Дитяче здоров'я

Раджу Вам дитячого лікаря

Posted by Оленка on 31 Серпень 2010 відповідей - 1.190
  1. MakarOnka

    MakarOnka хлопчача мама :)

    Звертаюсь до Бергтравм Вікторії Іванівни Охматдит зав.відділенням пульмоно-алергологічного від-ня

    Надіслано від мого ASUS_Z00VD, використовуючи Tapatalk
     
  2. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    @wchasluva, на жаль. є алергологи і в Чорнобильській, Орлика, Охмадит.. то вже мусите собі напитати.
    якщо у вас кашель-хрипи , то краще алерголог-пульманолог . я так думаю.

    вище Вам Макаронка написала. я теж у неї була.. на жаль,хоч вона і ніби не поганий лікар, нам не пішло. надто висока зайнятість у неї.+ і не все памятає, видно від кількості пацієнтів, бо вона завідувач
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Nikolia

    Nikolia Active Member

    Як Ви до нього записалися, по якому номеру, і як довго чекати візиту? дякую
     
  4. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Записувалися по тому телефону що в Інтернеті знайшла, стаціонарний. Чекати довго - 2 тижні.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Dobbi

    Dobbi Well-Known Member

    Порадьте хорошого невролога, який приймає приватно,по запису. Ну і не буде відразу призначати купу ліків дитині,яка не говорить в 2 роки. Може Возниця десь приймає приватно?
     
  6. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    дівчата, шукаю реабілітолога, але не масажиста і тд, а лікаря, який прочитає мрт і може сказати свою думку.
    є питання по хребту в малої, хочу послухати думки тут, на місці
     
  7. woolf

    woolf Well-Known Member

    Моя не говорила до 2,8. Були в Мироновича - заспокоїв, порадив чекати. За два місяці "прорвало", зразу пішли речення. Як не маєте інших зауважень по здоров'ю, почекайте, то зараз таке звикле явище.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. Dobbi

    Dobbi Well-Known Member

    Більше ніяких зауважень нема, розуміє все прекрасно, але ж вічно червячок гризе,щоб не упустити нічого. От хочу щоб лікар заспокоїв, а не виписав купу ліків) в Мироновича на Дністерській були чи десь приватно приймає?
     
  9. woolf

    woolf Well-Known Member

    На Дністерській. Взяла з собою книжку з наклейка ми, вона поклеіла, позбавилася, БТ поспостерігав за малою десь з півгодини. І все, сказав, як до трьох не заговорить - тоді приходити. Мене теж гризло, ще й як, витерпіти до трьох....
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    @Dobbi в мене старша в 2 роки заговорила . А менший в 2,7-2,8. І тепер не зупиниш)
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Lathorien

    Lathorien Well-Known Member

    І наша не говорила. Прорвало як пішла в садочок. (А то було майже в 3).
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Nikolia

    Nikolia Active Member

    А хто має номер телефону до Мироновича з Чорнобильської, як з ним зв"язатися?
     
  13. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Ми в неї були один раз на плановому огляді в місяць (перший і останній раз), то нам одразу 'приписала' масажі в якомусь підвальному приміщені в тій поліклініці. Масаж, щоб дитина краще голову тримала. Ясне діло, що ми їх не робили. Тут ще є відгук про неї на форумі, то ніби позитивний. Мені не сподобалася - старої закалки лікар, на діалог не налаштована взагалі.
     
  14. Malvochka

    Malvochka миється в бані

    Дівчата, а чи хтось є в дитячій залізничній поліклініці ? В них ніби незалізнички платно тепер обслуговуються. Чи вартує там ставати на облік, там хороші лікарі кажуть. Або можна бути на обліку по місцю проживання а туди платно по потребі звертатись. І може хтось в курсі як там з щепленнями, теж напевно все платно?
     
  15. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    підкажіть, як можна записатись до дитячого алерголога Беш Лесі
    вона тільки на Орлика приймає? (і коли?)
    хотілося б спокійніше без поспіху з нею проконсульуватись, бо обстежень в нас папочка, їх треба прочитати, проаналізувати
     
  16. Buriko

    Buriko Well-Known Member

    Підкажіть, чи є лікар-генетик? Чи їхати лише в центр на Лисенка?
     
  17. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Дівчата чи обслуговується хтось у Нікітоновоі з сихівськоі дитячоі поліклініки? Поділіться відгуками будь ласка.

    Надіслано від мого X5max, використовуючи Tapatalk
     
  18. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    Дівчата, де зараз приймає Гайдук? І яка зараз ціна консультації?
     
  19. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    І ще цікавлять відгуки про Криницького Тараса Семеновича з інфекційної на Мечнікова.
     
  20. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    Дівчата, дуже мене цікавить чи приймає приватно Мар'яна Гайдук? Власне цікавить прийом на дому в пацієнта і яка вартість огляду?
    Відгукніться, дуже треба!