Рагулі? (2)

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Svjatkova, 10 Січень 2013.

  1. Siania

    Siania Love Life

    Може варто сказати просто "Батьки, заберіть дітей з колії, трамвай їде".
    Хоч я дітей не маю наразі, але якби хтось почав моїх дітей вичитувати, я б теж дуже злилась.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
  2. KrystynaM

    KrystynaM Well-Known Member

    Наступного разу перекинути їм м'яч, але з дірою.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Котя

    Котя Оптимістка :-)

    @Khrystik дуже часто приміщення в дитячих магазинах орендовані, і при бажані зробити щось навіть за свій власний кошт дуже часто категорично заперечується зі сторони власників цих приміщень. Це не означає , що дані підприємці рагулі☝️
    Мені ось наприклад цікаво як називаються ті люди( це не про Вас) які дозволяють собі називати конкретно назву магазину в соцмережі, мене обізвати рагульом і обвинуватити на весь інтернет в тому чого насправді немає? Чому не підійти спочатку в магазин і сказати своє "фе" там продавцю або власнику. Люди невже ви не розумієте , якої ви можите наробити антиреклами невинним підприємцям написавши якусь не перевіренну інформацію на весь інтернет!?
     
    Останнє редагування: 23 Вересень 2016
    • Подобається Подобається x 17
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  4. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    Там є пандус. За 10 метрів до магазину, з боку Кульпарківської, він там один для всіх магазинів у будинку
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

     
  6. Masja

    Masja Well-Known Member

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 9
    • Подобається Подобається x 3
  7. synuchechka

    synuchechka Well-Known Member

    @Котя на Вашому місці, я була б вдячна за такий допис. По-перше, наступного разу я знатиму що пандус таки э, знайду його ы можливо куплю щось у Вас. По-друге, Ви побачили що втрачаэте клыэнтыв через таке непорозумыння (думаю я не эдина така була) ы зможете змынити ситуацы-знову якусь табличку придумати чи ще щось. А назви магазиныв тут вказують в силы-силенный тем.
     
    • Не подобається Не подобається x 2
  8. dyzain

    dyzain Well-Known Member

    Поясніть мені, може то я рагулиха? Але от мене реально добиває , коли я розмовляю по телефону на роботі, в більшості випадків з клієнтами, і хтось підходить, перебиває і починає задавати якісь запитання. Це я маю відволіктись від розмови з клієнтом, сказати хай зачекає і розказати де туалет чи де тут вихід (я не працюю в довідці). І це без перепрошую, а просто втикання в чиюсь розмову. Ну це ж елементарна культура чи я не права?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. Котя

    Котя Оптимістка :-)

    @synuchechka ви повинні розуміти, що ви пишите в інтернеті!!!
    1) Якби це було написано як рекомендація, типу я б рекомендувала власнику цього магазину пандос, щоб було легше потрапити візочком всередину.
    2) перед тим як написати таку інформацію в інтернет, спершу потрібно звернутись в сам магазин і отримати пояснення там.
    Натомість ви пишете рагуль-це підприємець , а саме конкретного магазину " доремі", на який ( на мою особисту думку вживаєте ненайкраще слово "зхарені"). В даному випадку це необгрунтована образа конкретно мені. І Ви хочите , щоб я була вдячна Вам за такий допис??? Без коментарів.....
    Дівчата виправіть мене, якщо я не права.
     
    • Подобається Подобається x 9
    • Погоджуюся Погоджуюся x 6
  10. synuchechka

    synuchechka Well-Known Member

    @Котя Ви маєте зрозуміти, що я на жіночому форумі висловлюю свої почуття, а не пишу офіційне звернення як фізична особа кудись-там. Я не ставлю собі за мету встановити справедливість у всьому світі, а просто виказала своє "фе". Маю право.
    І так, я розумію, що таке інтернет. Дякую)
     
  11. Котя

    Котя Оптимістка :-)

    @synuchechka написати своє "фе" це одне, а образити безпідставно конкретну людину назвавши її рагуль на весь інтернет це зовсім інше.
    Невже ви цього не розумієте?
    Я наприклад рахую абсолютно безвідповідальними людей, які їздять в машині на передньому сидінні з маленькими дітьми, але я ніколи не напишу в інтернет конкретно колір,номер,модель машини з такою людиною, якщо не розмовляла з цією людиною, бо я б нарушила її особисті права. Ви розумієте різницю?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
  12. Котя

    Котя Оптимістка :-)

    @Khrystik у Вашому випадку ви все зробили правильно.
    По перше перед тим як написати назву магазину ви звернулись до них на пряму, де отримали негативну відповідь, тому і виразили своє "фе" тут. По друге ви ж не написали власниця конкретного магазину-рагуль, тобто не перейшли на особисту образу, немаючи перед тим прямої розмови з цією людиною.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    А до чого ви те "фе" висловили? Пандус то є, і інші його бачать, а ви не побачили і відразу сюди понесли. Ну виявилося, що не праві, ну перепросіться тай по всьому. Так нє, виявляється Оля вам ще й вдячна має бути. Знаєте, то щось з розряду, якби я вам порекомендувала слінгом користуватися і не бути залежною від пандусів. І казати що ви мені маєте подякувати за таку хорошу ідею.
     
