїнська. миється добре, міцна і ше не стерлася
     
  21. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    чому?