Ранній розвиток наших діток

Тема у розділі 'Немовлята', створена користувачем StarKa, 7 Квітень 2011.

  1. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Відповідь: Ранній розвиток наших діток

    хотілось би почути ваші відгуки про цей басейн? збираєтесь ще ходити?
     
  2. StarKa

    StarKa Member

    Відповідь: Ранній розвиток наших діток

    Клуб "Китенятко" - це якраз той що на Симоненка у гімназії. Там і справді від трьох місяців.

    Ото власне чого ту тему почала? Хотіла почути відгуки тих, що займався безпосередньо там, або в аналогічних закладах, щоб була можливість порівняти відгуки і вибрати щонайкраще для нашої мацьопи)) Але тепер бачу що для нашого віку альтернативи у львові не наблюдається..
     
  3. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: Ранній розвиток наших діток

    а хіба ті довідки не всюди вимагають? якщо чесно їх дуже просто зібрати...мені то зайняло пів години часу в поліклініці.
    ми б ходили з радістю, але наразі маєм проблеми з алергією вже тривалий час, а вода має властивість підсушувати шкіру, чого нам нікак нізя, тому хіба колись...
     
  4. veronka

    veronka зла друзя

    Відповідь: Ранній розвиток наших діток

    нам з Маргошкою подобалось (були, звісно, нюанси - коли часом попередня група не поспішала виходити і ми товклись разом; в роздягалці тільки 1 стіл, на якому мацьоп до 6 міс. переодягати, то теж там була черга; ну і - там ще школярі займаються). Якщо хочете прийти подивитись - то обов*язково змінне взуття маєте мати і враховуйте, що в самому приміщенні басейну жарко. Окрім того, Т води 29-30 градусів (нам було комфортно, бо ми з такою Т купаємося вдома дуже давно). Додам, що задоволення неймовірне займатися разом і бачити як дітиську подобається плавати, у групі були дітки на декілька місяців старші і МА за ними тягнулась, дивилась на них і сама починала робити. Роботою тренерів Вікторії і Ніни (тут на форумі - Markovka - мама Марка) - задоволена, розкажуть/покажуть/прослідкують)))) Я із задоволенням знову почну ходити (зараз перешкоджає відсутність власного ТЗ, бо громадським мені з МА дууууже складно їздити)
     
  5. я_тут

    я_тут Well-Known Member

    Відповідь: Ранній розвиток наших діток

    Веронка
    а там дітки малі окремо?чи разом зі школярами
    воду хлорують чи як?
     
  6. veronka

    veronka зла друзя

    Відповідь: Ранній розвиток наших діток

    вранці займаються вагітні і мами з мацьопами, тобто зі школярами ми не перетиналися; воду хлорують, але значно менше ніж у звичайних басейнах
     
  7. LILY

    LILY Well-Known Member

    Відповідь: Ранній розвиток наших діток

    я теж дуже хочу відвідувати басейн з Віталькою, але як завжди вибір ніякий,на Симоненка задалеко на Сихові з 3-х років,хоча то треба піти подивитись якщо сподобається і все підійде то можна і поїздити,але от з годиною-ми в той час спимо....

    зараз ми відвідуємо заняття в церкві на Сихові (ц.Різдва Пресвятої Богородиці)в "підвальному приміщені" або -1 поверх,група до 2-х років,заняття два рази на тиждень,1 год., півгодини ми вітаємось,стрибаємо,танцюємо,співаємо,робимо якісь вправи....,решту часу ліпимо,малюємо,вирізаємо.....вартість 150 грн.
    неможу сказати що я в захваті від занять але ходимо....малий теж недуже ще розуміє що відбувається але щось пробує,повторяє за дітками,в нас це залежить ще від настрою....,неподобається мені приміщення де ми займаємось невелика кімната,де за півгодини важке повітря від натовпу (10 ДІТОК І 10 МАМ) духота....але зараз канікули в старшеньких то ми займаємось у великому актовому залі там порівняно з тою кімнатушкою то супер.

    а і ше як на мене то програма дуже одноманітна,кожне заняття одні і ті самі пісні,вправи....
     
  8. Златка

    Златка Well-Known Member

    Відповідь: Ранній розвиток наших діток

    Хочу записати Златку кудись. Чому "кудись"? Бо мені головне, аби там були діти :girl_crazy:. Читаю, що для таких маленьких діток заняття проводять разом з мамами. Але ми можемо ходити тільки разом з Юстинкою :girl_in_dreams: Питання для мамусь: чи то реально бути там ще з малятком? Наскільки задіяна мама в тих заняттях?
     
