"Радіо-няня чи комп*ютерна няня?"

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем nafan, 30 Листопад 2007.

  1. nafan

    nafan Загублений

    Шановні батьки! Пам*ятаєте, як у дитинстві ми з вами чекали на передачу "Радіо-няня"? Не менш за нас на неї чекали і наші батьки, які за час передачі встигали зробити якісь необхідні для них справи, знаючи, що дитина з цікавістю слухає радіо, зайнята і не буде їх турбувати. Зараз помічником батьків і розвагою для дітей стає комп*ютер: він може погратися з дитиною, може розповісти їй казку, показати мультфільм... Звичайно, не варто зловживати сидінням за комп*тером, але, погодьтеся, що іноді буває необхідно чимось зайняти дитину, щоб звільнити трохи часу для прибирання, готування їжі або, можливо, і роботи, яку ви виконуєте на дому. Шкода, що в Інтернет-просторі поки що існує небагато україно-мовних сайтів. А ще сумно, що сайти для дітей і батьків, що зустрічаються (українською і російською мовами) майже зовсім не включають авторських доробків - невже авторам сайтів цікавіше щось передруковувати, ніж створювати своє? Діти - це найвдячніша аудиторія, яка відчуває небайдуже ставлення до себе навіть через екран монітора. Підкажіть, якщо знаєте,український дитячий сайт з авторськими роботами. Обговоримо? А добре було б, якщо на сайті були б не тільки розваги, а іще щось для розвитку і навчання, чи не так?
     
  2. syavych

    syavych Well-Known Member

    Відповідь: "Радіо-няня чи комп*ютерна няня?"

    і? (де рекламований сайт?)
     
  3. New Shrek

    New Shrek Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 1
  4. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: "Радіо-няня чи комп*ютерна няня?"

    Шреку, дякую. Мене моя мала вже замучила всілякими "космічними" енциклопедіями. розмальовками тощо. Буде їй чим бавитися
     
  5. Ксюша

    Ксюша Загублений

    Відповідь: "Радіо-няня чи комп*ютерна няня?"

    Товарищі, яке НАСА?
    Мій 4-річний Микола в цьому сайті нічого не розбере. Якщо вже говорити про дитячі сайти, то їх справді мало. А тим більше українських!
     
  6. New Shrek

    New Shrek Well-Known Member

    Відповідь: "Радіо-няня чи комп*ютерна няня?"

    на здоров"я ось ще
    Раді вітати Вас на
    нашому сайті
    Казковий Ліс, сайті для дітей
    Ми інтенсивно наповнюємої
    необхідними матеріалами
    Офіційне вікриття сайту 1 грудня 2007 року

    Додано через 2 хвилини
    та ще пять- десять можна наГуглити
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Ксюша

    Ксюша Загублений

    Відповідь: "Радіо-няня чи комп*ютерна няня?"

    Мій бавиться на www.levko.info
    Подивіться, nafan, бо там і авторське є!
    І дитині подобається той смішний персонаж... чи-то лев, чи-то чортик рудий... Але там є і аудіоказки, і просто казки, і ігри різні, і багато чого.
    Сайт зовсім новий, тому будемо сподіватися, що автори його доповнювати будуть.
    І головне, що радує, сайт на двох мовах!
     
  8. nafan

    nafan Загублений

    Відповідь: "Радіо-няня чи комп*ютерна няня?"

    Дякую, Ксюшо! До космосу поки не летітимем, а на levko.info заходив. Приємний, красивий і дійсно авторський! Укрїномовний! Ура! Дуже доречні новорічні сценарії, чи не так? Маю результат - роздрукував розмальовки та "десять відмінностей" - тож можу деякий час спокійно спілкуватись у форумі! Ось і комп*ютерна няня!
     
  9. Ксюша

    Ксюша Загублений

    Відповідь: "Радіо-няня чи комп*ютерна няня?"