    • Подобається Подобається x 7
    • Погоджуюся Погоджуюся x 6
    • Зе бест! Зе бест! x 4
  14. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Просто дуже часто стикаюсь з тим, що на клієнтів банально не звертають уваги. Взагалі... Не дуже приємно. Не раз було так, що чекаєш поки людина завершить розмову, а вона все розмовляє і розмовляє. І на тебе взагалі не реагує. Думаю, що у такому випадку треба запитати у людини, що вона хоче, а не примушувати довго чекати поки на неі звернуть увагу. У державних організаціях це взагалі поголовно, у приватних також вже досить поширено. А ще звернула увагу, що все залежить від зовнішнього вигляду клієнта. Не часто бачу, що примушують чекати пана у костюмі, з дорогим годинником, а ось жінку з торбинкою ігнорять постійно. Це тільки я помітила?
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  15. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    @Kofeinka а в вас там справді є той злий мес? Може вони знають що нема, та й лазять.
     
  16. jylanda

    jylanda занууууда

    А це хіба виправдання? Навіть, якщо нема, а в один прекрасний день зявиться і покусає дитину? Хто буде винен? Сусіди будуть вимагати присипити собаку? Не розумію я того лазання по чужих подвір’ях, є собака чи нема, а батьки мали б пояснити, що нема чого лазити. Хоча про що я тут, як не лише діти, але дорослі не завжди розуміють межі чужого. Інакше не було б історій про зібраний чужий врожай на дачі і т.д.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 7
    • Подобається Подобається x 3
  17. Kofeinka

    Kofeinka Well-Known Member

    Є. Просто він в вольєрі. Але для чого мені відповідати за те, що він не дай Бог вкусить в один прекрасний момент.
    Коли я говорила їхній мамі проце, то вона казала, що не буде мати претензій якщо так станеться. От така "мамочка"
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    А на Вашому місці я була б вдячна за дописи дівчат, які роз'яснили, що там таки є пандус. Адже тепер Ви легко зможете туди заїхати і купити все, що хотіли. Коли я там була вперше, без візочка, всерівно звернула на нього увагу. Тобто його видно. За час моєї присутності там, мами з візочками заїжджали.
    --- дописи об"єднано, 24 Вересень 2016 ---
    От я сюди теж з такою історією. Ми досить рідко їздимо на дачу. Переважно на вихідних. Часто там смажимо щось. Маємо наскладані дрова під накриттям, щоб були сухі для мангалу. Місце досить закрите, щоб його отак просто побачити з дороги. Сьогодні звернули увагу на те, що хтось почав підзбирувати наші дрова:girl_sad:Дача під лісом, там тих повалених сухих дерев - бери, не хочу. Але ж то треба чиїсь заготовлені свиснути! Ну і городину підзбирують періодично теж:girl_sad:
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Повністю з вами згідна. Ясно що це не виправдання. Взагалі не розумію чого по чужих дворах лазити. Але думала що як є злий пес там, то діти б не лізли, просто б побоялись. А виходить що мама їх за то не переживає, бо він у буді. Капець якийсь.
     
    Останнє редагування: 24 Вересень 2016
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    а в нас навіть сіно кролям крадуть! Мама обробила поле і засіяла спеціально люцерною, підсипала, обкошувала, сьогодні приїхали - а більшу половину поля хтось собі скосив. Минулого року ми були ще й рагулями через ту люцерну, бо бачте в того дядька що вкрав наше сіно кролі поздихали (десь до 50 штук), а причина - ми покропили свою траву на своєму ж полі, а чужі люди викосили собі травлену! Виправдання в того дядька було геніальне - а чого буде даром стояти, ніхто не косить, а я не маю де косити, то дай викошу. Нікого не питаючи, скосив 10 соток чужого сіна (город оброблений, відразу видно що то не пустка, до якої ніякого діла), нормально.
    Про городину взагалі мовчу, в мене під хатою умудряються красти, хоч через дорого пожежна частина.
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Зе бест! Зе бест! x 2