Рагулі? (2)

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Svjatkova, 10 Січень 2013.

  1. Stroga

    Stroga Well-Known Member

    а в нас тато на дачі зробив паркан з цегли, гарний з візерунком, старався....приїхав наступний раз, а метра 3-4 розібрали........ну що за народ....і чим українці відрізняються від тих же циганів, так само крадуть, грабують, заздрісні і захланні.....хоча ні, цигани мабуть в своїх же і то б не крали....
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
    • Подобається Подобається x 4
  2. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    оооо, в мене тітка, з якою я живу, так робить
    при чому, якщо я задаю питання якесь людині, з якою розмовляю по телефону, вона починає мені на то питання відповідати ніби то я з нею розмовляю(((
    і то так постійно(((( яяяк мене то бісить:girl_devil:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  3. Buriko

    Buriko Well-Known Member

    Ви ж не на місці @Котя - це по-перше)))
    По друге - вдячним можна бути за допис в темі "Ідеї - пропозиції як покращити сервіс", а не в темі - "Рагулізм"


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 7
    • Зе бест! Зе бест! x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. Vitusja

    Vitusja Well-Known Member

    До "героїні" цієї розповіді я б придумала інше слово ніж "рагуль", але нехай буде так.
    Стою на зупинці. Їде швидка допомога з маячками і сигналом водії по-розступались. І тут на переході одна дамочка вибігає просто перед швидку. Водій загальмував, і їй нічого не було, але куди треба так спішитися щоб вибігати поперед швидку. Невже не можна зрозуміти що може ті кілька секунд затримки вартують життя людини. А якщо не дай Боже таких пішоходів буде не один?
    Весь ранок зіпсований, не можу заспокоїтись. В таких випадках часто думаю, а як би там в машині був хтось рідний.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 11
    • Подобається Подобається x 2
  5. Lathorien

    Lathorien Well-Known Member

    Емоції переповнюють. На жаль, регативні:ireful1:
    32 маршрутка. Зупинка біля верхнього Шувару. Водій задні двері не відкриває (зрозуміло всім чому), відповідно народ скупчився спереду і вперто не хоче сунутися. На моє прохання (скоріше крик) "та майте совість пройдіть, всі хочуть їхати" троха просунулися.
    Останнім заходив дідо (прости Господи, якому прогули вже "там" рахують. І в іншій ситуації його би всі повважали дуже немічним) і так пхався що зламав двері. ( А як виявилося їхав 1 зупинку. Питання: нащо було так пхатися саме в ту маршрутку?)
    Стоїмо. Ніхто нікуди не їде. Водій "обурюється". Якісь дві "кози" з тої ситуації починають реготати. Старша пані, яка сиділа поруч, робить їм зауваження. На що отримує порцію нецензурщини.
    І куди той народ котиться... Одні ліпші других :dash1:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 10
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  6. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    Мабуть вперше пишу в цій темі.
    14 лютого на повороті пр-т. Свободи і Дорошенка який дядечко роздавав рекламні листівки. Роздавав так, що люди нормально прийти не могли. То ногою когось зачепить, то рукою. Поспішав дуже... Але він ще обзивав людей, які відмовлятися брати листівки. Я чемно подякувала і відмовилась, то мені перепало " Іди гуляй, дура!".... Рагуль, чесслово... Інших теж обзивав, правда я не прислухалась, бо дуже поспішала.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  7. Raven

    Raven Мама малятка

    Це навіть не знаю куди втиснути. Мами, які їдуть візками в машрутці, ставте їх на гальма. Мої 50 кіля не можуть спинити роан маріту, коли маршрутка гальмує різко. Ніц не маю проти візків в маршрутках, але то мене прибило в прямому і переносному значенні.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 8
  8. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    @Leditanya то нічого, скоро всі того дядечка знатимуть "в ліцо" , обходитимуть десятою дорогою і тими листівками він зможе хіба пообідати:girl_crazy:
     
  9. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Я в шоці!!! Маю в соцмережі в друзях чоловікову племінницю, рідко туди заходжу, а сьогодні дивлюсь її фотографію, де вона сидить в кафе на проспекті Шевченка і курить кальян! Як? Дитині 15 років!!! Так, можливо, вона виглядає старшою, але вистачає 5 хв з нею поспілкуватись і видно, що дитьо. Куди дивляться ті бармени-офіціанти??? Рагулі!
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  10. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    @svoybox а батьки на то як реагують?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  11. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

