Хатні клопоти

Ремонт (2)

Posted by Pesyk on 2 Жовтень 2014 відповідей - 2.214
  1. Pesyk

    Pesyk Member

    Ремонт квартири. Матеріали, технології і решта некомерційних питань.
    Застереження:
    Бажаючих поговорити про магазини, конкретних виконавців ремонту, чи інші комерційні стуктури - просю в гілку Реклама :banned:

    Тема для пошуку виконавців ремонтних робіт


    Продовження теми. Початок - тут
    *******************************************************************************************************
    Як варіант гарна порада, але читаю допис нижче, і не знаю чи варто використовувати ту фугу ( Дякую
    Дуже дякую за Вас допис. А де купити ту епоксидну білу фугу , в епіку є?
    Поки не пізно буду віддавати ту білу Сопро. Але дивно, мені і дизайнер її радила, і знайомий, який продає плитку, брати її
     
    Останнє редагування модератором: 9 Грудень 2014
    • Подобається Подобається x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
    • Креативно Креативно x 1
  2. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    залежить, яку підлогу стелитимете і чи рівний отвір під дверну коробку.
    Якщо коробка крива, і треба її приводити до ладу штукатуркою і шпатлівкою, то спочатку двері (без лиштви), потім двері добре замотати клейонкою, а лиштву закріпити в самому кінці, після стін і підлоги.
    Підлога - ламінат - в останню чергу можна, він стелиться легко і практично без бруду.
    Якщо ж плануєте паркет не шліфований і не фарбований, то підлогу в першу чергу (бо робота брудна, на стіни буде летіти багато пилу), потім підлогу доведеться добре застелити перед фарбуванням стін.
     
    Останнє редагування: 26 Вересень 2017
    • Подобається Подобається x 1
  3. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    я почала думати про те, що коли діти вже більші, то вже радості з того великого простору значно менше, бо настане час, коли всі розійдуться по своїх кутах, і вже не буде тих тусовок в кухні великій.
     
  4. TaMaLi

    TaMaLi Active Member

    Дівчата, потрібен ремонт у вітальній.
    Порекомендуйте майстра будь-ласка.
     
  5. rununkulos

    rununkulos Well-Known Member

    І мені порадьте, де почерпнути ідеї щодо дизайну вітальні.
    Плануємо ремонт, майстер хоче картинку, а в мене фантазії - 0( Кімната десь 18кв, дві стіни з вікнами. Буду вдячна, за будь-які поради.

    Надіслано від мого Redmi 4A, використовуючи Tapatalk
     
  6. kewa

    kewa Well-Known Member

    порадьте дизайнера який спроектує кухню і дитячу кімнату
     
  7. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    В інтернеті, де ж іще) inmyroom, houzz, ivd, his. В фб зараз багато львівських молодих дизайнерів показують свої роботи.
    Давайте сюди план і що приблизно хочете, включимо колективний розум.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. rununkulos

    rununkulos Well-Known Member

    та звісно, гуглом користуюсь, але власне, картинки не знаходжу навіть приблизно. Дуже багато зараз ідей, де йде кухня-студіо+вітальня. В мене ж звична кімната.
     
  9. rununkulos

    rununkulos Well-Known Member

    Було б дуже класно. Питання: план, як його зробити культурно? Хіба пробувати просто від руки намалювати.
     
  10. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Намалюйте від руки, але з розмірами. Не 1:1, а просто щоб зрозуміло було, скільки см який відрізок стіни має. І висота приміщення.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  11. rose

    rose Member

    Хто може порекомендувати дизайнера для перепланування і ремонту 2-кімн. квартири у новрбудові, була б дуже вдячна, якщо ще й з власного досвіду!
     
  12. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Дуже шукаю майстра, який покладе, пошліфує покриє маслом підлогу з масиву. Порадьте, бо знаю, що багато дівчат з форуму таке робили недавно.
     
