Хатні клопоти

Ремонт (2)

Posted by Pesyk on 2 Жовтень 2014 відповідей - 2.214
  1. Pesyk

    Pesyk Member

    Ремонт квартири. Матеріали, технології і решта некомерційних питань.
    Застереження:
    Бажаючих поговорити про магазини, конкретних виконавців ремонту, чи інші комерційні стуктури - просю в гілку Реклама :banned:

    Тема для пошуку виконавців ремонтних робіт


    Продовження теми. Початок - тут
    *******************************************************************************************************
    Як варіант гарна порада, але читаю допис нижче, і не знаю чи варто використовувати ту фугу ( Дякую
    Дуже дякую за Вас допис. А де купити ту епоксидну білу фугу , в епіку є?
    Поки не пізно буду віддавати ту білу Сопро. Але дивно, мені і дизайнер її радила, і знайомий, який продає плитку, брати її
     
    Останнє редагування модератором: 9 Грудень 2014
    • Подобається Подобається x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
    • Креативно Креативно x 1
  2. Lemeshchuk

    Lemeshchuk Well-Known Member

    @Тетянка ви брали готові кольори чи вам колорували у відповідний тон?
    @HOPIC дякую за таку розгорнуту думку, я насправді сама незнаю чого хочу, точно не щось темне чи яскраве, може тому що ремонт своїми силами триває вже майже 2 роки і я настільки хочу його завершити що здається погодилась би на будь що. Так я трохи естет, але я люблю мінімалізм і простоту, чоловіку то взагалі все одно в якому ремонті жити, він каже що може жити і без нього, нажаль зараз все впирається в фінансову сторону(. Пінтерест то програма якась, її треба скачувати?
     
  3. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    колорували згідно вибраного тону з розкладки. Там ціна дуже залежить від кольору, але все одно це не є дуже дорожче, ніж Ви купите банку барвника й самі будете бавитися з кольором. Ну й плюс - Ви завжди зможете дозамовити при потребі саме той тон. На нашій першій квартирі, де ми робили ремонт своїми силами, то просто купляли білу фарб, барвник, й у відрі вже потрошки доливали й калатали. Я все думала, що в колорувальній машині - то капець як дорого, й краще/вигідніше самому собі накалатати. Але по перше, самому важко зробити складний й гарний відтінок, про який пише @HOPIC , там в основному базові відтінки, а по-друге - як бракне фарби - не вгадаєш ще раз такий самий тон.
    то сайт )))

    я ще ідеї ремонті в інстаграмі шукала - майже 2 роки збирала ідеї-картинки, поки будинок будувався.
    Ну й ще таке - я б коли вагалася між 2 тонами - то обирала б однозначно світліший.
    п.. але фарбу (виробника) вибирайте ретельно - оті дорожчі фарби вживу на стіні не до порівняння з дешевшою. Вони миючі, мають чудовий вид й текстуру
     
    • Корисно Корисно x 1
  4. Lemeshchuk

    Lemeshchuk Well-Known Member

    @Тетянка тонувати самі точно не будемо, я просто думала про готові кольори які продають, але то треба піти принаймі на це все глянути, а я майже безвилазна з малечею(. Підкажіть де ви колорували фарбу?
    --- дописи об"єднано, 23 Травень 2020 ---
    А ще наступне питання про коридор, просто пофарбувати чи щось краще придумати? Бо ж він буде шургатись найбільше :wacko:
     
  5. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    У нас в дитячій так, завжди сонячно і позитивно при будь-якій погоді завдяки кольору стін) свекруха казала, що колір такий сонячний, що й світла не треба)
    Зараз шукаю новий колір в кухню, може хтось щось порадить...кухонні меблі салатового кольору з сірим, сонячна сторона
     
  6. vilna

    vilna Member

    Чи користувався хтось такою сушаркою?
     

