Хатні клопоти

Ремонт (2)

Posted by Pesyk on 2 Жовтень 2014 відповідей - 2.214
  1. Pesyk

    Pesyk Member

    Ремонт квартири. Матеріали, технології і решта некомерційних питань.
    Застереження:
    Бажаючих поговорити про магазини, конкретних виконавців ремонту, чи інші комерційні стуктури - просю в гілку Реклама :banned:

    Тема для пошуку виконавців ремонтних робіт


    Продовження теми. Початок - тут
    *******************************************************************************************************
    Як варіант гарна порада, але читаю допис нижче, і не знаю чи варто використовувати ту фугу ( Дякую
    Дуже дякую за Вас допис. А де купити ту епоксидну білу фугу , в епіку є?
    Поки не пізно буду віддавати ту білу Сопро. Але дивно, мені і дизайнер її радила, і знайомий, який продає плитку, брати її
     
    Останнє редагування модератором: 9 Грудень 2014
    • Подобається Подобається x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
    • Креативно Креативно x 1
  2. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    нам так вийшло. так, магазинчики-офіси у львові
     
  3. Ulianusia

    Ulianusia Well-Known Member

    Ще пишу в цій темці(бо інша мовчить):потрібно нам збудувати невеличкий садовий будиночок біля хати.Порадьте з чого буде недорого...може хто яких майстрів чи фірму знає.Ми вже весь нет перелопатили-дерево-дорого,мурувати-дорого....підкиньте хтось ідейку....(фундамент вже є)
     
  4. CAMPUS GROUP

    CAMPUS GROUP Well-Known Member

    Може не дуже вдале фото, але така ідея. Також довго думали з чого б то збудувати альтанку недорого.

    В нас була основа із стовпців залитих, далі накрили її палетами(десь 25 грн/шт). Стіни з пофарбованих і шліфованих палет також)
    Дах в нас із металопрофілю(то на 3*3 метри купили листів десь на 2000 грн)
    Тепер я ще й шторки повісила - то мені там затишно дуже.

     

    Вкладення:

    • Подобається Подобається x 3
  5. Ulianusia

    Ulianusia Well-Known Member

    Дякую)))але альтанка в нас запланована як продовження того садового будиночка...
     
  6. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    я не шарю.. а осб плити? ті з яких будують каркасні будинки? чи та сама фанера..
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Ulianusia

    Ulianusia Well-Known Member

    От над цим варто подумати...
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. exmargarytka

    exmargarytka мрійниця зі стажем

    @Ulianusia ,а сендвіч-панелі, з котрих мафи роблять?
     
  9. Ulianusia

    Ulianusia Well-Known Member

    П
    поцікавлюсь
     
  10. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Не знайшла підходящої теми, тому напишу тут: хто в будинку робив піч чи камін і задоволений роботою пічника, поділіться контактами, будь ласка.
     
  11. Ulianusia

    Ulianusia Well-Known Member

    Порахували нам...на 4 тисячі гривень дешевше....))))ми вже знайшли варіант-робитимемо з осб-плит.
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

    Дівчатонька, хтось може порадити майстрів, квартира "сира", шукаю перевырены контакти:girl_flag_of_truce:
     
  13. olichkasp

    olichkasp Member

    А я хочу поділитись з вами, що я у відпусті не скучала, покрасила балкони, полакувала двері міжкімнатні:girl_dance: Впринципі вийшло не дорого що мене і радує.
     
    Останнє редагування: 3 Серпень 2017
    • Подобається Подобається x 2
  14. Megan

    Megan Well-Known Member

    Хто що порадить..
    Маємо такі ніби кишеньки під батареї, плануємо міняти опалення. Чим можна закрити ті кишеньки? Замуровувати цеглою шось не хочеться, цегли багато, довго, + сохнути, і ще штукатурка... як би то все обійти?
     
  15. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    @Megan гіпсокартон?
     
  16. Megan

    Megan Well-Known Member

    Та я розглядаю то як варіант, точніше знаю, що гіпсокартон то дуууже універсальна штука... але як на нього прикріпити нові батареї? І ще одне, він не буде тріскати по кругу?
     
  17. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    Я думала ви нішу просто хочете закрити....
    А опалення майстер робитеме,чи самі? Якщо майстер,то він точно скаже як саме закріпити ті нові батареї...
    Бо сама плита гіпсокартону ,мабуть , не витримає...
    --- дописи об"єднано, 5 Серпень 2017 ---
    Ще можете цеглу ''на ребро''покласти. Так її значно менше піде....
    Але потрібно засверлити в основу металічні дроти,чи цвяхи 80-100-ку....щоб була звязка ,бо інакше може бути тріщина по периметру.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. octavia

    octavia Well-Known Member

    Ми закривали газоблоками легкі, пористі ,великого розміру і батареї на них тримаються . Але все рівно мусить висохнути і треба раз перетягнути гіпсом .
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Megan

    Megan Well-Known Member

    Про таке думала.. але то теж, мурувати, розчини...
    А де брали газоблоки?
     
  20. Raven

    Raven Мама малятка

    Можна батарею кріпити до стіни, а в ніші зробити полички для книжок-забавок.
     
  21. Megan

    Megan Well-Known Member

    Дякую, але в площі дифіциту нема.. власне цікавить варіант найекономніший по часу
    І ніші муровані в пів цегли, там дирочки на вулицю видно(