Реєстрація авто

Тема у розділі 'За кермом', створена користувачем галичанка, 31 Травень 2016.

  1. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Чи реально самому, без допомоги рішал, за 1 день перереєструвати авто?
    Чи має хтось такий досвід?
    Чи варто все таки звернутись до їх допомоги рішал, бо дитину нема можливості залишити, та і ГВ у нас, то значить товктись з дитиною цілий день у душному приміщенні у чергах?
     
  2. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Навіть з рішалами буває за день не виходить.)

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
  3. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Ого...Точніше, може треба буде перереєструвати, якщо поставимо газ. От і думаю, що то робити.

    Я чекала, що все таки напише хтось оптимістично, як гарно можна справлятися самому...?
     
  4. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Ми півроку тому тим займались. Чоловік робив без рішал, там працює знайомий, який лиш послідовність дій підказував, то тягнулось кілька днів(вже й не згадаю, хіба спитаю). В них там постійно якісь трабли були(то вихідний, то не приходили дані звідкись там).
    А колись давно переоформляли через рішал, то за день тоді зробили нам.
    Якщо Вам чим швидше- тоді рішали в поміч. (чоловік вже був не радий, що почав сам, купу часу і нервів. ну, як звично в нас є).

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
  5. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    @галичанка я реєструвала машину з однорічною Златою на руках. Зареєструвала за пів дня. Але ми там прямо в черзі і їли, і спали в слінгу і т.д. ну розумієте, що всюди нас пропустили))) в мене не було вибору і не було з ким лишити дитину. Правда то було 4 роки тому.
     
  6. Оксана1322

    Оксана1322 Well-Known Member

    Міняла техпаспорт минулого року, вписувала газ бо їхала за кордон і боялась, щоб не було нюансів.
    Зайняло все 4 години, заплатила тільки в касу офіційно за заміну техпаспорта.
    П.с. При перших реєстраціях авто за останні 5 років теж ніяких проблем не виникало, все робила без жодної допомоги.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    • Подобається Подобається x 2
  8. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Нагадали дівчата за техпаспорт і газ. Також міняли і швидко це зробили.

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Я знімала з реєстрації,в березні,сама,але на це реально пішов цілий день.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Є думки серед людей - не міняти техпаспорт, так їхати закордон, бо на кордоні це ніхто не перевіряє...
    Можуть бути якісь санкції чи не пропустити якщо нема позначки про газ?
     
  11. OxyFoxy

    OxyFoxy Посиденька-непосида

    Не пам'ятаєте скільки це коштувало в касу?

    Надіслано від мого IQ4502 Quad, використовуючи Tapatalk
     
  12. Оксана1322

    Оксана1322 Well-Known Member

    @OxyFoxy, питання не до мене, але і я відповім))) 310 чи 320 грн в касу десь рік тому.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    В чоловіка теж провали))).Каже десь до 400.

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Olessya

    Olessya Well-Known Member

    Мій чоловік минулого тижня продав авто, заплатив лише 600 грн., офіційно, в касу. Витратив по часу половину дня, але коли він їхав з сервісного центру ті, хто авто купляли ще там залишились.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Chukuliadka

    Chukuliadka Well-Known Member

    Як зараз з реєстрацією авто?
    Можливо хтось не так давно мав з цим справу (без рєшал)?
     
  16. Chukuliadka

    Chukuliadka Well-Known Member

    Поділюсь як нам вдалось це зробити по свіжих слідах)
    Отже, договір купівлі-продажу підписали в вівторок. В цей же день через сайт Портал державних послуг, браузер
    mozilla вдалось зареєструватись на сьогодні, на 9:00 в МРЕВ. (Правда для цього чоловіку довелось стати клієнтом Прівєта, так-так він до останнього оминав той банк, але зараз так він не задовбує людей, як колись. Маю на увазі банк, а не муж))) )
    Вчора оплатили дві обов'язкові платіжки, здається 400грн і 90грн. Сьогодні рівно в 9:00, без черги здали тимчасові номери, оплатили платіж в ПФ (прямо в МРЕВ. Там є Приват і Мотор Січ, так от в останньому комісійний менший).
    І отримали "білі номера" та пластиковий техпаспорт. На все пішло рівно година))

    П.с. "тимчасові номера" не варто залишати на авто, як нам пояснили в разі їх втрати відновити нереально. А "без здачі" червоних номерів, не можливо отримати білі.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. Маруся Іванова

    Маруся Іванова сонечко сяє...

    льогко.
    3 години в мрео. продавець авто і я (покупець). всі послуги в касу 610 грн, номера не міняли, договору купівлі продажу не потрібно, підійшли, дочекались черги, склали заяву, підписали. продавець поїхав, а я ще 40 хв чекала на свій техпаспорт )
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Olessya

    Olessya Well-Known Member

    В мого чоловіка так само, приблизно все було. Головне підготуватися - дізнатися всю послідовність дій.
     
  19. mokhnatska lesia

    mokhnatska lesia Well-Known Member

    підкажіть чи зараз з січня 2017 року щось змінилося в переоформленні авто,
    мені треба "купити" авто в тата і поставити на себе,
    скільки коштує така процедура? і чи можна залишити свій номерний знак, якщо він ще ТН, а не ВС?
    і чи зараз вписують в техпаспорт осіб, які можуть керувати авто? чи то вже без потреби?
    і ще якщо страхівка на мене чи треба її змінювати? якщо номерний знак залишиться старим?

    наперед вибачаюся за купу питань
     
  20. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    ні, не вписують.
    це те, що знаю точно.
     
    • Інформативно Інформативно x 1