  9. solomka

    solomka Active Member

    Відповідь: Ранній розвиток наших діток

    От я завжди вважала, що дитину добре змалечку вчити іноземну мову. Моя знайома вийшла заміж за іноземця, живуть закордоном. Вона з дитиною від народження говорить двома мовами: чоловік італійською, вона українською і італійською. Дитині зараз 2 роки і вона чудово розуміє все українською і італійською (але ще нічого не говорить). І от нещодавно я почула версію, що дітей треба спочатку навчити однієї мови (основної), а вже коли дитина почне все говорити, тоді вчити іншу мову. Мотивують це тим, що дитина не буде знати якою мовою вона має спілкуватись і може довго не говорити. Мені б хотілось почути думку форумчан з цього питання, можливо хтось сам з таким стикався з таким - мама і тато розмовляють з дитиною різними мовами.
     
  10. Іруня

    Іруня Well-Known Member

    Відповідь: Ранній розвиток наших діток

    Моя мама працювала в такій сім"ї, де мама дітей- англійка і спілкувалася вона з дітьми тільки на англійській мові, а тато - грек, він говорив до дітей тільки по-грецьки. Відповідно діти з малечку розрізняли, що з мамою вони говорять так, а з татом - отак.
     
  11. DivineVanGate

    DivineVanGate Member

    Відповідь: Ранній розвиток наших діток

    Не знаю, хто мотивує, але познайомилася я влітку з румункою, котра заміжня за італійцем, тоді малечі було 2 роки. Вона вже досить гарно розмовляла як на свій вік. То з татком і з усіма нами вона говорила італійською, але її мама казала ,що наодинці розмовляють румунською, і коли приїжджала її бабуся з Румунії, то з цією другою бабусею дівчинка теж говорила румунською.

    А якщо дитина ще й часто/постійно перебуває у відповідному мовному оточенні, то вона на підсвідомому рівні знає, з ким і якою мовою розмовляти.

    А знання двох мов, думаю, дитині, навіть 2-річній, не зашкодить ;)
     
  12. StarKa

    StarKa Member

    Відповідь: Ранній розвиток наших діток

    В мене знайома сімя є. Мама - українка - до дитини відповідно українською говорить, батько - турок - по турецьки, а між собою вони англійською спілкуються. Дівчинці вже рік і два, ще не говорить ясна річ. Але от мені самій цікаво якою перше заговорить... Думаю що таки українською )))
     
  13. Yarmila

    Yarmila New Member

    Відповідь: Ранній розвиток наших діток

    це точно! я з дитинства з татом і дідом розмовляла на російськый а з мамою і бабцею на українській
     
  14. Натуля

    Натуля Well-Known Member

    Відповідь: Ранній розвиток наших діток

    Я сама з російськомвної сім"ї. Розмовляти почала рано, говорила і по рос. і по укр (н-д "мугузин" - це було по в мене по укр.). Маю гарний приклад знайомих. Тато говорить по рос. мама по укр. Коли їх дитині було 2 роки вони виїхали в Ізраїль. Малий там ходив у садочок. КОли повернулись сюди за рік часу то дитина розмовляла трьома мовами. Ше й до тут бабці навмисне на івриті говорив бо вона не розуміла.
     
  15. Agrafka

    Agrafka Member

    Відповідь: Ранній розвиток наших діток

    З дітками необхідно розмовляти рідною мовою, бо тільки рідною мовою можна передати всю любов і ласку. Як би людина добре не знала іноземну мову, але сюсюкани на ній не зуміє. А дитина вивчить ті мови на яких розмовляють з нею батьки. І не страшно коли це буде дві чи три мови.
     
  16. Fast

    Fast Well-Known Member

    Відповідь: Ранній розвиток наших діток

     
  17. geo

    geo New Member

    Англійська для малят, playmates wanted.

    Всім привіт.

    Я вчу/виховую свого синочка (якому 24 місяці) англійською мовою за методом OPOL (One parent, one language). Є помітний прогрес, він розуміє і трохи говорить. Звичайно, ми дивимося спеціальні програми і мультфільми. Проте дитині для повноцінного розвитку мовних здібностей потрібне спілкування з однолітками.

    Якщо раптом хто-небудь з відвідувачів форуму також говорить з дітьми англійською, то давайте знайомитися і об`єднуватися.
     
    Останнє редагування модератором: 8 Червень 2011
  18. StarKa

    StarKa Member

    Відповідь: Ранній розвиток наших діток

    Цікаво, а з якого віку ви почали цим займатися? І що це за метод?
     
  19. LadyLand

    LadyLand New Member

    Відповідь: Ранній розвиток наших діток

    І мені також цікаво :)
     
  20. Valkiriya

    Valkiriya senior member

    Відповідь: Ранній розвиток наших діток

    Більшість мовознавців сходиться на думці, що вивчати іноземну мову слід лише тоді, коли дитина оволодіє рідною. Інакше буде плутатись.