  13. Inglor

    Inglor Well-Known Member

    Дівчата, зорінтуйте будь-ласка, хто знає, на послуги архітектора. Потрібно перепланування будинок. Яка середня ціна за м. кв. За таку послугу? І попрошу телефон перевірено і надійного архітектора в ПП. Буду дуже вдячна.
     
  14. rununkulos

    rununkulos Well-Known Member

    Намагалась намалювати нашої вітальні. Хочу щось світле, з смаком. Обов'язковий мінімум: диван, Тв, стіл і те, що наразі мене заганяє в ступор куди дівати, посуд/книги/різне з величезної стінки.
    Стіни- можливо десь елементи каменю, зовсім не орієнтуюсь що зараз "ходове".
    Підлога-зараз дошка, що буде шукаємо. Двері темні/шоколад.
    Висота стелі 270см.[​IMG]
     
    Останнє редагування: 11 Жовтень 2017
  15. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Майстрів не пораджу, бо своїх би затовкла, якби зараз попалися під руку.
    Хочу лиш застерегти від допущених нами помилок:
    1. Питайте майстрів, як (чим) шліфуватимуть біля стін. Якщо скажуть, що їхня шліф-машина не підійде, і будуть шліфувати болгаркою - женіть таких майстрів поганою мітлою. Жахливий вигляд дерева, подряпаного круговими рухами шліфувального круга болгарки, не сховало навіть три шари масла-воску. І в тих місцях масло лягає зовсім по іншому, ніж там, де відшліфовано машиною, тому рівномірність і насиченість кольору вийшла різна.
    2. Не знаю, чи масиву то стосується, але щодо паркету і дошки - обов"язково давайте спецпідкладку. Звук "гуляючої" підлоги - це непередаваєме відчуття, скажу я Вам. :girl_haha:
    3. Дуже не раджу темну підлогу. В нас венге. Це просто :suicide: Вона виглядає неприбраною через 5 хв після пилососу і вологого прибирання. І це в нас нема діток і домашніх тварин.
     
    • Корисно Корисно x 1
  16. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Фіфті фіфті). Я маю темний ламінат і темну підлогу. Ламінат трішки гірше в тому плані, а підлога -жодних претензій.Колір- під горіх.



    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
    • Інформативно Інформативно x 1
    • Корисно Корисно x 1
  17. jylanda

    jylanda занууууда

    ггггг, згадала нашу дерев’яну підлогу фарбовану в чорний блискучий колір. Ага, от уявіть як вона виглядала 5 хвилин після миття. Ніколи і нікому такого не нараджу!
     
    • Корисно Корисно x 1
  18. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Напевне, єдиний варіант для такого - це робот-пилосос, запрограмований на щоденне прибирання.
     
  19. jylanda

    jylanda занууууда

    Мабуть, але ми не дочекалися і все поміняли. То був просто жах, але виглядало спочатку красиво.
     
  20. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Це я мамі зараз ремонт роблю, вона б з радістю цю підлогу мила хоч кожні 5 хвилин:girl_haha: але я про темну підлогу навіть думки не допускала. Буде натуральна модрина під прозорим маслом. Мені дуже подобається її текстура і відтінок.
    Єдине, замовила дошки різної довжини, тобто буде палубна кладка. Ото сиджу другий день і сумніваюся, чи добре зробила, але вже як буде. Суцільні дошки потрібної довжини треба було чекати і вони на 50 грн за метр дорожчі. Цікаво, який буде результат.
    --- дописи об"єднано, 11 Жовтень 2017 ---
    Але горіх - то таки не венге. Він має трохи відтінків і не такий однорідний. Я вже надивилася, як виглядають меблі кольору венге під легким пилом і прямим сонячним промінням)))
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  21. Funny girl

    Funny girl Well-Known Member

    Купили 1 кім квартиру в новобудові, яка добудовується до Нового року, ремонт треба зробити якнайшвидше, щоб переїхати з ненависного мені чужого житла, де ми зараз живемо. Мене щось розпач бере, бо фантазії нуль, зараз час, щоб все продумати. А там голі стіни будуть, і мінімальний бюджет і меблі, ті що є зараз.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1