     
  12. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Не знаю, там було позначено тільки вулицю без назви закладу, а по фото важко сказати.
    В них типу дуже дружні стосунки, мама їм довіряє (їх дві сестри) і вони вже давно самі їздять до Львова (живуть в сусідній області). Я не знаю, чи мама знає про кальян, але мала точно того не приховує, бо в "друзях" має ще одну родичку, ближчу, ніж я
     
  13. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Не знаю, там було позначено тільки вулицю без назви закладу, а по фото важко сказати.
    В них типу дуже дружні стосунки, мама їм довіряє (їх дві сестри) і вони вже давно самі їздять до Львова (живуть в сусідній області). Я не знаю, чи мама знає про кальян, але мала точно того не приховує, бо в "друзях" має ще одну родичку, ближчу, ніж я
     
  14. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Може таки варто мамі сказати, хай там обережно проведе виховну роботу. В 15 ще так мало розуму, хоч сам собі вже здаєшся таким крутим. Хіба, як варіант, дівчинка просто взяла той кальян для знимки. Але батькам, таки, варто знати
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  15. Yulia Lashkevich

    Yulia Lashkevich Well-Known Member

    Маю таку теж знайому зі села. Їй і 15 нема, а вже покурює електронні сигарети і кальян. Вся така гламурна викладає фото в Інстаграм. Бридко на таке дивитися


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  16. Zvizda

    Zvizda Well-Known Member

    А як мене дратують людиська, які говорять по телефону, через 2 втикнуті в вуха навушники. І то під вид "рагуля обикновенного" попадають всі масті гомосапіенсів. Ну, не вже не можна додуматися, що ти горло дреш на пів вулиці.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. Nemi

    Nemi Well-Known Member

    Я не знаю, що то за напасть така, але в мене вже третій випадок саме з івано-франківськими вебсайтами. І не просто якісь там дрібні сайти. Два з них телерадіокомпанії. Два роки тому одні вкрали з мого блогу рецензію на книгу, а потім ввімкнули дурника і казали, що то сатття Наталі Щерби (автор книги, на яку писала рецензію). В результаті своєї помилки не визнали, сказали, що непорозуміння. Хоча б в них виявилася дрібка розуму, щоб видалити рецензію та вибачитися. Ту ж саму рецензію в них копіпейстнув інший сайт (з посиланням на НИХ, як джерело), але мені вони так на жодне повідомлення і не відповіли... Не знаю, може, й досі та моя крадена стаття там в них висить...
    А тут щойно іще одна ТРК залишила спам на моєму ютуб каналі.
    Обласна ТРК, а методи просування в них як для г*мно-сайтів. =___=
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Співчуваю Співчуваю x 2
  18. Nemi

    Nemi Well-Known Member

    Ой, не можу... Та ТРК мені тепер відписує, а оскільки просто вибачитися їм корона на голові не дозволяє, то наплели купу нісенітниць, поки виправдовувалися (таке враження, ніби з підлітком переписуюся). А тепер образилися на мене і пишуть із знаками оклику, мовляв, я погана, бо звинуватила їх у БРЕХНІ. Я собі зараз фейспалмом чоло розіб'ю. Клацаю скріншоти і чекаю, чи іще щось мені відпишуть.... Але цікаво, хто це такий представник у тій ТРК? І хто його так трейнив підтримувати репутацію фірми? І головне, що відписують у неробочий час. Пригадую, та інша ТРК (ті, що статтю вкрали) теж мені посеред ночі писали. Просто того не розумію.

    upd неприємна ситуація, але все зводиться до того, що всю вину скинули на старшого пана, який мені і спамив (без відома компанії). компанія відповідає за вчинки своїх працівників, я не повинна була взагалі за всі ті їхні ньюанси знати. "вибачте. ми розберемося. більше такого не буде" - невже так важко завчити цю фразу? мені байдуже хто і чому.
     
    Останнє редагування: 19 Квітень 2017
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  19. Neta

    Neta New Member

    Якщо подобається переписуватись з ними, то хоч надішліть їм для ознайомлення номери статті закону про відповідальність за порушення авторського права... Троліть їх вже по повній. Тоді отримаєте бажане вибачення )))
    --- дописи об"єднано, 20 Квітень 2017 ---
    І в маршрутці! )))
     
  20. Nemi

    Nemi Well-Known Member

    з авторським правом то була інша ТРК. згадала про них, бо і ті, і ті з Івано-Франківська.

    а з тими вже все владналося. вони собі ніч подумали і зранку вже відписали ввічливо і так як і має бути від офіційних представників. і не вважаю це тролінгом))) я ж свої права захищаю) це норма. я в таких ситуаціях завжди переписуюся, роблю скріншоти і одразу виставляю все "на публіку".