Хатні клопоти

Ремонт (2)

Posted by Pesyk on 2 Жовтень 2014 відповідей - 2.214
  1. Pesyk

    Pesyk Member

    Ремонт квартири. Матеріали, технології і решта некомерційних питань.
    Застереження:
    Бажаючих поговорити про магазини, конкретних виконавців ремонту, чи інші комерційні стуктури - просю в гілку Реклама :banned:

    Тема для пошуку виконавців ремонтних робіт


    Продовження теми. Початок - тут
    *******************************************************************************************************
    Як варіант гарна порада, але читаю допис нижче, і не знаю чи варто використовувати ту фугу ( Дякую
    Дуже дякую за Вас допис. А де купити ту епоксидну білу фугу , в епіку є?
    Поки не пізно буду віддавати ту білу Сопро. Але дивно, мені і дизайнер її радила, і знайомий, який продає плитку, брати її
     
    Останнє редагування модератором: 9 Грудень 2014
    • Подобається Подобається x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
    • Креативно Креативно x 1
  2. vilna

    vilna Member

    Трохи не по темі, але не знаю, куди писати
    У нас великі панорамні вікна, і немає балкону, лише засклена лоджія. Чи є якісь сушки для одягу, щоб можна було прикріпити до вікна (10 поверх, до стін дотягнутися важко)?
     
  3. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Ситуація така сама, тому ми плануємо для сушіння одягу купити сушильну машину (поставимо зверху над пралкою у ванні на спец залитий «стіл», щоб не одне на одному).
     
  4. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    А до стелі? Щось такого плану:
    [​IMG]
    Або сушильну машину купити. Я недавно купила - дуже задоволена. Година-дві і все сухе. Особливо актуально взимку, коли речі дуже довго сохнуть.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  5. vilna

    vilna Member

    До стелі не вдається, у нас натяжні. Думала пралку-сушку, 2в1, але мене відмовили, а на окрему сушку місця немає (((
     
  6. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

    @vilna, у мене така ж ситуація як і у вас. Ми відразу купили сушильну машину, у нас вона кріпиться зверху на пралці. Це дуже бомбезна річ у квартирі.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    зараз працюємо з дизайнером на проектом, ремонт певно почнемо в другій половині червня. Дуже потребую ваших відгуків.
    Хто робив реставрацію паркету? Кого наймали, скільки вам це коштувало за м.кв., чи задоволені роботою?
    Будемо залишати старі чугунні батареї. Буду рада контактам майстрів які зможуть прочистити їх зсередини від накипу, та зовні від старої фарби, відполірувати та пофарбувати.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. podolyanochka

    podolyanochka Well-Known Member

    Ми теж залишили. Хороші майстри не радять того робити. Купити нові чавунні з пласкими ребрами. Вони ефективніші - більше тепла віддають. Ми з фінансових міркувань промивали, фарбували і ставили назад. Не впевнена чи вартувало. Робили то майстри з котельні біля будинку. Ніби непогано, але просити треба було довго...ну і чужі чоловіки - взуті в квартирі з 45 розміром ноги...ще й курять в процесі роботи... Може то тільки я до такого вразлива: )
    Паркет здерли і робили нову підлогу від стяжки.
     
  9. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    в нас будинок досить теплий (тепло навіть коли вже осіння прохолода, а батареї ще не гріють), і зимою батареї і так смалять, що ходимо в майках і шортах. Тому з фінансових міркувань і хочемо не заміняти батареї. Нові чугунні теж в копійку влетять
     