    Приємно, що Вам сподобалось. Бавтесь Ви та хай бавляться Ваші діти!
     
  10. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: "Радіо-няня чи комп*ютерна няня?"

    Залив на "шару" диск російськомовний 31 Мб "Развивайка для детсадика".
    Певний час Данило з ним бавився. http://rapidshare.com/files/73328019/3-5.rar
     
  11. Ксюша

    Ксюша Загублений

    Відповідь: "Радіо-няня чи комп*ютерна няня?"

    Це, звичайно добре... але російською мовою й так багото чого є! А от УКРАЇНСЬКОЮ хіба де-кілька сайтів, серед них і www.levko.info
    Діти - майбутнє нації! Вони повинні розмовляти, вчитися, грати, писати ТІЛЬКИ УКРАЇНСЬКОЮ!
     
  12. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: "Радіо-няня чи комп*ютерна няня?"

    Ой... :)
    Чи не буде це "майбутнім обмеженої нації"?
     
  13. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: "Радіо-няня чи комп*ютерна няня?"

    Російською?
     
  14. Ксюша

    Ксюша Загублений

    Відповідь: "Радіо-няня чи комп*ютерна няня?"

    Українці - обмежена нація? Ви так вважаєте? Хіба маленький українець повинен розмовляти російською? НІ! Він може її знати, але не вважати її рідною. І думати він повинен українською!

    Додано через 7 хвилин
    Давайте більше не дискутувати на національну тему! Бо ми тут обговорюємо "Радіо-няня чи комп*ютерна няня?"! Нафан попросив сайт-няню, чи просто дитячий авторський портал. Шрек дав НАСА - http://www.nasa.gov/audience/forkids...ash/index.html , а я дитячий сайт Левко - www.levko.info
    Вибачте за те, що нав*язую українську мову.
     
    • Подобається Подобається x 3
  15. nafan

    nafan Загублений

    Відповідь: "Радіо-няня чи комп*ютерна няня?"

    "Людина стільки разів людина - скільки мов вона знає"! Розумний і симпатичний Левко говорить двома мовами, це добре. Важливо те, що тепер українські діти мають змогу не перекладати з російської!
     
  16. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: "Радіо-няня чи комп*ютерна няня?"

    до речі, щодо українського ресурсу - кримчани роблять просто фантастичну річ: http://abetka.ukrlife.org/g_entre.htm. Аж не віриться, що це Крим.
     
  17. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: "Радіо-няня чи комп*ютерна няня?"

    http://abetka.ukrlife.org/rozumiyko/game.php
    А тут україномовна онлайн-забавка "розумійко-буквиця".

    Додано через 2 хвилини
    Моя племінниця навчилася російської з мультиків. Правда такі речі як - А хто такий Ленін, жовтенята і інші речі совєтської епохи питає. А ми навіть не уявляємо як можна такого незнати
     
  18. Ксюша

    Ксюша Загублений

    Відповідь: "Радіо-няня чи комп*ютерна няня?"

    А мені Левко все-одно більше подобається! Він, мені здається, більш дитячий. Але і кримчани - молодці. Однак, мій вибір - http://levko.info/ :beee:
     
  19. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: "Радіо-няня чи комп*ютерна няня?"

    Отримав подарунок з додатком "Світанок" до української газети в Польщі "Наше Слово" аудіо-диск.
    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    Залив на Шару, беріть. :)

    http://rapidshare.com/files/80475529/virshyky.zip 45 Мб
     
    • Подобається Подобається x 11
  20. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: "Радіо-няня чи комп*ютерна няня?"

    Суперові вірші від а-ба-би-га-ла-ма-ги!!
    У нас був оригінальний диск, але тепер лиш коробка лишилася. :sad:
    Бо постійно воно у нас в машині було, коли орендували. І якось ми машину після оренди повернули, і диск у ній забули... :sad:
    Добре, що лишилася копія на компутері.