Хатні клопоти

Ремонт (2)

Posted by Pesyk on 2 Жовтень 2014 відповідей - 2.214
  1. Pesyk

    Pesyk Member

    Ремонт квартири. Матеріали, технології і решта некомерційних питань.
    Застереження:
    Бажаючих поговорити про магазини, конкретних виконавців ремонту, чи інші комерційні стуктури - просю в гілку Реклама :banned:

    Тема для пошуку виконавців ремонтних робіт


    Продовження теми. Початок - тут
    *******************************************************************************************************
    Як варіант гарна порада, але читаю допис нижче, і не знаю чи варто використовувати ту фугу ( Дякую
    Дуже дякую за Вас допис. А де купити ту епоксидну білу фугу , в епіку є?
    Поки не пізно буду віддавати ту білу Сопро. Але дивно, мені і дизайнер її радила, і знайомий, який продає плитку, брати її
     
    Останнє редагування модератором: 9 Грудень 2014
    • Подобається Подобається x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
    • Креативно Креативно x 1
  2. Ulianusia

    Ulianusia Well-Known Member

    Підписуюсь під кожним словом)))Як знайдете щось-дайте знати і мені ))))
     
  3. popelushka

    popelushka Well-Known Member

    ми маємо ламінат в спальні, дуже поспішали доробити ремонт і не було можливості купити дошку/паркет. У всіх інших кімнатах дерево на підлозі...це небо і земля, ламінат холодний, в нас він ще й темний, то пил, наче магнітом притягує, в нас він вже 4 роки, як новий, але будемо найближчим часом міняти на паркет або дошку. Нікому не раджу ліманат.
    @Meriroma чоловіка батьки постійно в ремонтах і останні рази купували паркет по хорошій ціні в районі Погулянки.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    є фірма, ну точніше була 4роки тому, в самому буд. творчості на Погулянці, але нам далеко було везти . ціни там були хороші і їх також нам хтось радив, лиш не памятаю хто..
     
  5. popelushka

    popelushka Well-Known Member

    швидше за все, це там і є. Свекри вже три кімнати цим паркетом виклали, дуже задоволені.
     
  6. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    щойно чоловік дзвонив у ЛісГал, то йому взагалі сказали 2500/м(((
    щодо паркету, то тут ще такий нюанс...сам паркет не є дорогий, можна придбати і за 200-300 грн/м..,але разом з кими комплектуючими, циклюванням, роботою, покриттям, виходить більше 1000/м. Чи я помиляюсь?
     
  7. Raven

    Raven Мама малятка

    власне мені по якості нищення більше ламінат подобається, бо в свекрів паркет-дошка, то там столом-стільцем протягнути, чи мала на машині, то катастрофа. А мій ламінат навіть падаючих молотків не нищиться
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. popelushka

    popelushka Well-Known Member

    от власне, сама паркетна дошка є дуже м'якою, будь-яке падіння на неї, вже залишається слід... Тому, якщо є можливість, дерево або паркет.
     
