Ранній розвиток наших діток

Тема у розділі 'Немовлята', створена користувачем StarKa, 7 Квітень 2011.

  1. Іриска

    Іриска Well-Known Member

    Відповідь: Ранній розвиток наших діток

    http://www.mazziopa.org.ua/ Мацьопа)

    ---------- Додано в 15:27 ---------- Попередній допис був написаний в 15:26 ----------

    вул.Рутковича 6/1
     
  2. FAIRYTALE

    FAIRYTALE Well-Known Member

    Відповідь: Ранній розвиток наших діток

    Ми були на одному пробному занятті там. Малій було 1,1р. Мала практично не звертала уваги на тьотю, яка вела заняття, не хотіла сидіти і слухати. Тому ми вирішили з англійською ще трошки зачекати. В 1,7р. ми почали ходити у "Діти майбутнього" на Сихові при церкві і ходимо вже більше як півроку, тут доця вже слухає ведучу гуртка, танцює, співає і т.д., творча частина заняття - це більше для мами:girl_yes: А зараз нам 2,4р. англійською займаємось вдома самі - вчимося рахувати, вивчаємо назви фруктів, знаємо дуже багато назв тварин їй це подобається і запам"ятала вона це дуже швидко. А щодо Хелен Дорон, то там були і дітки, яким було і 6, і 8 місяців, але я не розумію такого:d23:
     
  3. StarKa

    StarKa Member

    Відповідь: Ранній розвиток наших діток

    Нарешті знайшлися люди, які безпосередньо були там ))
    Я от також не розумію, що можна на занятті робити з такою мацьопою, боюся, чи то не є нагле вималювання батьківських грошей без жодних результатів. А якщо можна в двох словах детальніше як виглядало те заняття?? Що саме там ті дітки які ще ледве сидять робили, і що робила з ними вчителька-вихователька?
     
  4. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Ранній розвиток наших діток

    Тепер на Стрийській в Формулі краси є Аква Бейбі. Здається понеділок-середа-п"ятниця на 15-00. Ми з Марком довший час (поки не народився Михасик) ходили в Софію. Треба колись і на стрийську спробувати піти
     
  5. FAIRYTALE

    FAIRYTALE Well-Known Member

    Відповідь: Ранній розвиток наших діток

    Ми сіли в коло, діти на руках/збоку у/біля батьків. Вітаємось - мама показує на дитинку і каже "май нейм із...", потім розказуємо, співаємо (вихователька разом з батьками) віршики, пісеньки, робимо розминку-зарядку, включали пісню нам, потім були розвиваючі ігри (конструктор, кольори підбирали і т.д). Заняття тривають 45хв, якщо не зраджує пам"ять. Для початку потрібно купити стартовий набір і оплата може бути як по заняттях, так і за місяць(останнє дешевше). Загалом, цікаво, але 100% не в такому ранньому віці.
     
  6. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Відповідь: Ранній розвиток наших діток

    Я теж останнім часом серйозно задумалась про відвідини басейну... В "Софії" мене все влаштовує, окрім того що вона знаходиться в центрі:girl_sad:, тому вибираю між "Аквапарком" та "Дельфіном" на Сихові... не знала що у "Формулі краси" також є плавання для діток :girl_claping:- нам туди теж близенько!
    Хотілося б послухати відгуки тих, хто ходить регулярно з такими маленькими дітками в басейн! (умови, ціни, тренери і температура води:girl_crazy: - я страшний змерзлюк)

    ---------- Додано в 18:47 ---------- Попередній допис був написаний в 18:43 ----------

    ну от, тільки що прочитала на сайті Дельфіну, шо там навчають діток аж від 3-х років... відпадає:umbrage:
     
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
  7. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Ранній розвиток наших діток

    В кармі питалися звідки в мене така інформація. Ходжу туди займатися, вчора оголошення на стенді вичитала :)
     
  8. Нікуся

    Нікуся постою послухаю...

    Відповідь: Ранній розвиток наших діток

    при нагоді поцікавтесь про оплату. дякую!
     
  9. veronka

    veronka зла друзя

    Відповідь: Ранній розвиток наших діток

    дівчата, шукаю клуб десь у центрі, в який можна ходити з дитиною 1,7 (цікавить малювання, ліплення, руханки), підкажіть, мо знаєте)
     
  10. я_тут

    я_тут Well-Known Member

    Відповідь: Ранній розвиток наших діток

    веронка
    наші діти майже ровесники, ми пішли в мацьопу, це біля стрийського базару, не знаю наскільки це центр :)там якраз є те все, що ви пишите

    ---------- Додано в 13:38 ---------- Попередній допис був написаний в 13:28 ----------

    напишіть будь ласка, які умови в Софії в басейні для діток, вякий час туди можна ходити, чим чистять воду і ск коштує

