Хатні клопоти

Ремонт (2)

Posted by Pesyk on 2 Жовтень 2014 відповідей - 2.214
  1. Pesyk

    Pesyk Member

    Ремонт квартири. Матеріали, технології і решта некомерційних питань.
    Застереження:
    Бажаючих поговорити про магазини, конкретних виконавців ремонту, чи інші комерційні стуктури - просю в гілку Реклама :banned:

    Тема для пошуку виконавців ремонтних робіт


    Продовження теми. Початок - тут
    *******************************************************************************************************
    Як варіант гарна порада, але читаю допис нижче, і не знаю чи варто використовувати ту фугу ( Дякую
    Дуже дякую за Вас допис. А де купити ту епоксидну білу фугу , в епіку є?
    Поки не пізно буду віддавати ту білу Сопро. Але дивно, мені і дизайнер її радила, і знайомий, який продає плитку, брати її
     
    Останнє редагування модератором: 9 Грудень 2014
    • Подобається Подобається x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
    • Креативно Креативно x 1
  2. Luchik

    Luchik Well-Known Member

    Я також про цю писала:girl_wink:
    Це я про сушку для рушників, яка у ванні, хоча по ідеї, її вже непотрібно, якщо є велика сушка, але вона також виконує функцію обігріву
     
  3. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    дівчата. порадьте плз майстра плиточника хорошого. можна в пп)
     
  4. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Питання на засипку, може хтось з таким стикався. Робили ми дерев’яні двері пару років тому. І у ванній почав їх їсти, скоріш за все, жук-короїд. Погуглили, купили один препарат, пробуємо знищити, але поки безрезультатно (я чую як він там гризе). Чоловік каже, що то без толку і треба викидати ті двері. Викинути - не купити, сильно напрягатися не треба. Але може все ж щось допоможе? Раптом хтось мені підкаже чим то можна втруїти того жука (бажано ще щоб самим не втруїтися).
     
  5. MilanaSlou

    MilanaSlou миється в бані

    Лаком надо было вскрывать двери.
    Девочки у меня вопрос. Кто у себя дома для декора пускал
    витой провод
    Не опасно сейчас провода пускать снаружи ?
    Просто сейчас это говорят писк моды в интерьере дома
     
    Останнє редагування модератором: 4 Листопад 2020
  6. Provizor

    Provizor Well-Known Member

    Підкажіть щось про вибір фарби для стін.
    А яку фарбу обрали? Бо я побачила в відеоогляді ремонту колір стін, який мені сподобався, дізналась номер та фарбу. Виявилось що це сан марко... а там ціна відповідна. Плюс має бути спеціальна основа під фарбу. Зараз стіни пофарбовані тікурила гармонія. Вигляд гарний, але до миття нестійка фарба. Не знаю, що обирати.
     
  7. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    В мене був той жук в стільниці кухонній. Столяр заливав в ті ходи якусь хімку від них, не допомогло:girl_sad: Але в мене епоксидне покриття, залив все смолою і так питання вирішилось. В санвузлі дерев‘яні стільниці дубові, теж жук жив. Інший столяр теж заливав якийсь засіб спочатку, але не зміг вивести. Колупав деревину вручну, всі ті ходи і механічно діставав:wacko:
    Проблема з тими засобами, що ходів дуже багато і вони вузенькі. Не всюди препарат можна залити. Я сама сиділа і шприцом заливала в ті дірочки, безрезультатно нажаль:girl_sad:
     
    Останнє редагування: 7 Листопад 2020
  8. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    @raspberry о йой, я точно не хочу бачити його (жука). Сподівалася, що там собі і здохне. Виколупувати точно не буду. Дякую, що відгукнулися. Я думала то рідкісна проблема при сучасних методах обробки деревини. Буду пробувати далі травити. Зрештою втрачати нема що.
     
  9. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Власне, якщо деревина сучасна, свіжа, то жука немає ще. А от якщо деревина стара, то, швидше за все, жук там буде. В нас, хоч і робились меблі зараз, але з красивезного старого дуба. От і мали жука бонусом:girl_sad:
    --- дописи об"єднано, 7 Листопад 2020 ---
    Успіхів, головне - заливайте в усі дірочки, навіть найменші. І по самі вінця, щоб аж виливалось. Тоді є шанс, що засіб пробереться максимально далеко. Хоча не факт, що всюди проникне і всіх потруїть:girl_sad:
     
  10. Miusha

    Miusha New Member

    Недавно переїхала в новобудову, ремонт зроблений на 80%
    Зараз, поживши тут кілька місяців, багато чого б змінила,але і багато чим задоволена.
    Мабуть найкраща покупка - це посудомийна машина)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. liliummm

    liliummm New Member

    Ребят, подскажите пожалуйста хороший клининг в Киеве . После ремонта нужно привести все в порядок. Я уже так устала, думаю, проще заплатить чем разгребать.
     
    Останнє редагування модератором: 12 Листопад 2020
    • Тупо! Тупо! x 1
  12. Олюнька

    Олюнька Well-Known Member

    Дівчата, цікавлять відгуки про панорамні вікна (в кого вони служать вже не один рік).
    Як воно на практиці - чи може не задувати через такі великі вікна?
    Чи має хтось панорамні вікна більше, ніж у одній стіні? (не шкодуєте про це?)
     
  13. marianast

    marianast Well-Known Member

    @Олюнька два роки то не один рік?)))
    Через хороші вікна не задуває абсолютно. Всі дивуються, чому біля вікна не тягне.
    Не шкодую, навпаки тепер в приміщеннях з стандартними вікнами не відразу розумію, що не так) всюди їх бракує.
    Мінус - миття.
    Власними силами важко і довго, в моєму випадку ще й високо і страшно.
    Чужими силами дорого. Забруднюються швидко.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  14. Олюнька

    Олюнька Well-Known Member

    Дуже дякую за відповідь!
    Два роки - то вже щось :)

    Конденсату немає?
    Попрошу, якщо можна (в приват) написати, про виробника вікон,...
    Щодо миття - як часто є потреба?
     
  15. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    В нас вікон багато і в кухні та спальні вони велетенські. Правда, ми лише 5 місяців тут живемо (не рік :girl_wink:).
    Конденсат був лише один раз восени.
    Щоб дути, не дує, але дуже «свистять» вікна, чисто як вовки виють.
    Правильно пише @marianast що мити вікна проблематично. В нас ще й до всього на нижній частині панорамних вікон поставлені горизонтальні ґрати, і жодна швабра туди не пролізе. Оце найбільший мінус (мінусище).
    Але зараз я вже не уявляю як ми жили раніше з мацюпуньким вікном на старій квартирі.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  16. marianast

    marianast Well-Known Member

    Маю ще ремонтні фото, там добре видно. Перші два фото- це одна стінка, з кухні переходить в балкон.
    Третє - такий тип вікон в кімнатах.
    Мити бажано хоч раз в місяць, ну але то залежить від ваших переконань)
    Я вмію змиритися з дощовим набризгом і мию рідше.
    Повне миття вікон виходить 4-5000 грн.
    Маю надію, що ОСББ придумає якесь миття оптом з зовнішньої сторони.
    Вікна рехау, 5 камер. Конденсат був раз чи два на балконі
    44A4CE0A-D57D-42C6-9318-97D9BFE6DFA8.jpeg
    E272BBB3-3839-46B4-BF20-384A6D9EAD25.jpeg 2D0A9D8A-7535-495C-9678-4A7CB99AD7CF.jpeg
     
    • Подобається Подобається x 5
    • Інформативно Інформативно x 1