Раджу Вам Лікаря з ПБ

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем SovaBa, 9 Лютий 2009.

  1. SovaBa

    SovaBa noctua

    Пропоную тут писати лише інформацію:
    1. ПІП лікаря;
    2. Де і коли народжували;
    3. :y: Ваші відгуки;
    4. Скільки коштували пологи (оплата лікарю, і загалом)
    5. Чи народжували б Ви вдруге у того ж лікаря?
    Без обговорень і коментарів:xaxa:!!!
     
    Останнє редагування модератором: 8 Липень 2009
    • Подобається Подобається x 8
  2. Sologyb

    Sologyb Member

    1. Лисий Михайло Павлович
    2. Джамбула 2011, 2015, 2018
    3. Пречудовий лікар і дуже уважний, чуйний, привітний. Чудова людина. Завжди пояснить все, відповідає на всі питання. Трубку бере у будь-який час. Тричі народжувала в нього і все чудово проходило з його допомогою і порадами, хоча перший раз народжувала як у чергового, ставлення було чудове. Були надрізи, так як в мене козачки головастики). Все зашивав, шви саморозсмоктуючі, сам приходив і все ретельно оглядав і промивав. Після виписки дзвонить сам спитати чи все гаразд. Рекомендую всім!
    4. 700грн у 2011 році лікарю,загалом 1700. У 2015р лікарю 1500грн, загалом 2500. У 2018р лікарю 2000грн, загалом 4000грн. Ціни жодного разу не чула ні від кого з команди
    5. Вже не планую, але якщо б так склалося, то без вагань і тільки до Михайла Павловича!)))
     
    • Подобається Подобається x 3
  3. Kseniyalvivna

    Kseniyalvivna New Member

    1.Прокопів Остап Ігорович
    2.Батільна 6.07.2018
    3.Попала на чергову зміну,домовлялась з доктором . Якби не підхід Остапа Ігоровича і швидке прийняття правильного рішення невідомо чим би все закінчилось.Дякую йому за свою маленьку радість.
    4.Суми не називає ,відношення дуже сподобалось.
    5.Наперед не загадую-як Бог дасть!
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Siania

    Siania Love Life

    1. Гурський Олег
    2. Джамбула 2017
    3. Приємний, позитивнийс відповідальний. З ним не почуваєшся конвеєром. Вникає, пам‘ятає, турбується. Молодий, але пестраховується, радиться.
    4. Суми не називав, дали, як вважали за потрібне.
    5. В лікаря - так, але на Джамбула - однозначно ні.
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. olegignatenko

    olegignatenko Well-Known Member

    Лабінська Оксана Ярославівна
    Джамбула 26.01.2011
    27.12.2017
    Досвідчена,настроєна на партнерські пологі,не стимулює
    В пологах не заважала ,казала що робити ,щоб краще ,але взагальному не втручалась без потреби
    Позитивна ,приємна - не нагла
    Ціни не називала ,давали по можливості ,нам вийшло (300 у.о) за все
    До неї б зверталась ще
     
  6. Sunnylife

    Sunnylife Well-Known Member

    1. Годиш О.Я.
    2. Батальна, серпень 2018
    3. Все пояснив чітко, коротко, професійно. Ніякої зайвої інформації. За партнерські пологи та природні пологи без стимуляцій (хіба за потреби). Нічого без вашого відома та згоди не робить, розкаже що було б краще і чи є ще варіанти і які. Позитивний)))
    4. лікарю-на свій розсуд. Загалом все обійшлось десь у 8000 грн. Це роди+дні перебування у лікарні.
    5. так
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Deidra

    Deidra Well-Known Member

    1. Місюра Анжела Григорівна
    2. Батальна, вересень 2018
    3. Прийняла вагінальні пологи з рубцем на матці (перші були КР, це другі). М'яка по формі/в спілкуванні, чітка по суті/в діях. Не панікує, гарно і детально пояснює. Просто приємна і супер позитивна людина :)
    4. Лікар ціни не називала. На аптеку в пологах пішло 280 грн, акушерці, санітарці, неонатологу сумарно ще 1800 грн, на обох постах при виписці по 50 грн.
    5. Так. І вперше би ;)
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. IraMisha

