Хатні клопоти

Ремонт (2)

Posted by Pesyk on 2 Жовтень 2014 відповідей - 2.214
  1. Pesyk

    Pesyk Member

    Ремонт квартири. Матеріали, технології і решта некомерційних питань.
    Застереження:
    Бажаючих поговорити про магазини, конкретних виконавців ремонту, чи інші комерційні стуктури - просю в гілку Реклама :banned:

    Тема для пошуку виконавців ремонтних робіт


    Продовження теми. Початок - тут
    *******************************************************************************************************
    Як варіант гарна порада, але читаю допис нижче, і не знаю чи варто використовувати ту фугу ( Дякую
    Дуже дякую за Вас допис. А де купити ту епоксидну білу фугу , в епіку є?
    Поки не пізно буду віддавати ту білу Сопро. Але дивно, мені і дизайнер її радила, і знайомий, який продає плитку, брати її
     
    Останнє редагування модератором: 9 Грудень 2014
    • Подобається Подобається x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
    • Креативно Креативно x 1
  2. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Не знаю чи то всі, але ми купували в колишньому Практікері, там були всі тільки однієї фірми - то вони дуже тоненькі, дуже важко майстрові було поклеїти, в результаті дуже видно стики. Не знаю чи ще колись хотіла б мати з ними справу.
     
  3. amaretto

    amaretto як сказала Тося: "месний повар"

    @Funny girl не хочу вас розчаровувати, але ситуація не з простих(хоча не знаю як у вас з фінансами),тому розраховувати що ви потім швидко продасьте ту квартиру за те що хочите і купити 2хкімнатну напевне не варто.
    Добрий рік пройде поки доведете ту квартиру до пуття, з усіма шторами та світильниками.
    Я б вам рекомендувала однозначно переплановувати на 2 кімнати. Час летить швидко, дитина швидко підросте і постане питання робочого місця і т д. І уявіть це все в одній кімнаті.
    IMG_20171106_225832_659.jpg
    Розділила кімнату на 2 частину, та що до балкону вам, вона иоже бути менша, бо за рахунок балкону вона буде світла. Більшу частину дитині.
    Вхід у ваші кімнату або через дитячу або розвернути стіну в кухні по діагоналі і тоді буде і вхід в кухню(чи просто арка і вхід в кімнату.
    Я з програмами не дружу щоб вам намалювати все так як бачу.
    Ми будуємо будинок, чи то швидше ми робимо 2 поверх=реконструкція горища.
    Планували дітям 1 велику дитячу(2хлопці) і нам гарну спальню. В результаті вирішили що поки ми закінчимо(а вже пройшло 3 роки і ще 2 впереді до новосілля)хлопцям треба буде свій простір.
    В результаті хлопці мають кожен свою кімнату, а ми з гардеробної(яка попередньо планувалась) зробили собі кімнату, там реально 2.80на 3м, щей зрізаний кут+дахове єдине вікно. Але вийшло класно. Головне усі світлі кімнати зробити.
    Краще зараз перепланувати ніж жити мріями що доробимся(дав би Бог),бо нема нічого постійнішого ніж тимчасове.
    Між кімната вгорі можна поставити по всій довжині глухе вікно на 80см+світло буде з коридору
    Або ви втікайте в кімнату без вікна
    Я б не залишала однокімнатну квартиру, а робила 2х к
     

    Вкладення:

    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Робитимемо опалення скоро. На днях має прийти спеціаліст,щоб подивитись що до чого, окреслити діапазон робіт і т.д. Роботи почнемо десь з березня. Чоловік каже, що треба йому заплатити за цей візит. Я кажу, що ні. Хто має рацію? Ви платили за отакі попередні візити? Якщо так-то скільки?
     
