Реєстрація авто

Тема у розділі 'За кермом', створена користувачем галичанка, 31 Травень 2016.

  1. Ubuntik

    Ubuntik Well-Known Member

    Дівчата, можливо, хтось підкаже за скільки часу реально оформити документи в Сервісному центрі МВС? Має бути перереєстрація авто ( купівля-продаж). Йти до нотаріуса потрібно? Скільки часу займає експертна оцінка? Чи пробивають по базі чи авто крадене або в кредиті? Чергу займаєш вже там, бо бачила відео, де термінал талончики на чергу видає?
     
  2. marianast

    marianast Well-Known Member

    Дівчата , просвітить чайника.
    Завтра їду переоформляти машину в сервісний центр МВС. Їду сама і не знаю що робити)
    Продавець сам знімає її з реєстрації, потім я передаю йому гроші і оформляю на себе.
    Там є юристи? То ж треба купівлю- продаж якось оформити. Самій довго робити? Чи треба звертатися до « рєшал»? Скільки то все коштує? Що оплачую я, а що продавець?
    Розжуйте будь ласочка! Мені не комфортно в сліпу їхати. Можна в пп
     
  3. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Не потрібно ніяких рєшал. Я недавно свою продавала, тобто була з другого боку, але ми паралельно знімали з обліку й той хлопчина на себе оформляв. Правда на то все пішло десь день. Договір купівлі-продажі оформляється офіційно, питання тільки ціни вказаної в договорі - в нас була по експертній оцінці. То був якийсь знайомий покупця, то він написав ціну нижчу (бо ж потім з неї збір потрібно платити вже покупцеві), по факту заплатив мені більше. Оцей момент мене найбільше хвилював, бо ми то ходили паралельно й все робили, зняли мою з обліку, а етап купівлі-продажу аж в кінці. Але як сказав мені держ. реєстратор, поки я не віддаю тех.паспорт і примірники договору купівлі-продажу, то все можна назад "відкотити, то я заспокоїлася. Коли вже підписані були договори в 2 примірниках й завірені, я просто тримала в себе 2 копії, і віддала примірник договору з тех.паспортом й ключами після перерахунку грошей.
    Для чого Вам якісь рєшали - то тільки гроші на вітер, хіба б якась машина проблемна була (інколи погано видно номер мотору - то знаю, що тоді підключають тих рєшал).
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  4. marianast

    marianast Well-Known Member

    @Тетянка вони мені не потрібні, рєшали. Я просто не уявляю як це відбувається. Чоловіка з татом не підключаю принципово
     
  5. Siania

    Siania Love Life

    Там на місці розберетесь по ситуації. Там йдеш в одне віконечко, потім в друге, там все скажуть. Договір вони оформляють. Суму пишите таку, як вважаєте за потрібне, від цього залежить % податку.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    ЯК ОФОРМИТИ АВТО ПО-НОВОМУ


    нам у якомусь віконці тьотя все детально розказала, порядок ходіння по кабінетах й що де потрібно оплачувати. До речі, щоб швидше - я якісь платіжки прямо з телефону через п24 оплачувала, щоб не стояти в черзі.
    ttp://www.vashkivtsi.com/blog/reestratsiya-avtomobilya.html - отут ще нормально розписано, в нас такий самий порядок був
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. marianast

    marianast Well-Known Member

    А який податок? Це не перша реєстрація, як я розумію збору в пенсійний фонд не буде.
     
  8. Siania

    Siania Love Life

    Ой, то вже так точно не підкажу, але три роки тому я платила, авто бу. Можливо, зараз щось змінилось. На місці розпитаєте, в будь-якому разі, не переживайте, там Вас скерують, і Таня вище все гарно описала, боятись нема чого, але для компанії я б когось взяла :)
     
    • Подобається Подобається x 1