Хатні клопоти

Ремонт (2)

Posted by Pesyk on 2 Жовтень 2014 відповідей - 2.214
  1. Pesyk

    Pesyk Member

    Ремонт квартири. Матеріали, технології і решта некомерційних питань.
    Застереження:
    Бажаючих поговорити про магазини, конкретних виконавців ремонту, чи інші комерційні стуктури - просю в гілку Реклама :banned:

    Тема для пошуку виконавців ремонтних робіт


    Продовження теми. Початок - тут
    *******************************************************************************************************
    Як варіант гарна порада, але читаю допис нижче, і не знаю чи варто використовувати ту фугу ( Дякую
    Дуже дякую за Вас допис. А де купити ту епоксидну білу фугу , в епіку є?
    Поки не пізно буду віддавати ту білу Сопро. Але дивно, мені і дизайнер її радила, і знайомий, який продає плитку, брати її
     
    Останнє редагування модератором: 9 Грудень 2014
    • Подобається Подобається x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
    • Креативно Креативно x 1
  2. Andriykobileckiy

    Andriykobileckiy New Member

    --- дописи об"єднано, 24 Грудень 2019 ---
    Приблизно 80000грн. Можу порекомендувати людей. Я бачив їхні роботи, гарно роблять, нещодавно зробили моєму брату... пишіть, допоможу. Ціна коливається, залежно що конкретно ви хочите
     
  3. Kshusia

    Kshusia Well-Known Member

    Дівчата, назріло таке питання, знайшли майстрів, ремонт під ключ, з буд матеріалами 150-180$ м.кв., це без оздоблюваних матер.
    Таке питання, це норм ціна? Чи дорого/дешево?
     
  4. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    нам вийшло трохи дешевше, але я би брала, якщо врахувати нервотрьопку з усіма процесами
     
  5. Kshusia

    Kshusia Well-Known Member

    скільки, якщо не секрет, ви таож брали майстів, чи самі...Чому нервотьопка))
     
  6. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    майстри робили, але не "під ключ", всі матеріали чоловік купував сам, щось не підійшло - їхав міняти, бракло - докупляв

    на кожен етап брали іншого майстра, а це знову ж таки, пошуки/домовляння/чекання

    і перший майстер нахалтурив з плиткою, знову шукали іншого, все переробляли

    Тобто, якщо ще додати гроші на бензин, час ("під ключ" до 3 міс роблять, а ми 9) і нерви, то не дуже дорожче вийде
    нам десь так і вийшло 150дол, але вже з оздоблювальними матеріалами, бюджетними
    а, ще важливо, в нас новобудова без нічого - чорнова підлога і штукатурка

    В той час, коли ми починали ремонт, чоловік сказав, що він за такі гроші ("ремонт під ключ") все сам зробить разом з меблями, а в кінці погодився, що краще б заплатив і ясно, що ми не вклались в ті гроші разом з меблями)))
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  7. Kshusia

    Kshusia Well-Known Member

    Все ж таки шукаю ще майстрів щоб зробити ремонт «під ключ»
    Дівчата, можливо хтось має контакти перевірених, напишіть в приват, буду дуже вдячна)
     
  8. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    Я вже тут радила колись фірму, яка робила нам ремонт в квартирі в новобудові. Гаращак Інженерінг груп.
    В них то виглядає так, що ви спершу сідаєте з проектантом і схематично промальовуєте все-все: електрику, опалення, де які меблі. По всіх питаннях вони самі радять шо і куди. Візуалізації класично дизайнерські вони не роблять, тому розробка цього проекту відносно не дорога, але потім нема такого, що десь розетку забули дати, а десь шось не влазить.
    І далі можна їхніми майстрами робити всі роботи. Після розробки того проекту вони скидають повний кошторис всіх робіт , які у вас мають бути зроблені.
    Загалом плюси наймання такої фірми в тому, що
    - всі матеріали вони купують самі, тобто ви не возитеся по буд маркетах , шей беруть то з добрячою знижкою
    - кожен наступний етап роботи пильнує ваш проектант , він знає коли якому майстру час заходити і є ще окремий прораб , який їх пильнує, вам не треба вишукувати кожного майстра і ставати до нього на чергу
    - комплексна розробка всього, не треба окремо кликати то електрика то сантехніка і потім зводити докупи хто що нарадив
    - самі вивозять сміття, бо в процесі набирається багато специфічних матеріалів, які в прості урни викинути неможна , треба замовляти спецмашини і вивозити то окремо . За це теж окрема плата
    - самі собі вибираєте всі кольори-фактури-плитку. Ваш проектант-дизайнер без додаткової плати може їхати з вами в магазин і допомогти вибрати все щоб пасувало.
    З мінусів :
    - наші майстри і в Африці наші майстри . Мені сусідка сказала, що бачила п’яного майстра в нас. Я довго думала чи стукачити, але потім вирішила, що за свої гроші то нормально. Подзвонила директору. Він то все вияснив, признав що таки їхня людина, не віднєкувався і нічо не намагався приховати. Вони таке стараються пильнувати, але всіх видно не впильнуєш. Зараз на скільки я знаю він в них вже не працює.

