Ранній розвиток наших діток

Тема у розділі 'Немовлята', створена користувачем StarKa, 7 Квітень 2011.

  1. karposhka

    karposhka New Member

    Відповідь: Ранній розвиток наших діток

    ого...
    а чого це в цій темі так тихо?:)
    скажу свою думку про ранній розвиток.
    найперше - це тісний тілесний та емоційний контакт, а простіше - всі можливі прояви любові. різні розвивалки і заняття - це звісно добре, але якщо вдома мама цілими днями ігнорує дитину, бо на розвивалках вже "відзаймалися" - це зле.

    позитив у заняттях для мене - це скоріше колектив дітей для сина. і мені приємно поспілкуватися із мамами (віднедавна вже як і педагог:)).
    я не вважаю, що вчити букви з пелюшок нормально. а от давати малючку нові і різнопланові враження - це прекрасно. а яким чином це буде відбуватися - справа кожної сім'ї. головне, щоб усім було від цього комфортно:)
     
  2. Mawa

    Mawa Member

    Відповідь: Ранній розвиток наших діток

    Я згфдна теж з вами, що має бути різноманітність вражень у дитини.Я постійно свою десь вожу, то ж вражень в нас аже забагто
     
  3. PUVIK

    PUVIK New Member

    Відповідь: Ранній розвиток наших діток

    Дівчата, може кого зацікавить, при храмі св. Ольги і Єлизавети (привокзальна) проводяться розвиваючі заняття для діток 1,5 - 2,5 рочки.
    Зараз є одна не сформована група, потрібно ще троє дітей.
    Заняття тривають 1 годину (набуття навичок у образотворчій діяльності, конструкторському мисленні, розвиток музичного сприйняття, вивчення кольорів в ігровій формі, розвиток дрібної моторики, різні ігри).
    Заняття проводяться у вівторок і четвер о 12:00 год. Вартість 15,00 грн. (якщо буде мінімум 5 діток). Якщо присутні менше 5 дітей, вартість 20,00 грн.
    Якщо прийшовши на одне із занять і вам, і вашій дитинці сподобається і вирішите відвідувати, то потрібно буде купляти абонемент на 9 занять.(хворіючи потрібно приносити довідку, щоб вам переносились заняття).
     
  4. solya

    solya New Member

    Відповідь: Ранній розвиток наших діток

    А я включала та й включаю малим диски baby Einshtein, старша раніше зацікавилась, а менша тільки не надовго - вона більше по пісенькам виступає.
     
  5. Mammy

    Mammy Well-Known Member

    Відповідь: Ранній розвиток наших діток

    А я от думаю про те як нам з синочком "розвиватися". Справа в тому, що живемо ми самі, зварити, прибрати, доглянути дітей я встигаю, а от займатись різними іграми, розвивалками практично не виходить - донечка про себе нагадує... Та і гуляємо ми вечорами, коли вже чоловік з роботи прийде, спілкування з дітками практично немає... Я вже навіть про садок думала, але розумію, що ніхто там дуже займатись не буде, та й рано ніби ще... Можливо існують якісь заняття з дітками вечорами? Чи, може, "лишитись того ровера", і чекати, коли діти ще підростуть? Порадьте щось, пліз...
     
  6. ZaKohana

    ZaKohana New Member

    Відповідь: Ранній розвиток наших діток

    І я думаю. Як з маленькою розвиватися :girl_wink:
    Власне цікавлять змістовні книги щодо раннього розвитку - фізичний\емоційний\ігри... Хто порадить щось пізнавальне?
     
  7. StarKa

    StarKa Member

    Відповідь: Ранній розвиток наших діток

    мені здається що у вашому віці найбільший розвиток - то гімнастика, масажики, тілесний контакт, грудне годування і плавання. До 6 місяців дитина більшого і не потребує як на мене..
     
  8. WildWind

    WildWind Member

    Відповідь: Ранній розвиток наших діток

    Доман, Нікітіни, кубіки Зайцева, погугліть, разом з тими прізвищами будуть і інші.
    Власне здається в Домана читала, що якщо є двоє і більше діток, то значно краще, бо менша дитина тягнеться за старшою. Займайтесь із старшою в присутності меншої, ну хоч у слінгу дитина сидітиме/спатиме. І побачите, що менша у відповідному віці буде швидше все схоплювати.
    В мене поки що ранній розвиток, це я читаю малому трьома мовами, танцюємо, слухаємо музику, ну і відповідні вправи. Але в мене то не мій "заскок", а те, що я не знала що з дитиною робити. Спить він в мене на балконі, відповідно час неспання треба чимось зайняти, носити його на руках не даю ради. Тупо махати погремушкою над дитиною мені скучно. Відповідно я читаю вголос або дитячі казочки, або те що мене цікавить)))) Качаю прес з малим на руках))) Або є тандемні вправи... Коли хочеться послухати музику, то качаю всю дискографію, і спочатку слухаємо разом, танцюємо.
     
  9. Krosha

    Krosha Well-Known Member

    Відповідь: Ранній розвиток наших діток

    Дівчатка, а хтось займається з малечею за методикою Домана? Бо я от думаю скачати карточки, роздрукувати і починати займатись.
     
