Хатні клопоти

Ремонт (2)

Posted by Pesyk on 2 Жовтень 2014 відповідей - 2.214
  1. Pesyk

    Pesyk Member

    Ремонт квартири. Матеріали, технології і решта некомерційних питань.
    Застереження:
    Бажаючих поговорити про магазини, конкретних виконавців ремонту, чи інші комерційні стуктури - просю в гілку Реклама :banned:

    Тема для пошуку виконавців ремонтних робіт


    Продовження теми. Початок - тут
    *******************************************************************************************************
    Як варіант гарна порада, але читаю допис нижче, і не знаю чи варто використовувати ту фугу ( Дякую
    Дуже дякую за Вас допис. А де купити ту епоксидну білу фугу , в епіку є?
    Поки не пізно буду віддавати ту білу Сопро. Але дивно, мені і дизайнер її радила, і знайомий, який продає плитку, брати її
     
    Останнє редагування модератором: 9 Грудень 2014
    • Подобається Подобається x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
    • Креативно Креативно x 1
  2. octavia

    octavia Well-Known Member

    Ми купували в Епіцентрі . Вони називаються піноблоки ось такі Пеноблоки цена за штуку в Николаеве, цена 40,15 грн., купить в Киеве — Prom.ua (ID#5299659). Нам товщина якраз закрила нішу і треба приблизно 3 штуки. Гіпсокартон нам майстри не радили. Я задоволена тим що закрила ніші , стало тепліше в кімнаті. І обов'язково поставте термостати , ні в яке порівняння не йдуть з кранами-регуляторами.
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    А це теж на кожну батарею потрібно ставити? Чим вони корисніші за крани регулятори?

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
  4. octavia

    octavia Well-Known Member

    Так , треба ставити на кожну батарею. Термостати підтримують певну температуру , а не просто перекривають тепло. Себто виставили на певну позначку і така температура буде в кімнаті. Коли вдень сонячно то термостат сам прикручує подачу тепла , є економія і комфорт.
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Raven

    Raven Мама малятка

    В нас загальноквартирний. Блок управління на котлі, а пульт ставите в квартирі де потрібно. Реально економить газ.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Megan

    Megan Well-Known Member

    Отже, був у мене сьогодні майстер, оглядав план робіт. На питання про газоблоки, відповів неоднознозначно. Проблема в тому, що газоблоки мають товщ.10см, а у нас ніша 12,5-13см. Саму батарею вішати на газоблоки небезпечно, оскільки площа і висота велика, відповідно батарея велика і важка, боїться, що газоблок не витримає. Навіть якщо і закривати газоблоками, то потрібно впритул до стіни, щоб просведлити назкрізь і почепити кріплення радіатора все ж на цегляну стіну. Питання, що напхати у тих 2см?
     
  7. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

  8. Raven

    Raven Мама малятка

    є спеціальні хімічні дюбелі, які запросто тримають на газоблоках напхані кухонні шафки, тих 2 см можна і гіпсокартоном докласти і заштукатурити.
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. mokhnatska lesia

    mokhnatska lesia Well-Known Member

    Порадьте що зробити на стінах в коридорі. Хата в селі, тому треба таке щоб дуже не бруднилося і можна було помити. І в кухні треба щось зробити, з плитки буде тільки фартух вздовж однієї стіни, а що зробити на стіні навпроти не знаємо.
     
  10. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    латексна фарба Вам в поміч :girl_flag_of_truce:
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Злата

    Злата Well-Known Member

    На стіни зараз теж дуже стильно класти плитку чи ламінат і вони добре миються і є дуже багато кольорових рішень
    або шпалери, але міцні, що можна мити
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Bublyk

    Bublyk Member

    Потребую поради, може хтось стикався з таким... Закатав майстер стіни в вітальні, три рази закатував, різні валики використовував, а полоси від валика все рівно видно і виглядає все це страшно. Чи то фарба тепер така, чи яка мара. Колись звичайною Снєжкою було помальовано і виглядало супер.
    Фарба "Альпіна Зносостійка", кольорована в Епіцентрі.
    п.с. Стільки грошей потрачено, а вигляд мене зовсім не тішить, хоч сідай і плач...
     
  13. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @Bublyk каліч(сорі) той майстер.

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    А наскільки насичений колір фарби? Колись 16 років тому майстер нам в квартирі робив євроремонт, і всі стіни робив дуже світлі, такі, що лише глянувши на стіну біля самої стелі, можна було розрізнити що стіна дійсно має колір:) і переконував нас що так такимає бути, так дуже гарно і т.д. к
    Коли я наполягла все таки в своїй кімнаті зробити насиченіший бузковий, то він дуже злився, але таки прийшлось зробити по моєму, і тоді я зрозуміла чому:) - на стінах справді були трохи помітні ті полоски від валіка. Тому теж думаю що то частково від майстра залежить, хоча і фарба тут не на останньому місці.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  15. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    Від майстра і від матеріалів, що під фарбою...штуком часом стіни не рівняти під фарбу? В нас така ж фарба Альпіна і все просто ідеально, що на світлих стінах, що на темних. Фарба тут ні при чім
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  16. Bublyk

    Bublyk Member

    Колір насичений, темно-сірий. Полоси видно дуже. На білій стелі теж трошки видно, але я вже змирилася. А стіни - просто жах!!! Я вже ридаю... Ремонт в хаті близько двох місяців йде, причому ми не цілу квартиру робим, тільки частково + живем там же в тому ремонті. Нерви вже закінчуються...
    І шо робити? Замовляти ше відро фарби і шукати другого майстра??? І де гарантія, що не буде та сама фігня...
    --- дописи об"єднано, 25 Серпень 2017 ---
    @Meriroma стіни зроблені добре, старт-фініш, все як має бути. А в вас Альпіна німецька чи дніпропетровська? Бо ми брали нашу, консультант переконував, що вона майже не відрізняється. Хоча майстер казав, що півроку тому робив Альпіною, то вона була набагато густіша. А цю навіть розводити не треба було...
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  17. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

  18. Bublyk

    Bublyk Member

    Якщо густа, то треба розводити
     
  19. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    І одна й друга Альпіна нормальні. Ми мамі брали дорожчу, а собі нашу - я сама валіком коридор й спальню малювала, ніде ніяких розводів, смуг й слідів не видно було...Ну й до речі, ми теж трохи давали води. .п.с. Фарбу купляли десь три місяці тому, тоді й малювали, не думаю, що за цей час якось якість змінилася.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Баян Баян x 1
  20. Bublyk

    Bublyk Member

    @Тетянка я вже навіть не знаю в чому справа.... Вчора знов були в Епіцентрі, консультантів мучили. То вони якось так неоднозначно переглянулись і порадили взяти ще німецьку на пробу. Просто той колір, що ми вибрали, в нашій фарбі робиться на прозорій основі, а в німецькій - на білій. Може, це також впливає на якість покриття. Коротше, в вівторок побачимо...
     
  21. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    спробуйте самі в місці де будуть меблі помалювати.