  5. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Не платили. Майстер зацікавлений у тому, щоб мати такий об'єкт. Хіба би не планували у подальшому користуватись саме його послугами. Просто хочете консультацію отримати.
    Ми так запрошували майстра по кухні. Він перший раз прийшов, підказав де і що вивести (розетки, труби). Коли дійшло до кухні і він нам іі спланував і порахував, нам його ціна не підійшла. Тоді ми й заплатили за попередню консультацію. Але вийшло то не дуже гарно, зі сторони майстра. Він чомусь вирішив що ми просто зобов'язані замовити кухню саме в нього. Коли відмовились, то сказав заплатити за та консультацію 600 грн.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  6. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Я завжди обговорюю з спеціалістом це питання наперед. Прямо питаю скільки коштує консультація якщо не будемо користуватись його послугами. І скільки якщо будемо. Всі нормально це сприймають. Кожен знає чого очікувати і немає незадоволеної сторони.
     
    • Смішно Смішно x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  7. Anzelka

    Anzelka New Member

    Я ніколи не плачу за таке. Майстер має бути зацікавлений у роботі.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

    Ми запитували наперед скільки коштує консультація. Із власного досвіду: приходило 2 кухонщики, у одного ми не замовляли кухню, оскільки ціна не підійшла, у іншого замовили. Жоден не брав оплати за консультацію та схематичну (читайте чорнову) розробку дизайну. Те ж саме із майстрами, приходило кілька бригад, кожен пропонував своє бачення ремонту, але ніхто не брав за це грошей, відразу попереджували, що це безкоштовно.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  9. Vesnyanka

    Vesnyanka Well-Known Member

    Ну, якщо майстер прийшов раз. Схематично намалював і сказав приблизну ціну- то одне.
    А якщо майстер прийшов перший раз. Продумав, де повинні бути розетки і труби. Потім прийшов другий раз, спроектував ту кухню, порахував.. як на мене це вже коштує гроші.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Смішно Смішно x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  10. Nyashka

    Nyashka Well-Known Member

    Просто завжди питаю скільки буде коштувати консультація. Бо у всіх по різному. Двері - безкоштовно, навіть коли ще на етапі монтажу/демонтажу стін треба було подивитися чи зможуть встановити двері в один специфічний пройом. Про замовлення тоді розмова не йшла. Вікна - те саме. Але то через фірми. Приватні майстри самі собі щось придумують. За розсувні двері платили навіть за то, що прийшов поміряти. Ну то теж ми вже знали, що будемо замовляти, бо попередньо узгодили ціну. НМСД, Якщо людина не робить креативну роботу, а тільки розрахунки, щоб дати вам вартість, то ні про яку оплату не може бути й мови. Бо так можно тільки на таких "консультаціях" заробляти))

    по меблям для розрахунків надсилала ескіз з замірами. Вже якщо підходило, то майстер приходив перемірити точні розміри. А вам, @Rodionochka , майстер дизайн кухні (або схему) зробив, за то гроші і взяв - чи я не правильно зрозуміла?

    А взагалі, @Dominika , якщо ви вирішите не заплатити, а майстер думає, що ви мусите заплатити, то він про це скаже))
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  11. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Він нам накидав розміщення шафок, і порахував загальну вартість. Коли ми відмовились, то вимагав оплату, мотивуючи це тим, що все детально прорахував. Але ніяких розрахунків нам не надав. Казав, що надасть після оплати. Але після оплати (скинули на картку), трубку більше не брав))). І таке буває). Ми отримали консультацію де робити розетки (які зараз все рівно трохи не там) і труби виводити. І показав при зустрічі його план розміщення (на папері, який же й забрав). Ну але його ціна була необґрунтовано висока, тому й відмовились.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Vesnyanka

    Vesnyanka Well-Known Member

    Те, що Ви зробили розетки, де хотіли - Ваше право. Але він виїхав і показав. А от те, що того плану не віддав- то вже неплрядно.
     
  13. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Ми не робили розетки, де хотіли. Ми робили там, де він нам вказав, але це виявилось зависоко(. Не знаю, чим ми думали, не знаю навіщо він так високо іх хотів. Плюс розетка під посудомийку зовсім незручна. Ну і він не виізжав, ми привозили-завозили. Час він свій витратив, за який ми й оплатили. Але розійшлись якось не дуже(((.
     
