Хатні клопоти

Ремонт (2)

Posted by Pesyk on 2 Жовтень 2014 відповідей - 2.214
  1. Pesyk

    Pesyk Member

    Ремонт квартири. Матеріали, технології і решта некомерційних питань.
    Застереження:
    Бажаючих поговорити про магазини, конкретних виконавців ремонту, чи інші комерційні стуктури - просю в гілку Реклама :banned:

    Тема для пошуку виконавців ремонтних робіт


    Продовження теми. Початок - тут
    *******************************************************************************************************
    Як варіант гарна порада, але читаю допис нижче, і не знаю чи варто використовувати ту фугу ( Дякую
    Дуже дякую за Вас допис. А де купити ту епоксидну білу фугу , в епіку є?
    Поки не пізно буду віддавати ту білу Сопро. Але дивно, мені і дизайнер її радила, і знайомий, який продає плитку, брати її
     
    Останнє редагування модератором: 9 Грудень 2014
    • Подобається Подобається x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
    • Креативно Креативно x 1
  2. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    Як на мене - то може і дешевше, але скільки ж часу то з’їсть !! Ну і я незнаю скільки вам її треба , зазвичай для квартири не так вже і багато. Скільки там та економія складе в абсолютному вимірі - якусь тисячу може, а клопоту ?


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  3. Lysenia

    Lysenia Well-Known Member

    Та от і я до того схиляюся.

    І в продовження теми. Хтось купував плитку через інтернет?
     
  4. podolyanochka

    podolyanochka Well-Known Member

    Ми купували, але склад є у Львові. Один раз була доставка, інший - самовивіз. Ніяких додаткових клопотів.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    а який магазин?
     
  6. podolyanochka

    podolyanochka Well-Known Member

    Інтернет-магазин "KeramaSvit"
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. amaretto

    amaretto як сказала Тося: "месний повар"

    Дівчата поки маю можливість напишу!
    Нікому не рекомендую замовляти щось в інтернет магазині Епіцентр. юа
    Ми свою тумбу чекали майже місяць після оплати.
    Мали страшні коломийки з ними. Повірте,не варто! Навіть якщо дуже хороша ціна коли ви замовляєте
     
  8. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Я часом замовляю, все нормально, але обираю оплату при отриманні.
     
  9. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    я багато замовляю в Епіцентрі з доставкою і самовивозом, найкраще всі деталі обговорити з оператором при замовленні
    Я замовляла матрац, в наявності був на Городоцькій, я замовила доставку з післясплатою, то його привезли аж з Одеси десь до 2х тижнів, точно не пригадую.
    І дуже багато замовляла дрібного на різних акціях, все було ок.
    Можливо вашої тумбочки не було в наявності, там в розділі меблів зазвичай зазначають, що виготовлення 10 днів, а поки передали замовлення, поки доставили, то можливо і виходить місяць
     
  10. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    і ще один лайфхак з епіцентром, щоб не стояти в кілометрових чергах на касі, я робила замовлення онлайн з самовивозом. Якщо товар є в наявності, то десь за годину він вже готовий до видачі, підходите за окрему стійку і без черги забираєте
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
    • Корисно Корисно x 1
  11. CAMPUS GROUP

    CAMPUS GROUP Well-Known Member

    Я вже багато років працюю з меблями, і доставками. Повірте. Якщо нема в наявності - це завжди лотерея, яка від багатьох факторів залежить.
    Щодо Епіцентру, побачила я там минулого року стіл, якого ніхто з постачальників моїх не міг запропонувати за такою ціною як Епіцентр.
    Так от, була я там 28 листопада 2018 р, а вже 1 грудня стіл подорожчав на більше як 500 грн(а це понад 20% від його вартості)
    Я людина, яка знає про такі "акції" від постачальників, перед НР. Вирішила перечекати високий сезон, бо мені не горіло, поки ціну знизять. Чекала майже рік(на жаль ціна тільки росла на пару грн), а потім таки замовила інший столик, в себе на роботі. Як "найудачливіша" людина - столик і стільці я отримала різних кольорів. Тому довелось його повернути. І саме в той тиждень, прилітає мені смс про супер акції в епіцентрі(по яких мій стіл - який так сподобався з першого разу - дешевшим майже на 1000 грн). Дзвоню до них, кажуть на касі ця знижка падає Вам на якісь бонуси. Але якщо замовляєте через сайт, то оплата з реальною знижкою. Бігом замовила на сайті, але самовивозом, в магазині, де столів щось 5 рахувалось в наявності, на Городоцькій. Приїхала, оглянула перший(мама знайшла потертості), привезли другий МДФ залип в одному місці і надколовся, короче третій вже був ідеальний. А так як моніторила ціну майже рік - то купила з реальною знижкою. Тому, якщо підходити до покупок з холодним розумом, а не покладатись на рекомендації консультантів, то я за їх сайт. А якщо ще є в наявності, то точно добрий варіант.
    Інше питання, що ціни в них часто вищі - тому варто ловити знижки;) як от я зробила.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Інформативно Інформативно x 2
  12. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    дівчата керамограніт і плитка церзаніт і інтеркерама- однакові по якості? чи інтеркерама все таки краще? в кого є глазу рований кераморграніт. що за звір?
     
    Останнє редагування: 5 Березень 2020
  13. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    керамограніт в будь-якому випадку, незалежно від фірми, буде важчий й міцніший.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    а в догляді?
     
  15. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    є різні, напевно, але візуально мало чим відрізняється плитка від керамограніту.
    В мене на підлозі бюджетний керамограніт церсаніт, рельєфна структура, колір під дерево, нічого на ньому не видно, миється добре, не маю до нього претензій
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    а який в вас?
     
  17. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    я точно не знаю, бо то чоловік купляв, по фотографіях схожа на cersanit sandwood
    перше фото моє, друге з інтернету[​IMG][​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Ми купили на підлогу в кухні Інтеркераму, другий колір зверху.

    Чоловік ще й вбухав білу затирку до неї. Ну і тепер ті всі шви дуже брудняться, плюс сама плитка така трохи пориста ніби, теж брудниться. Я вже казала, що сама позамальовую ті шви натемно...У когось було таке? Що робили?
     
  19. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    Хто користувався послугами компанії Капітель (офіс на Пулюя), робив в них дизайн чи брав ремонтні послуги? Чи задоволені ви результатами? Були якісь нюанси в роботі з ними?
     
  20. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Важко сказати - мені то все однакове майже, то швидше від кольору й структури, мабуть, залежить. Маю керамограніт під дерево, матовий шершавий, майже білий глянцевий, білий матовий, білий під дерево матовий :connie_pull-pigtail, то якоїсь особливої різниці в догляді не бачу. Лишень в душ тепер б не брала той білий матовий під дерево , бо так само фуга там біла - мушу шурувати.
     
    • Подобається Подобається x 1
  21. Raven

    Raven Мама малятка

    @Dominika, в мене така, фуга темно-коричнева. Щоб дуже бруднилася, не скажу, але пароочисником за три роки користування я б помила, особливо біля варочної поверхні