  10. podolyanochka

    podolyanochka Well-Known Member

    В нас теж тепло...принаймні, мені з дітьми. Чоловік вічно в зимових шкарпетках )))) але все так не буде - поставили на будинок автономний тепловий пункт - вже не жарко. А той процес з батареями - ні, ПРОЦЕС. Демонтувати- важкезне винести з 5 поверху без ліфта- промити під величезним тиском- принести назад - зібрати - прикріпити на стіну (позаду батареї не забути екран) погрунтувати й пофарбувати. То було все нелегко.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  11. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    зазвичай відмовляють ті, хто сам таке не юзав, лиш чув з чужих слів ))).
    В мене 2 в 1, мені все ок.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Треба добре дивитись на той старий паркет. Чи він того вартує. В брата була схожа ситуація. Замінив у вітальні та коридорі, у решта кімнатах залишив старий. Каже, що страшенно його дратує той старий. Хоча до реставрації він виглядав ніби ок. Плюс було з чого поробити заміни, бо багато викидалось. Ну і та щаміна і реставрація теж не дешеві процеси. Я б реставрувала, якби то був витвір мистецтва). Інакше б не бавилась. Ми свого часу теж клали паркет. Бюджет був дуже обмежений. Ламінат не хотіли. І таки заморочились паркетом. Купили ясеневий, але якогось здається 2 сорту. Виглядає супер. Ми ним дуже задоволені.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  13. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    там паркет в хорошому стані.
    Взагалі, в нас типова однокімнатка в старій 5ти-поверхівці. Плануємо більше житло в майбутньому, але хочеться жити в нормальних умовах вже. Тобто ми в тій квартирі будемо жити найближчі 5 років. Нам влетять в копієчку демонтажні роботи, сантехніка, кухня, електрика. Тому й хочемо зекономити на батареях і паркеті. Ніяких модних штукатурок - просте гладкі білі стіни, хіба якась зносостійка в коридорі. Балкон будемо переробляти через рік або й два після ремонту - тоді будемо заміняти віконно-дверну конструкцію. Бо там копійку тратиш на то, там на інше, і як результат кошторис огого.
     
  14. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Тоді навіщо реставрація? Поциклюйте, покрийте лаком чи маслом. І все. Ті, що нам це робили, було хороші.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  15. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    ну, пошліфувати його треба.
    Дайте пліз контакти ваших хороших)
     
  16. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Дівчата, порадьте будь ласка майстрів, які роблять таке.
    2ff6346461539263e2c5a6dd7a22bda4.jpg 77a0281c5a7da38e6c752f5dfb83e7d1.jpg
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. Lemeshchuk

    Lemeshchuk Well-Known Member

    Дівчата потребую поради щодо фарбування стін, цікавить які кольори/поєднання кольорів зараз роблять щоб без всяких заморочок, чи фарбують двома кольорами (протилежні стіни в один колір) і як обрати фарбу по критеріях ціна/якість
    Пи.си. фарбувати будемо самі.
     
  18. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    з бюджетних, але нормальних по густині/нанесенню - колорит легенда або династія, з дорожчих - садолін або капарол класні.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  19. Lemeshchuk

    Lemeshchuk Well-Known Member

    В вас стіни фарбовані? Як обирали колірну гаму?
     
  20. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    так)))). Ой довго...Й важко...Майстри тричі перемальовували стіну, бо мені колір/відтінок не подобався...Я купу фарби перевела. З власного досвіду - навіть якщо на зразку Вам колір наче подобається, краще замалювати малий клаптик, як він висохне - дивитися. Мені попередні 2 варіанти то затемні були, то підтон не той був. п.с. ми вибирали серед розколірки тіккуріли -
     
    • Подобається Подобається x 1
  21. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    @Lemeshchuk
    На кухню нам обирав дизайнер, я лишень його довела до сказу підтвердити, що має бути ок. Колір- хамелеон, ні то сірий, ні то бежевий, ні то білий.... виглядає ок зі всім і при штучному освітленні і при похмурій погоді ( я попереджала, що сталево-синій колір наганяє на мене депресію, і його нема в підтоні) .

    В кімнату я вибирала один колір - колір жовтого курчатка. Всі шарахалися перші рази, ( всі очікували шпалери темні або якісь контрасти, щоб по-богатому і модному) але хто не просинався зранку казали, що в кімнаті сонячно завжди.

    Я рекомендую знати , які у вас будуть основні кольори у кімнаті. Бо фарба грає вигляд фону, і чи ви хочете драму чи ви хочете пастелі... чи меблі будуть першою скрипкою чи стіни...якого кольору буде підлога..

    Наприклад, у нас з жовтим курчатком комбінується білий колір і дерево. Все. А на кухні - пояскравіше - яскрава оливка, білий, сірий, дерево.

    А, і враховуйте теж, що якщо ви любите принти і фактури ( навісні стелі, ліпнини всілякі, подушки в 100- 500 рюшок, китиці, картини на стінах) то стіни краще робити однотон і спокійні, бо на голову буде тиснути.

    Пошукайте собі картинки по кольорах в пінтересті і подивіться, чи вам подобається поєднання. І купіть по пів л готової фарби, якщо вам така сподобалася, і помазюкайте біля вікна і в найтемнішому кутку - це теж допоможе.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Інформативно Інформативно x 2