  14. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    Я сама малювала креслення кухні (меблі, техніка, розетки, сантехніка). Коли шукала майстра для вироблення кухні, то вже конкретно або скидала фото креслення або приїжджала на фірму щоб дізнатись скільки приблизно буде коштувати робота. Потім подзвонила на одну фірму, мені ціна відразу підійшла, ми домовились про зустріч, тоді вже майстер приїхав заміряв все до деталей, склав точний проект, дали аванс, зробили кухню і ми розрахувались.
    --- дописи об"єднано, 16 Листопад 2017 ---
    Я би не клеїла фотошпалери. По перше воно дуже швидко надоїдає, по друге не дуже зараз то актуально. Я би повісила б просто якусь класну картину із зображенням вулиць Львова.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

    Дівчатка у кого поклеєні склошпалери? Ми з чоловіком зупинились саме на цьому варіанті, думаємо, що для наших бешкетників це буде найоптимальнішим варіантом. Пописав-замалював)))
     
  16. Moonshadow

    Moonshadow New Member

    Дівчата порадьте нормальну фірму по натяжних стелях. Ми на свою біду замовили натяжні стелі в компанії Гарпун (в Епіцентрі їх стійка). Стелі вже другий тиждень страшно смердять :sad:. Мене від них голова болить і тошнить. На скарги ніхто з Гарпуна не реагує і замінювати не будуть.
    Подавати на них в суд і чекати якогось рішення не хочу, бо то може затягнутися на місяці-роки. А тим часом себе отруювати.
    Якщо у вас недавно ставили і нема запаху - скиньте назву фірми. Дуже треба!!!
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  17. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @Moonshadow не раджу, просто ділюсь досвідом:).Ми також в Епіцентрі брали але яксь інша орґанізація. Плівку брали дорожчу і я задоволена якістю її і роботою також але загалом, сервіс там хр...хромає.Трохи сварилась з ними і ще й двічі їздили монтувати, бо вперше не так врізана була.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Mika

    Mika Active Member

    Це якась слабість в тих фірм. З п'яти стель, які ми замовляли в квартиру, дві були погано заміряні. Стелі не смардять і в договорі є гарантійний термін, але рекомендувати вам нашу фірму не можу.

    Надіслано від мого GT-I9500, використовуючи Tapatalk
     
  19. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Нам робили майстри з фірми Марісоль, яких мені порадила @Gajka
    Контакти кину у відгук.
    Їх роботою дуже задоволена. Спрацювали швидко і якісно.
    Щодо матеріалу - в мене астма, тому ми домовились з кумами, що в день монтажу будемо ночувати в них, бо дуже боялась сильного запаху від стелі.
    Але реально запах був настільки непомітним, що усунувся добрим провітрюванням квартири і ми в перший же день спали вдома.
    Напротивагу, в моєї куми від монтажу стелі минуло вже років 2, і вона досі дає запах, коли приміщення не вентилюється. Ми якось засиділися в них допізна, і вирішили заночувати. Вночі я вставала в туалет, то коли повернулася в кімнату, мало не задихнулася - такий штин стояв. Але не гуми, а несвіжого, затхлого, вологого повітря.
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

    Нам мають монтувати у суботу, ще не раджу, бо рельно не знаю, які будуть, мала алергік, переживаю дуже. Обіцяли, що запах максимум три дні, а я вже думаю. Я б їх і не ставила, але чоловік ну так вже переконує(
     
  21. Сонце

    Сонце Well-Known Member

    Дівчата, розкажіть як з часом ці натяжні стелі поводяться? Їх чистити якось треба?
    Чи в кімнатах теж даєте їх?
    Думала, чи у ванну зручно буде?
    Поділіться, досвідом ))

    Надіслано від мого LG-D410, використовуючи Tapatalk