    Вони співпрацюють з багатьма фірмами і на все мають знижки. Також мають своє виробництво меблів.
    Скажу лише, що затягнули нам трохи з маляркою, може тому шо то було літо, може люди теж брали відпустки, незнаю. Криво залили стяжку, незнаю правда на скільки , але ми клали масив і воно вимагало ідеальної стяжки. Вони то потім самі рівняли. Мабуть не замовила би більше двері там де вони радять, затягують строки. Всі меблі ми замовили на їх виробництві і теж нам дуже затягнули з тим, я багато сварилася і врешті вибила суттєву знижку за прострочку (ще робот-пилосос вийшов). Дуже задоволена шторами, тобто жінкою з якою вони працюють, дуже гарно все мені підібрала.



    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  9. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    Чоловіка співробітники не рекомендують Гаращака.. Не питайте чому. деталей не знаю..
     
  10. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    А з яких причин не знаєте?
    Цікаво просто


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  11. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    я так думаю що от через такі нюанси як ви нижче написали. Народ платить гроші і хоче без заморочок. а тут випливають всякі "деталі" Я вважаю це нормальним
     
  12. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    Дівчата.а хто робив ремонт з нуля? яка краще штукатурка? вапняно-піщана чи гіпсова?
     
  13. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Маємо вапняну. Більше не хочу). Ну хіба як буду стара, а діти будуть дорослі))). Проблема нашої вапняної - не можу безслідно позбутись плями. А з трьома дітьми (з них одна художниця по стінах, а другий все лапатись брудними руками за стіни) та псом, який чого нам тільки на ті стіни не накладав))), то не найкращий варіант. Недавно заходив знайомий, який ще в процесі ремонту. Дуже хвалився, що то дуже екологічно). Він просто не знає як то не практично))). Нашому ремонту 4 роки, а враження таке, що років 15 живемо. Перед тим мали гіпсову. То милась чудово. Якось так.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Не знаю чи до ремонту чи в яку тему припасувати.
    Що думаєте, дівчата, про прохідну кімнату в квартирі. Сильний недолік?
    2 кімнатна квартира, але захід в другу кімнату через першу.
    Окремого входу не вдасться зробити, ніяк.
    Мама відраджує, каже що ніколи б житті не хотіла, а я все не можу зрозуміти чим так аж дуже зле?
    Навіть якщо б були роздільні, все одно кімнати поруч, стіна суміжна.
     
  15. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Мені особисто сильний. Взагалі б не розглядала такого варіанту.
    На наших квартирах такої не мали, а от в батьків в особняку є одна така на другому поверсі і хоч вона не має ніякої особливої функції, бо кімнат багато, я її взагалі не сприймаю. Для мене, як коридор.
    Не можу раціонально пояснити і розумію, що при потребі звиклося б, але собі такого не вибрала б добровільно ніколи.

    Надіслано від мого Mi 9 SE, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    ми прожили в такій квартирі багато років. прохідною була вітальня з спальним диваном .. Якось не сильно тоді це заважало. Мабуть залежить від функціоналу кімнати..
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Це дві спальні будуть.
     
  18. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Якщо це буде дитяча спальня, то ще таке). І якщо там будуть ще не зовсім підлітки. Але через дорослу як не хотіла). Якщо чесно, то мені більше подобаються якраз неправильні планування житла). Особливо якщо це якісь старі австрійські будинки). Єдине - треба просто ідеально все спланувати і вже «розставити» меблі, продумати всі дрібнички, і функціональність всього-всього.
     
  19. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Сильний. Кожен хоче приватності. Поки діти малі - це ще може бути. А чим старші будуть ставати, тим більше їм своєї території захочеться. А яка приватність, якщо всі попри тебе швендяють? Реально як в коридорі живеш. Якщо ж без варіантів, то дальня кімната - батьківська спальня, а прохідна - дитяча, але розпланувати якось грамотно меблі, щоб було мінімум дискомфорту.
     
  20. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Можна спланувати на проході гардеробну і це буде прекрасно. Звісно, якщо ви не плануєте в тих спальнях приймати гостей. Якщо покажете планування, то буде простіше зрозуміти ситуацію.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  21. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    @aknytsU в нас кімнати прохідні, старий австрійський будинок. Три кімнати, в найдальшу можна пройти через першу і третю, але перша і третя між собою не з'єднані, хіба через кухню-коридор. Якщо відкрити всі двері між кімнатами-кухнею, то малий ганяє по колу на самокаті, таке планування. Ми так звикли, вже життя так живу. Про приватність... Ну не знаю, вдень всі двері відкриті, балаган-біганина і так, а ввечері закриваємо, то наче нормально нам. Подруга моя живе теж в старому будинку, три кімнати, то там власне як коридор, вхід в кухню-коридор, далі двері в першу і т.д. Такі квартири називали колись "трамваями", ну бо так і є.