    на рахунок мацьопи, там є групи для різного віку, ми ходимо в групу від року до двох, заняття триває близько 45хв, дитина за той час не встигає знудитись однозначно, при тому, що малий живчик страшний :) протягом заняття дітки танцюють, малюють пальчиковими фарбами, щось ліплять з допомогою мами з тіста, збирають різні предмети по кімнаті, чіпляють наклейки, проводяться рухливі ігри, ну і контактують між собою, на заняттях, принаймні в той час, коли ми ходимо приходить максимум 5 діток, це нормально
    кожне заняття має певну тему, вихователь розповідає про щось
    моєму сину подобається, я його запитую чи йдемо сьогодні в школу, він каже "так"
    і іншим діткам там також подобається
    заняття проводяться двіччі в тиждень, ціна одного 45грн або місяць 340грн
    там є групки для різних вікових груп, є англійська, є якісь психологічні тренінги для дорослих, є школа для майбутніх мам, можна ходити на плавання

    ---------- Додано в 13:41 ---------- Попередній допис був написаний в 13:38 ----------

    дівчата, давайте в цій темці писати відгуки про інші школи раннього розвитку дитини, бо в неті не надто багато відгуків саме від батьків діток, про їх враження, а це дуже потрібно, я як шукала куди ходити, нічого знайти практично не могла
    до речі, на малечі є відповідна темка, там трохи мами розповідають про свої враження
     
  11. veronka

    veronka зла друзя

    Відповідь: Ранній розвиток наших діток

    я_тут, а на котру годину заняття у вашій групі?
     
  12. Іриска

    Іриска Well-Known Member

    Відповідь: Ранній розвиток наших діток

    і мене цікавить, на котру годину є заняття в групі до 2 і в які дні? мені тут близенько, ми б з радістю ходили)))
     
  13. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Ранній розвиток наших діток

    Ми ходили у бейбіклуб. Групи набирають із 2-х років (плюс-мінус), Дмитрикові було цікаво. Заняття складається із творчої майстерні, руханки і навчальної частини. Із маленькими мами сидять на занятті. Загалом цікаво, весело. Діти ліплять із тіста, пластиліну, розмальовують різні цікавинки, ліплять аплікації, вчать основні фігури, кольори, рахують, їм розповідають казочки, історії цікаві... На руханці займаються на м"ячах, скачуть на батуті, крім того дівчатка влаштовують малявкам цікаві забави, співають, танцюють у колі...
    Перестали ходити тільки через те що старший пішов на підготовку (там само :)) і молодший потягнувся за ним, ходять тепер в одну групу :) Ну і плюс Дмитрик дуже хоче на англійську, тільки назбирають нам групу однолітків - відразу підемо на хелен дорон.
    Я там з малими майже кожного дня ходжу (підготовка плюс англійська в старшого), то дівчатка-адміністраторки вже сміються щоб і Даринку давала до них. Казали, що були в бажаючі від 6-ти місяців ходити на англійську :).
     
  14. Іриска

    Іриска Well-Known Member

    Відповідь: Ранній розвиток наших діток

    а по цінах можете зорієнтувати? і чи проводять заняття в суботу/неділю?
     
  15. я_тут

    я_тут Well-Known Member

    Відповідь: Ранній розвиток наших діток

    Там є три варіанти годин віку від 1 до 2, пн і чт на 17.30 і на 19,і є ще обідній варіант, здається вт і пт на 1,на рахунок обіднього можу щось плутати,бо я подумала,що мені не підходить і не запам"ятала
     
  16. Yoda

    Yoda New Member

    Ми ходимо з 11,5 місяців. Ціна - 330 гривень в місяць за 8 занять (абонемент), якщо платити за кожне заняття, то 55 гривень. Коли купляєте перший раз абонемент, то треба ще заплатити перший внесок -180 гривень на розхідні матеріали. Дитині видають сумочку і значок з логотипом бейбіклубу, футболку і фартушок.
     
  17. карапуз

    карапуз Well-Known Member

    Відповідь: Ранній розвиток наших діток

    Точно, понеділок- середа - п"ятниця :girl_smile:.

    Я поцікавилась:girl_wink:. Одне заняття - 50 грн. Вік дитини 3-5 років.
     
  18. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Відповідь: Ранній розвиток наших діток

    капець! :sad: невже ніде не беруть малявочок, а лише від 3-х років?
     
  19. veronka

    veronka зла друзя

    Відповідь: Ранній розвиток наших діток

    якщо мова про плавання - то беруть, при школі на Симоненка, тренером була наша форумлянка Victoria (на форумі десь є темка про плавання від народження, пошукайте, ми в неї займалися)
     
  20. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: Ранній розвиток наших діток

    і ми займались, там беруть з 3-х місяців, то в приміщенні басейну 85 школи.
    Ще в Софії були раніше заняття з дітками, там від 1 рочку.