    IraMisha New Member

    1. Долатказін Олег Енверович
    2. Мечникова, жовтень 2018
    3. Відповідальний, чуйний, добрий, відданий своїй справі) Пологи мали природні, без стимуляції, без поспіху, лікар приїхав на ніч у свій вихідний, завжди підтримував та жартував) Зашивав акуратно, навіть не відчула нічого) В палату щодня заходив, оглядав, радив) Завжди наголошував, щоб телефонували в разі чого)
    4. За гроші мови взагалі не йшло, і віддячились з чоловіком так як самі вирішили)) Ще дали акушерці, педіатрові та санітарці (жіночка дай Бог їй здоров'я, як за власною донькою доглядала та допомагала), теж на власний розсуд)) І купили пологовий набір десь за 800грн))
    5. Наступні пологи лише з Олегом Енверовичем)) Вдячні безмежно йому)) :girl_yes2:
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Gudz

    Gudz New Member

    1. Леськів Віра Дмитрівна
    2. Батальна, жовтень 2018
    3. Професіонал своєї справи. Завжди на дзвінки відповідала. Пологи були природні, без жодних капельниць ( стимуляцій) і т.д. Тепловий ланцюжок, що дуже порадувало. З першими пологами ( Джамбула) не до порівняння ( хоча тоді я була задоволена лікарем також).
    4. Ціни ніхто не озвучував і не натякав!!! Дали на власний розсуд.
    Все разом обійшлось в 10,700 грн.
    5. Не планую)) Але якщо дасть Бог, то тільки до Леськів В.Д.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Mixa

    Mixa Member

    1. Лехновська Тамара Анатоліївна
    2. Медінститут, липень 2017
    3. Дуже мене підтримала ще до пологів, направляла на аналізи, ходила зі мною слухати серцебиття малюка. Після пологів так само - уважно оглядала і консультувала по телефону вже після виписки.
    4. На власний розсуд. Коли чоловік її спитав скільки - сказала що нічого.
    5. Так
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  11. Wildcat

    Wildcat Well-Known Member

    1. Федашко Ігор Романович
    2. Мечникова жовтень 2018
    3. Дуже чуйний, добрий, веселий, роди були не дуже легкі, діяв чітко, все казав як робити і дихати, спокійний, стимуляція була але цього вимагала ситуація бо перейми стихали. В палату заходив щодня, інколи двічі)
    4. Суми не називає.
    5. Так
     
  12. MarMar

    MarMar Active Member

    1. Михайло Лисий
    2. Рапопорта, липень 2018
    3. Компетентний, досвідчений лікар. Врівноважений, впевнений у своїх діях, позитивний. Зайнятий, але від того не став "звіздяним"))) Постійно на зв'язку, консультації і до, і після пологів. Уважний, схильний до діалогу і обговорення важливих речей. Вміє знайти необхідні слова в різних ситуаціях) Дуже тактовний і приязний. Приїхав на пологи вночі дуже швидко. Під час потужного періоду дихала, як доктор підказував, і все минуло ідеально. Я дуже задоволена пологами - без стимуляції, розрізів, хоч дитина була немаленька - 4900) Відновлення було дуже швидке.



    4. На свій розсуд)


    5. Без тіні сумніву)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Aylin

    Aylin Well-Known Member

    1. Улашин О.Б.
    2. Раппапорта, липень 2018
    3. Спокійний, уважний, прислухається до побажань. Пологи у мене треті, так, що було з чим порівняти ( я народжувала усіх трьох діточок у різних лікарів).
    4. Віддячилась дуже скромно
    5. Так ( але на 4 не думаю, що наважусь:girl_crazy:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Arika