  10. veronka

    veronka зла друзя

    Відповідь: Ранній розвиток наших діток

    нууу, у нас специфічних ігор не було, просто ми разом готували, мили посуд, прибирали, це краще ніж посадити тупити мультики або віддати чужій тьоті "на розвиток". Тим паче - якого саме розвитку ви хочете?
    зі. в рік Марго рахувала 3ма мовами, знала абетку і т.д.
     
  11. Ruana

    Ruana New Member

    Відповідь: Ранній розвиток наших діток

    Зараз донці 8 років. Ще до року намагалась займатись цією методикою. Мені було важко, бо результата не видно і відповідно швидко пропав весь ентузіазм. Проаналізувала, що робила і з якою метою, прийшла до висновку, що не хочу "напакувати" дитину інформацією.
    Пробувала багато різних методик, але не дотримувалась чітко якоїсь з них. Все робила інтуітивно, але головне з повагою до особистості та любов'ю.
    Зараз пожинаємо плоди раннього розвитку. Найбільше вражає результат з малювання (вагітна ходила на курси малювання) і любов дитини до книжок (під час всієї вагітності ми з чоловіком читали у голос казки). Англійска легко дається - займались з 3 років у студії дошкільного розвитку і вчителька була просто суперова. Донька до цих днів її згадує як свою найкращу вчительку.
     
  12. lilitdance

    lilitdance New Member

    Відповідь: Ранній розвиток наших діток

    Пробуйте, подивіться чи вашій малечі буде цікаво. Я тоже планую роздрукувати в найближчому майбутньому, тільки принтер пошвидше купимо. Поки що маєм декілька книжечок з малюнками для найменших, то доня дуже любить коли я їй показую-називаю хто де, і сама вже пальчиком показує, коли я прошу. Навіть коли починає капризувати то можна книжечкою зацікавити. Тому думаю і карточки їй сподобаються.
    Чула від знайомих, що майже всім діткам то подобається, просто дехто "доростає" і після року. Так що якщо ваша дитина не проявить інтересу, то не наполягайте, просто спробуйте через деякий час ще раз.
    А, ну і ще я це сприймаю як цікавий спосіб гри з дитиною, пізнання світу, а не спосіб виростити генія :)
     
  13. Bree van deKamp

    Bree van deKamp Відчайдушна домогосподарка))

    Відповідь: Для мамусь і татусів (2)

    А з якого віку взагалі можна водити дитину кудись? Маю на увазі: розвиваючі занятя якісь, англійська наприклад. Поділіться досвідом. Маю знайому котра запрошує мене на таку собі розвивалку при церкві, але в неї хлопчик старший на 1,5.
     
  14. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: Для мамусь і татусів (2)

    англійська, наскільки я знаю, з 2 років в багатьох центрах є. ми ходили на розвиваючі на Сихові в центр "Бояр". то там і англ. мова була, але нам не пішла мова і наразі відклали.
     
  15. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Відповідь: Для мамусь і татусів (2)

    Це ваша дитина, ніхто не заборонить :)
    Питання я б переформулювала - яка мета водіння? Мамі вийти в люди? Дитину навчити?
     
  16. Bree van deKamp

    Bree van deKamp Відчайдушна домогосподарка))

    Відповідь: Для мамусь і татусів (2)

    І мамі вийти в люди і дитину навчити. Напевне в першу чергу спілкуватись з однолітками.
     
  17. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Відповідь: Для мамусь і татусів (2)

    Спілкуватись - найкраще на прогулянці або в гостях :)
     
  18. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: Для мамусь і татусів (2)

    Це питання настільки ж смачне для дискусії, як і обгрижене до кісток питання про дитячий садок. І оскільки однозначної відповіді нема, можу поділитись своїм (Дмитровим) досвідом. Ми знали, що він буде ходити в садок, тому були однозначно за те, щоб він почав з маленького (5-7 дітей) колективу і занять по 40-50 хв у присутності мами. Але знову-таки не знаю, чи я би спеціально вишуковувала центри раннього розвитку... в нас це, як і айкідо, так спонтанно сталось
     
  19. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів (2)

    Я щось не розумію англійськоі з двох років :)
    Моя Настя ходить вже рік на французьку до приватноі викладачки. Щоб було веселіше, іх трое на занятті. Супер викладач, фанат французькоі, любить мою дитину, дай Боже ій здоровя і бажання до тіеі справи ще довгі роки. Але що роблять діти, яким 2 роки на заняттях іноземноі мови - для мене загадка :)
    Моя свекрушка марить карате для Насті, а я б більше на худ.гімнастику віддати іі хотіла. Музична школа... як колишній іі випускник - навіть не знаю :) хоча зараз з радістю щось попілікала на піаніно.
    Насті поки не чіпаю, за пару місяців школа, плюс французька, на цей рік достатньо з головою.
    Знову про свекрушку. Вона завжди каже, що була у всіх гуртках свого містечка, але... недовше місяця :). Зміст? Відсутній, як на мене.
     
  20. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: Для мамусь і татусів (2)

    а я припускаю, що є діти, які того хочуть. мій Дми хтів би на гурток "юний технік" з 2 років, але ж нема такого. а з англійською в нього плохі дєла - трохи інший склад розуму, мова йому піде хіба як прикладна. татко до 34 дожив, вміючи рахувати англ. до десяти (і то, на папері не всі числівники правильно напише:)). сподіваюсь, в хльопсів до того не дійде..хоча, знову ж - проблеми вирішуєм по мірі надходження