Дитяче здоров'я

Раджу Вам дитячого лікаря

Posted by Оленка on 31 Серпень 2010 відповідей - 1.190
  1. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    І я плюсуюсь, колись робили УЗД донечці, то дуже хороший спеціаліст !!!
     
  2. Nikolia

    Nikolia Active Member

    Хто має тел Дворакевича Ореста Андрійовича, хірург з Охмадиту, то він по гемангіомах спеціалізується?
     
  3. sofikook

    sofikook New Member

    Дівчата , дайте будь-ласка номер до Бергтравм В.І. ми вже колись у неї були,але номер пропав. донечці знову погано, а ми не хочемо іти до неї без попередження, бо завжди зайнята.Буду дуже вдячна.
     
  4. AIIEX

    AIIEX Member

    зверніться до Могиляка в Чорнобильській лікарні, він саме по таких справах, найкращий пластичний хірург львова
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Malvochka

    Malvochka миється в бані

    Дівчата, а що можете сказати про дитячого дільничого лікаря Монастирську (на пл. Римлянина в поліклініці), які враження (кажуть досвічена і досить тямуща), і як взагалі та поліклініка вам?
     
  6. Direttore

    Direttore New Member

    Тел. до Дворакнвича 067-962-1893, дуже хороший спеціаліст, раджу
    --- дописи об"єднано, 13 Березень 2017 ---
    @AIIEX І Могиляк і Дворакевич хірурги, обидва дуже хороші. Але Дворакевич у спілкуванні приємніший і не такий різкий, як Могиляк.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. AIIEX

    AIIEX Member

    порадьте хорошого педіатра на Орлика, дуже треба. може навіть номер телефону.
     
  8. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

    Плюсую за Могиляка, кому потрібен спеціаліст по гемангіомах, ми у нього двох дітей з цими проблемами спостерігаємо.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. AIIEX

    AIIEX Member

    моя дитина мала гемангіому, скільки ми лікарів обходили, що нам тільки не радили: і вирізати і лікувати і аналізи дорогі робити і припікати. але коли попала до могиляка, то він твердо сказав- спостерігати.і ми спостерігали майже 5 років, потім він прооперував.і я дякую Богові, що послав нам цього Лікаря (з великої букви, бо він заслугової не лише похвали).я навіть боюся подумати що було б з моєю дитиною.
    на рахунок того, що він строгий, то погоджуюся.він дуже не любить коли йому суперечити чи щось своє придумувати. хочу поставити йому плюс за фінансову сторону питання. скільки разів ми до нього приїжджали, а грошей він не брав, і після операції ніяких фінансів не вимагав, заплатила скільки мала з вдячності. не знаю яка ситуація тепер, бо це вже було так давно.
    але всім з такими питаннями пропоную проконсультуватися з ним. я думаю що лишня думка не зашкодить нікому...
     
    • Подобається Подобається x 3
  10. via

    via Active Member

    Хто має телефон Гайдук Маряни? Загалом звертаємося до її батька, але вже давненько не були, а сьогодні цілий день не можу додзвонитися - телефон вимкнений. Він вже не приймає? Або порадьте іншого лікаря з подібним підходом до лікування і можливістю звернутися приватно
    Ага, ще може зто знає, чи можна до них в суботу звертатись, бо мені досі не доводилося, не знаю
     
  11. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    Я маю, напишіть мені в пп.

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
  12. wchasluva

    wchasluva Well-Known Member

    Дівчата, хочу малому зробити алергопроби. До кого звернутись?

    Надіслано від мого SM-A500H, використовуючи Tapatalk
     
  13. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Записалися до Могиляка в чорнобильську лікарню на консультацію (щось таке на спинці в районі лопатки як синяк чи не синяк, вже досить довго). Хотіла спитати чи то платна лікарня і скільки коштує консультація?
     
  14. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    @wchasluva самостійно? чи Ви маєте на увазі за призначенням лікаря, якого шукаєте?
    в любому випадку - відішлють лабораторію, типу Синево. але лікар вкаже, який пакет здавати-залежить від Ваших скарг, наприклад. бо там є троха тих панелей.
     
  15. Veresk

    Veresk Well-Known Member

    Ми на Орлика робили в Стахняк. До того в 3 рочки в Синево робили. І частково(не всю панель) в Охматдиті робили. Всі 3 аналізи співпали.
     
  16. wchasluva

    wchasluva Well-Known Member

    Я сама так вирішила. Ну, але як потрібно скерування від педіатра то вона напише без проблем. Бо впринципі, колись мені казала зробити це малому.
    Я замітила, що син реагує на запах.
    От вже вирішила здати на алергопроби.
    Це болить?
    З останнього- знайшов ароматизовану свічку. Я вже й сама про неї забула і я не бачила що він її нюхає то прийшла кума і замітила. Мені сказала я свічку викинула, але пізно. всьо кашель/хрипи і знову нуболайзер і т.д.
    А перед тим ( місяць грудень) взяв мій блиск для губ (шоколадом пахне) Ну і тоже нюхав протягом двох днів і те саме.
    Я його давно мию гелем від Веледа.
    Духи більше року не використовую. Будь які освіжувачі повітря в ванній/туалет/машина повикидала. Бо спочатку думала, що всі ці запахи йому подразнюють дихальні шляхи, а тепер нагло бачу яка від тих запахів біда робиться.
    Ще потрібно порошок без запаху шукати.
    А він ще й любить усі ті пахнючки. духи і т. д. ...



    Надіслано від мого SM-A500H, використовуючи Tapatalk
     
  17. blakytnooka

    blakytnooka Member

    Хтось має контакти до Вікторії Бергтравм? Буду дуже вдячна!


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  18. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    та власне в приватну лабораторію - не потрібно скерування. напишуть самозвернення. але треба знати який саме пакет алергенів здавати. 1 пакет понад 600 грн. ії є кілька- харчові, інгаляційний і тд. діткам до рочків 6 роблять тільки по крові з вени. а старшим діткам можуть робити вже шкребковим методом на шкірі.
    я думаю, спершу потрібна консультація алерголога. щоб не були викинуті кошти.
     
  19. wchasluva

    wchasluva Well-Known Member

    Ох, як я боюсь всіх цих маніпуляцій з дітьми. Кров з вени.... Потрібно буде чоловіка відправити., а то ще мене будуть відтирати під кабінетом (
    Порадьте, будьласка, хорошого алерголога.

    Надіслано від мого SM-A500H, використовуючи Tapatalk
     
  20. MakarOnka

    MakarOnka хлопчача мама :)

    Написала в пп

    Надіслано від мого ASUS_Z00VD, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1