  9. Raven

    Raven Мама малятка

    кімнати в них буковим паркетом застелені, то туди з машинками зась
     
  10. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Чомусь мені здається, що помиляєтесь). Воно набігає, але вже не аж так. Як знайду зошит, то гляну скільки вийшло у нас.
    Єдине - то таки займає трохи часу і пацьканина. Але я вже казала, що дуже рада, що таки заморочились).
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Підняла свої записи. (Ми закінчили підлогу в квітні цього року).
    Метр самого покриття нам обійшовся в 210 грн, укладання - 145 грн/м.кв, циклювання і шпаклювання шпаринок - 70 грн/м.кв., масло з воском Osmo - 165 грн.м.кв. Натирали підлогу маслом самі.
    Тобто нам квадратний метр дерев"яної підлоги обійшовся приблизно в 580 грн.
    Рекомендації від мене "по свіжих слідах":
    • Економити на шліфувальниках не можна!!! Від шліфувальників сильно залежить кінцевий вигляд підлоги. Найкраще брати цих майстрів виключно по рекомендаціям добрих знайомих (ми теж брали по рекомендації, але вживу їхніх робіт не бачили, і сильно про то пошкодували).
    • Якщо шліфовка підлоги якісна, то натирати маслом можна і власноруч. В нашому випадку під час натирання виявилось, що наші майстри, котрі шліфували підлогу, були криворукі . Підвох в тому, що поки підлога не покрита кольором, різниці практично не видно, тому ми навіть не подумали, що таке може бути.
    • Плануйте свій час так, щоб покрити підлогу максимально швидко після шліфовки. Чим швидше, тим ідеальніше ляже колір. Ми про це не знали, наші горе-майстри нам про це сказали в процесі шліфовки. Ми не мали купленого масла, поки вибирали-тестували-пробували, втратили тиждень часу. Найкраще визначитись з кольором, придбати масло, а тоді починати шліфувальні роботи.
    • Масло-віск (ми брали Осмо) - однозначно варте уваги! результат попри описані вище помилки, перевершив наші очікування. Підлога така кльова, що прямо на ній хочеться лягти і лежати :girl_in_love:, а ще з неї їсти :girl_crazy:, і обнімати і цілувати:))). Для себе, маючи для порівняння лакований паркет в батьків, і покрите маслом дерево в нас, однозначно у всіх майбутніх помешканнях однозначно оберу масло.
    • Вибір масла: не орієнтуйтеся на картинку в інтернеті і на зразки в виставкових залах (на різних породах дерева один і той самий колір виглядає абсолютно по-різному; зразки в магазинах фарбуються автоматикою і не факт, що тією ж консистенцією масла, яке йде на продаж в мас-маркет). В Осмо є пробники - пакетики, орієнтовно по 40 грн за штучку. Їх можна набрати стільки, скільки кольорів душа бажає, і пробувати на обрізках свого паркету. (якщо хочете подивитися, як виглядатиме колір в два шари, то почекайте між нанесеннями кожного шару рекомендованих 12 годин. Ми наносили на зразки один за одним, то колір вийшов, як від одного шару). Єдиний нюанс - всіх кольорів в тестовій упаковці може не бути в наявності, відповідно, кілька днів вилітає. Ми брали масло в Світі паркету на Любінській, пощастило потрапити на дуже обізнану в цій справі жінку-керівника відділу продажів, дуже задоволені обслуговуванням і ціною.
     
    Останнє редагування: 4 Травень 2017
    • Подобається Подобається x 4
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Корисно Корисно x 1
  12. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    @Kroshka Enot , дуже дякую Вам за поради та цифри. Тепер в мене є надія, що і в нас буде паркет, а не ламінат. УРА! Скажіть, а де Ви купували сам паркет і який брали?
    --- дописи об"єднано, 4 Травень 2017 ---
    @Kroshka Enot , дуже дякую Вам за поради та цифри. Тепер в мене є надія, що і в нас буде паркет, а не ламінат. УРА! Скажіть, а де Ви купували сам паркет і який брали?
     
  13. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Ми брали аж з Рівненської області, Вам напевне, так не підійде. Бачу по дописах дівчат вище, що і під Львовом реально знайти таку ціну. Ми в січні шукали - не знайшли. Мабуть погано шукали. Впевнена, у Вас вийде.
    Ми брали таку дошку, не знаю, як вона правильно називається: знизу суцільна дошка потрібної Вам довжини (ми брали на всю ширину кімнати, щоб не заморочуватись з укладкою), зверху - викладено шматками породистого дерева. В нас сосна. Дошка з замками.
    image-0-02-05-d3f339378f7e62c0e13f0ac67d94510261ebcb376fcbb074da68475abc3bf4be-V.jpg
     
    Останнє редагування: 4 Травень 2017
    • Подобається Подобається x 1
  14. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    @Kroshka Enot, Ви все добре описали). Мені вже то трохи призабулось). В нас так само Осмо. Дуже мені та підлога подобається, живе, натуральне дерево. Не можу сказати, що добре захищає від ударів, але у нас два хлопці - весь час чимось гаратають. Ми самі підлогу не покривали, мали хороших майстрів, яких сміливо можу радити. Вони і те масло продають. Возять з Польщі. У нас без кольору, але два види: старт і фініш. Якось так. А от сходинки покривали самі, то відразу видно різницю між роботою професіоналів і нашою). Ті ж майстри і шліфували.
     
  15. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    в нас невелика площа була, тому наважились самі.
    На площу в будинку однозначно треба брати майстрів. Ми замахалися на 25 квадратах, ну і ясно, що натирання спецзасобами вийде рівномірніше, ніж вручну
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. Kasia

    Kasia Well-Known Member

  17. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Sonechcko

    Sonechcko Well-Known Member

    2500 ген/м це звичайний масив паркетної дошки, дубовий? Бо в них ще є з патинуванням, чи як воно там називається, коли вибирають м'яку частину деревини. Чого питаю, бо чоловік десь 2 місяць тому шукав для батьків, то ціна була в районі 1000 чи 1500 вже точно не пам'ятає. Але тоді так і не взяли, а тут такі цифри .
     