    Arika Well-Known Member

    1. Леськів В.Д.
    2. Батальна, грудень 2018.
    3. Оскільки я приїхала в пологовий з розкриттям 6 см, а в родзал потрапила з розкриттям 8 см, а лікар була ще на інших пологах і прийшла до мене фактично на потуги, то я щось дуже інформативне про роботу лікаря сказати не можу, в загальному ніби ок, хоча розрізу не вдалося уникнути (але думаю то така рсобливість мого організму), але в загальному пологовим задоволена!
    4. Під час пологів та перебування в пологовому відкрито ніхто ніякої ціни не називав (окрім 50 грн. за довідку при виписці), лікарю дали на власний розсуд, я нічого не питалася, все загалом обійшлося десь в 4300 грн. (пологовий набір плюс всі «подяки» на мій розсуд).
    5. Напевно так.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  15. annwillis

    annwillis New Member

    1. Лехновська Тамара Анатоліївна.
    2. Батальна, квітень 2019.
    3. Дуже задоволена лікарем. Вона вчасно і оперативно зреагувала на проблему під час родової діяльності, що допомогло уникнути серйозних проблем.
    4. На свій розсуд.
    5. Точно пішла б до неї ще раз.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  16. shokoladochka

    shokoladochka Well-Known Member

    1. Чаплінська Надія Львівна
    2. Мечнікова_09.2019р.;
    3. Приїхала на чергову бригаду де чергувала Надія Львівна (Я не домовлялася ні з ким). Гарно прийняла мене, весь час була поруч та контролювала весь процес. Протягом 4 годин народився мій синочок. Без розривів/ без нюансів. Приходила кожного дня по 2 рази, оглядала і давала реккомендації. Лікар професійно зробила свою справу.
    4. Оскільки не домовлялася то на свій розсуд.
    5. Однозначно так?
     
  17. Naama

    Naama Добре, коли реальність краща за мрію

    1. Герчаківський Володимир Йосипович.
    2. Мечнікова 16.11.2019
    3. Вдячна йому за терпеливість, уважність, швидкі реакції, за грамотність, вміння підтримати, спокій, та за синочка, оскільки пологи були дуже важкі.
    4. На свій розсуд, цифр ніяких не звучало.
    5. Перші пологи теж були з ним, звісно що так, але більше не плануємо)))
     
    • Подобається Подобається x 2
    • мімімі мімімі x 1
  18. andriannka

    andriannka New Member

    1. Островський Л. З.
    2. Джамбула, липень 2018р
    3. Хороший лікар, спеціаліст. Приємна людина. Спрацював чітко і професійно, роди були важкими. Розрізав і зашив дуже акуратно. Після пологів заходив 2 рази.
    4. Давали на свій розсуд, але він за гроші ні разу не обмовився.
    5. Так. Якщо народжувати у в цьому Пб, то тільки до нього
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. khorosha

    khorosha Well-Known Member

    1. Місюра А.Г.
    2. Квітень 2020, Перинатальний
    3. План пологів був дотриманий майже повністю. Серйозна, професійна, спокійна, все чітко і по суті.
    4. Ціни не називала, дала на свій розсуд.
    5. Більше діток не планую, але якщо б було 3 - то залюбки народжувала б ще раз у неї.
     
  20. Dingo

    Dingo New Member

    1. Кухаєвич І.Б.
    2. Квітень 2022, пологовий на Мечнікова
    3. Дуже професійна, спокійна, все пояснює, заспокоїть де треба, де треба підкаже, підштовхне, розгубитись вам точно не дасть) Пологи пройшли природньо хоч до останнього боялась (було обвиття, думала дитина більше буде, дехто навіть на кр настроював, та лікар була за природні пологи і все просто чудово, навіть вагу дитини вона передбачила точніше ніж УЗД, ніяких розрізів, всім задоволена).
    4. Подякували після пологів на свій розсуд.
    5. Можу сміливо рекомендувати її як професіонала, якщо б довелось то так.
     
  21. Vyshenjka

    Vyshenjka Щаслива мамуся

    1. Загорулько І.А
    2. Пологовий м. Городок, січень 2022р.
    3. Професійний, відповідальний, відповідає на всі питання, вибором лікаря задоволена на 100%.
    Народжувала в нього обидвох дітей, першого разу визначив без УЗД стать дитини, другого разу чітко визначив дату пологів і вагу дитини. Другі пологи завдяки йому пройшли без жодного розриву. Після пологів заходив в палату кожного дня.
    4. Подякували за пологи на свій розсуд
    5. Більше дітей не плануємо, але якщо б довелося то тільки в нього.
    І взагалі, я приємно вражена пологовим в Городку, чисті палати з новим ремонтом, привітний, уважний персонал, в палаті з синочком ми були лише у двох, так як в цей період було небагато пологів.