    Вкладення:

  7. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    та всюди є ті колорувальні машини - в епіцентрі, новій лінії, на садовій 25 є також вибір й фарб, й колорування зразу.
    то вже як собі придумаєте. Зараз дуже модно дерев.рейками декорувати, різного плану панелями. В нас просто миюча фарба, сусіди робили венеціанську штукатурку, але то на любителя
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. vilna

    vilna Member

    Ми колорували в Епіцентрі, нам продавці порадили фарбу Element 3 (тоді ще й знижка була). Після того ще добирала 2-3 рази в різній кількості. Колорування 3-х літрового відерка обходитися в 3-4 гривні, (в нас дуже світлі стіни). Одну стіну в дитячій колорували самі, Dufa фарба + барвник ( ціна барвника біля 45 грн).

    Але якщо у вас велика площа, і точну кількість фарби не знаєте, краще хай машина колорує, бо потім можете не вгадати.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Отже, купили ми сьогодні плитку на підлогу на балконах і на сходи. І дорогою додому до мене дійшло, що нічого не купили на підсхрдинки. Маю ідейку. Хочу якісь цікаві штуки туди. Не хочу просто плитку. Оскільки сходинки матимусь суцільну плиту, а туди кавалками прийдеться(. Куди йти за такою цікавою плиткою? Може хтось бачив? А ще якби морозостійка, та ще й маленького формату, то взагалі бомба була б)?
    --- дописи об"єднано, 25 Травень 2020 ---
    059A4487-D6EA-4960-BDE3-31BF9250543D.png EE9A8B36-4178-4F2B-94B9-F3EF72B09F63.png
     
  10. Raven

    Raven Мама малятка

    @Rodionochka, в керамамаркеті був варіант подешевше,в леокераміці дорога іспанська,але то ше до карантину було
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  11. Lysenia

    Lysenia Well-Known Member

    У нас така була, не знаю, правда, чи тієї ж фірми чи іншої. У нас виявилися досить тонкі шнурки. Постелі і мокрих джинсів не витримували.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    я в агроматі бачила. п.с. саме таким чином наші куми собі виклали - класно дивиться!
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  13. podolyanochka

    podolyanochka Well-Known Member

    @Rodionochka сходинки в приміщенні чи на вулиці? Якщо в приміщенні впало мені в око таке: Наклейки на кафель "Керамика голубая"
    Може так бюджетніше буде?
    Майємо вдома їх наклейки понад 5 років - вони чудової якості. Одна із них на вікні у ванній - де постійно конденсує вода і діти ляпають при купанні.
    А ще гляньте на Opoczno колекція Black & White. Це повнопорматна плитка, яка має багато різних візерунків за адекватною ціною.
     
    Останнє редагування: 26 Травень 2020
    • Інформативно Інформативно x 2
  14. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    На вулиці. Думаю, що тут наклейки не підійдуть. Але дякую за інформацію, думаю, що вона стане мені у нагоді).
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    Родіоночка. плитка з печворком зараз є в майже кожного виробника..
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  16. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Ну що ж, плитку на підсходинки купила. Правда, не печворк, а якісь незрозумілі полоси). Чекаємо майстра. Але мені в голову прийшла ще одна ідейка). При вході, якраз біля тих сходів є стовб. Квадратний, поштукатурений. І вирішила я його помалювати як ті підсходинки. Треба сіру фарбу, і ще декілька з таким плюс мінус відтінком. Хтось малював сам зовнішні стіни? Не хочу ідеально вигладженого стовпа. Фундамент у нас типу бетон, сходи і плитка на ґанку теж типу бетону. І стовп теж хочу бетоннний, але трохи цікавіший, смугастий. Пробувати? Чи кинути того ровера? Скажіть щось
     
  17. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Як є натхнення і невеликі витрати на фарбу - творіть! Принаймі завжди можна перемалювати в сірий колір під бетону, якщо результат не задовольнить чи дизайн з часом набридне.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    я б теж пробувала й творила ), все можна переробити, як не сподобається результат.
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    пробуйте) буде не як в усіх. творчо і оригінально.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  20. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Як вийде не гарно, завжди можна перемалювати. Але наскільки буде круто якщо вийде задумане! Тому однозначно пробувати!
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  21. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    В мене завжди одна проблемка), зо задумка класна, а от виконання кульгає). Дуже сподіваюсь, що таки вийде втілити в життя. Дяк, дівчата, за підтримку!