  19. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    дівчата, я опрацювала останні 10 стор. теми і всю тему про помилки ремонтів у будинках. Може пропустила, якщо десь є - то відправляйте. Питання в ремонті квартири в новобудові. Тобто все з початку. Хто робив - з чого починали? По ідеї спочатку треба продумати всі дроти-труби, але під це і приблизно вже інтр'єр треба прикинути, а не тупо тикати розетки. Чи берете дизайнерів? (мені власне хочеться взяти когось, щоб чисто шось порадили практичне, але тих красивих картинок інтер'єрів як з журналу мені не дуже і треба).
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. Khaleesi

    Khaleesi Well-Known Member

    Така ж ситуація. Навіть не знаю з чого починати, за що братись.
    Зараз цікавить таке: чи хтось робив дитячу спільно з вітальнею? Бо спочатку я собі планувала спальню - вітальню. Розмістила це все в проекті і якось забагато всього на 18 кв.м. Тепер собі думаю під вікном дитячу, перегородити якимись поличками і поставити невеличкий диван і столик трансформер.
     
  21. Vesnyanka

    Vesnyanka Well-Known Member

    @Retaret, дизайн- проект складається з двох ( чи навіть трьох частин). Інженерна складова, де подаються всі заміри, перепланування ( як є), електрика- труби. Плани стель, схематичний план меблів. В другий- оті " глянцеві картинки". І третя- супровід під час ремонту ( щоб знайти саме ту лампу, що в проекті чи саме такі обої і тд.
    Пропонувала б взяти оту першу складову. В результаті будете знати, що он там має стояти ліжко, тому по обидва боки треба розетки на лампу, підзарядку тел і тд. А он там буде дзеркало у коридорі і хочу з підсвіткою . Тому там теж кабель тре кинути .. і тд.
    Зверніть увагу на такі моменти:
    - дизайнер дизайнером, але і самі добре обдумуйте всі деталі
    - всю проводку до того, як заховаєте сфотографуйте ( захочете прибити картину і будете впевнені, що не попадете цвяхом в проводку)
    Відразу продумайте кабелі на телебачення ( тут продумайте кабельне, супутник) , Інтернет, де треба розетки під це і грамотно проведіть
    - сигналізація- кабелі можна прокласти вже, а самі датчики- по ремонті як надумаєте
    - кабелі на дзвінок вхідний, домофон
    - по можливості можна передбачити стабілізатор напруги на всю квартиру
    - як маєте можливість- перевірте якість стяжки і рівність кутів, на даному етапі ще можна виправити недоліки
    - теж стосується вікон. Якщо вони Вас цілком влаштувають, то часто є необхідність просто перевстановити їх якісно, щоб не дуло нічого
    - чи буде тепла підлога і де, і яка
    - чи є стіни в ребро цегли і чи збираєтеся Ви на них вішати щось тяжке ( телевізор не пошкодить, але антресоль з тарелями може сюрприз зробити)
    - ми в себе маємо невеликий бак для води ( зєднаний в систему, щоб лиш вентилі перекрутити; дуже виручав не раз)
    - шумо- тепло ізоляція ( мінвата на стелі суттєво зменшує шум сусідів зверху, а корок- знизу. Якщо є спільні стіни з сусідами на несучі, то подумайте що у Вас там буде. У вітальні нічого, а от в спальні можна дати мін вату по стіні. Ну і подвійні вхідні двері тепло зберігають)
    - на балконі розетка/ світло і розетки ще подумайте внизу по хаті для прибирання- де буде по кімнатах зручно пилосос включати
    - фільтри на воду ( хоч прості звичайні)
    - у ванні/ туалеті обробка спецзасобами від грибка ( то здається ще до початку укладення плитки )
    --- дописи об"єднано, 12 Травень 2017 ---
    @Khaleesi, я б дитячу окремо робила. Хтось зайшов, в дитячу двері закрив і не видно " творчого безпорядку". А якщо серйозно, то до Вас може хтось зайти, можете з чоловіком захотіти разом фільм подивитися, а дитині уроки вчити чи просто самій побути хочеться.
    А можливо перепланувати, збільшити за рахунок однієї кімнати чи коридору площу і зробити кухню - студію і там передбачити відпочинковий куточок, якийсь можливо диванчик, тевізор більший. А спальня і дитяча хай будуть окремо. Менші, але окремо.
     
    Останнє редагування: 12 Травень 2017
    • Подобається Подобається x 7
    • Корисно Корисно x 1